Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

ifulka
9. nov 2009

Katy, děkuju za uklidnění 😉 Snad to bude v pohodě...

Hiva, tak na krásné nové začátky😉 Moooc držím palce ať letos na lyže nejedete😉

mireag
9. nov 2009

Ahojte babulky, no nechcem vam kazit naladu.... 😔 😔 😔

Moje minulotyzdnove HcG 220 ma dnes skvelych 10,5... 😔 😢 Cakala som v labaku na vysledky a dr. za mnou prisla, ze ci som bola na zakroku, ked mi to tak prudko klesko...., alebo ci som krvacala...., ale ked mi zbadala slzy v ociach, tak len povedala, ze plodik sa prestal vyvijat a ze ma poslu na kyret... 😔 😔 😔

Takze poobede idem k dr., kukne sono a povie, co dalej. Bol zlaty a do telefonu mi povedal, ze sa mohli aj pomylit a ze v stredu mam ist znova na krv, ale urcite sa nepomylili, lebo aj prsia ma prestavaju boliet.... takze idem cakat na mrchu... ☹

hiva
autor
9. nov 2009

mire....je mi to strasne luto 😢 😢 😢 ....drz sa.....ale hlavu hore, nic, nie je stratene 😉

irsina83
9. nov 2009

miri strasne mi je to luto 😢 😢 tazko sa mi nieco k tomu hovori, drz sa moja, bude to dobre... ale aspon vies ze sa to da, ze tvoje telo sa nastartovalo spravnym smerom 😉
zelam ti zo srdca vsetko dobre 😉

katkaajurko
9. nov 2009

miri moc ma to mrzi ☹ drz sa... tak ako pisu baby-vies,ze to ide... tak to raz vyde urcite 😔

sarafortuna
9. nov 2009

😢 😢 😢
Miri, asi nebol plodík uplne v poriadku, tak to príroda vyriešila takto...
Sme s tebou... drž sa!!! 😔

sarafortuna
9. nov 2009

Hiva, asi sa pridam doraz k tebe - "citim v bruchu mrchu" a takmer tu placem pri monitore nad Mireag 😢 😢

Ach, detičky naše, netrápte nás už teraz, my budeme dobréééé maminky....!!!

shaarka
9. nov 2009

😢 😢 😢

mireag
9. nov 2009

Diky, baby ste zlate. Nejdem si to nejako pripustat, pretoze som ratala aj s takouto moznostou. Poplakala som si a je mi uz lepsie. Jednoducho musim ist dalej. Ako vravia dr.: MA je uplne normalny, takze to tak musim brat. Nic ine mi neostava, ked nechcem byt popri gynde aj psychiatricky pacient... 😖 Mne uz sa minuly tyzden nezdali ciarky na teste, ale som sa to snazila ignorovat... Boli na moj vkus dost slabe a moc nesilneli... ☹
No nic, ide sa dalej...

Naozaj dakujem za podporu, baby. 🙂

vavenka
9. nov 2009

Mirus ☹ 😢 😢 😢 viem ako sa citis, neboj preboli to.....
Drzim palce.....

ifulka
9. nov 2009

Miri, ani neumím vyjádřit, jak moc je mi to líto... Buď statečná... 😢 😢 😢

mireag
9. nov 2009

ifulka, ty sa len tes a hlavne, nech pekne rastiete. 🙂 Ja to prezijem, tak ako vela ostatnych bab. Bohuzial... 😔

Je to nespravodlive, lebo uz som dva tyzdne doma, nepijem kavu, allkoho a pod., oddychujem, vela spim a babovi sa to zdalo aj tak malo. ☹ A na luniku IX sa mnozia ako potkany s toulenom
v ruke. 😠 😠 😠 aaaaaaaa. 😠

tatranka111
9. nov 2009

miri ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

moj dnešný graf

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mireag
9. nov 2009

tatranka, a tehu test je stale biely...? Spravila si si este jeden..? 😅

Ja budem coskoro tiez zase merat... Len nech uz je po vsetkom...

tatranka111
9. nov 2009

mireag včera som ssi robila a nič ☹

ifulka
9. nov 2009

Miri, děkuju...
Určitě mu to nebylo málo, jen se asi něco pokazilo.. Ale příště to určitě bude v pořádku... Moc Vám držím palečky.
Taky mám vždycky vztek, když vidím, že někteří lidi mají deset dětí, neumí je ani uživit, bijí je a kdo ví co ještě strašnýho musejí ty nebohý robátka zažívat... A na druhé straně je tolik hodných dobrých lidí, kteří se o to svoje štěstí musí vyloženě prát. Je to nespravedlivé.

Tatranka, já ten Tvůj grafík pořád nechápu. Jak můžou být testy negativní takovýma pěknýma teplotkama...

irsina83
9. nov 2009

miri drz sa mi. mas pravdu, treba ist dalej. neboj mimimu sa pacilo len problem bol ze mimi nebolo v poriadku a takto je to lepsie 😔

tatranka no ja len tolko,ze moja svagrina zistila ze je tehu az v 9tt a to len preto, ze kazdy test ktory ocikala bol negativny. mas jedinu moznost a to ist k dr. na odber krvi na hcg. 😉 nic ine ti to nepotvrdi a nevyvrati, jednoducho bud nereagujes na testy alebo je to potom divne s tymi teplotkami... 😉

hiva
autor
9. nov 2009

tatranka....daj si den oddychu s testovanim a skus pozajtra 😉 ...a kup si viacero roznych znaciek a otestuj ich naraz (aspon 2 ak nie 3) ...ak ani jeden nebude pozit., kasli na to resp. zajdi k dokymu na vyvolavacku 😉

drzim paste, nech to vyjde 😉 ...mozno si iba mala smolu na test 😉 😵

tatranka111
9. nov 2009

ifulka keby si ma videla každé ráno čakám aká bude teplotka dokonca ani vstávanie mi nevadí 🙂

irsi neviem asi ešte počkám čo bude dalej

ifulka
9. nov 2009

Tatranko, to znám, tak se mi vstává mnohem líp, protože se těším na to co mi ukáže teploměr 🙂 No, nutno říct, že mi zatím říkal jsem samý dobrý zprávy... Naštěstí... Snad vydrží...

Souhlasím s Hivou, kup si víc značek a různé citlivosti. Mě z jednoho vzorku moče vyšly dva strašně slaboučké a třetí krásně tlustý. Přeju hooooodně štěstí! 😵

prcekpet
9. nov 2009

ahoj babulky,

mireag 😔 drz se holka
hiva - posli aj ku mne mrchu, uz chcem novy zacatek

ja jsem nevydrzela a taky jsem testovala a // jsem nevycurala ☹ zadne priznaky, ze by mrcha mela dorazit.
shaaarka - to tam vazne bylo napsane, ze 3 dny pred a 3 dny po ovulaci jsou plodne dny, proto jsem zajasala, ale podle vseho se u nas nic nedeje a telo dela mrtveho brouka.

a ted k testum, kdyz ma test citlivost 10 je lepsi nez ten co ma citlivost 25? uz jsem cela doblbnuta. Na ctvrtek jsem se objednala k dr., tak koukne na me, ma i UTZ, ale zadnou nadeji si nedavam ...uz chci mrchu a zacit znovu

ifulka - gratuluji 😉

ifulka
9. nov 2009

Prcku, děkuju 😵
Citlivost 10 je větší než 25, protože odhalí, když máš koncentraci hcg v moči jen deset, kdyžto když máš test 25 a máš teprve koncentraci třeba pod 20, tak to test nezjistí, přestože těhu možná jsi...

irsina83
9. nov 2009

tatranka a prcekpet mne v lekarni odporucili od firmy viamed citlivost 10 a kupila som dva druhy z tejto firmy. a sharka este spominala okrem tohto co som mala ja aj rapidclear s citlivostou 10 ze su naj.

prcekpet
9. nov 2009

holky diky, jsem si to myslela s tema testama ☹
jsem zvedava, co mi dr. rekne....

titulienka
9. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
babulky myslite si ze takyto graf moze naznacova PCO ..zevraj ho mam ☹ ☹ ..este musim ist znova na hormonalny profil ☹

irsina83
9. nov 2009

titulienka,

ja si myslim ze tvoj graf nenaznacuje PCO a este k tomu mas 4 dedicky 😉 ci musela si sa nejako liecit aby si bola tehu? mas nepravidelnu ms, zvyseny testosteron, nadvahu, akne, zvysene ochlpenie, zvyseny krvny tlak, uzku sliznicu maternice alebo ci ti nedozrievaju vajecniky? to je cast z prejavov PCO okrem inych...zeny s PCO nemaju ovulaciu alebo len zriedka a tvoj graf je pekny s ovu 🙂

titulienka
9. nov 2009

irsina ..mam 3 detusiky ..4 je mm 😀 😀 ...vsetky 3 babulky som mala hned na oprvy mesiac ..takze som s toho trosku mimo...ja si myslim ze som uz ovu mala a perto ten folikul nevidel 😅 ...ved prave aj v grafe ked mam ovu mam hlienik, a vsetky priznaky ..kuk do albumikov mam aj pozit. ovu testiky ..
myslis ze sa mohol mylit ???? ☹

irsina83
9. nov 2009

ja si myslim ze urcite na mylil...to sa nedapovedat len tak ze mas PCO bez jasnych priznakov ktore zvycajne pretrvavaju roky...takze absolutne si z toho nic nerob... prepac nedocitala som ze tam mas aj manzela 😀

titulienka
9. nov 2009

😀 😀 😀

govinda
9. nov 2009

miri, je mi to veľmi ľúto ☹ . A presne ako píšeš, najviac človeka štve, že na luníku 9 sa to množí a množí .... ☹