Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

titulienka
24. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f

tak moj clnkujuci grafik som zvedava co z neho... 😉

katkaajurko
24. nov 2009

ale drzis sa nad liniou a papas duphik-takze ja si myslim-ze ked uz prebehne ozaj ovula a mame ten duph-tak je jedno aka je teplota-progesteronu musi byt dost 😀 - mna to dooost ukludnuje 🙂

titulienka
24. nov 2009

katka...no praveze aj mna 😀 😀 😀 ..aj ked som tak 50/50 lebo sama neviem nacom som 😀 😀 😀

katkaajurko
24. nov 2009

akurat na merenibt je napisane ze duphaston ovpylyvnuje BT - tak dufam-ze to moje zvysenie nie je vdaka nemu len 😒 ale podla mna neovplyvnuje..neviem..

titulienka
24. nov 2009

katka ja som sa pytala misky tak ta berie duphik uz 4 roky a vravela ze jej to teploty neovplyvnuje ...ja sa spolieham to je podla mna ako ked ti da lekar duphik a kazdej babe ho da v rovnaky cas chapes ..... 😉 ....neboj nic ..hlavne je nech tam je ovulka ..to je najpodstatnejsie ...
ja som uz o svojom graffe pochybovala ci to nieje anovulak ale ja mojej ovulke verim tak dufam ze ma nesklame 😉

katkaajurko
24. nov 2009

Ok tak im budeme verit - konieckoncov nam uz ine neostava 😅 😉

titulienka
24. nov 2009

jasne katka ....len nech nasa teplotka stupa k vysinam 😉

ifulka
24. nov 2009

Ahojte babulky...

Dlouho jsem tu nebyla, nějak jsem neměla sílu sedět o počítače, radši ležím ☹ Včera jsem zase začala trošku krvácet. Doufám, že to není špatné znamení.. Zítra jdu zase k dokince na kontrolu tak jsem napnutá co mi řekne...

Katka a Titulienka, moc Vám gratuluju k ovulkám! A mooooc držím pěstičky ať teplotky zůstanou pěkně nad těmi krásnými červenými čárami 😵 A Hivka a Sara ať se k Vám brzy přidajíííííí!!! Moc Vám přeju štěstí, kočičky 🙂

katkaajurko
24. nov 2009

iful tak odpocivaj a drzim paste u doktora !

ifulka
24. nov 2009

Děkuju, Katy... Věřím, že to dobře dopadne... Prý je to celkem normální v tom druhém měsíci. Věřím, že drobeček je zdravý...Nic jiného mi nezbývá 😔

katkaajurko
24. nov 2009

ja viem...pocula som-ze sa stava to spinenie aj krvacanie... a bolo tmave ci svetle? a vela ci len tak trosicku?

titulienka
24. nov 2009

ifulka nebojaj vsetky tu na teba myslime samozrejem pozitivne..drobcek je urcite v poriadku ....a spinenie moze byt .... 😉

shaarka
24. nov 2009

ifulka, kamoska vavenka tiez krvacala, spinila, kedy ako. Raz to bol hematom, raz nieco nevysvetlitelne... Ale vsetko je ok, babatko zije a ona je uz v 17tt. Cize netreba stracat nadej. Oddychuj, mysli pozitivne, rozpravaj sa s drobcekom. Nohy vylozene a komanduj manzela 🙂 Drzim place! 😵

titulienka, nemyslim, ze by si mala stresovat. podla mna tie posledne predovulacne teploty boli ovplyvnene este chorobo, preto su take vysoke. takze je to celkom ok, aj ta dnesna teplota. hlavne ze to nekleslo na cojaviem 36,5 😉 uz som ti pisala, ze sa uuuuplne zbytocne stresujes. ci bola ovu, alebo nebola (95% bola), to uz je aj tak jedno, lebo papas duphaston. tak ta este raz upenlivo prosim: vykasli sa na to a neries kazdy den nameranu teplotu. je to fakt na hlavu!!! krivka sa ma vyhodnocovat cela a tym, ze studujes a skumas a zaoberas sa jednou jedinou teplotou a to kazdy den, si len skodis, to mi ver.
a napis nam, kedy ste mali sexik okolo ovu 😉

shaarka
24. nov 2009

a mireag sem uz nechodi, co? ☹

katkaajurko
24. nov 2009

mire teraz dlhsie nebola... ☹

titulienka
24. nov 2009

sharka dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem no sexik bol 32 - 33 - 35 DC takze v presne v ookoli ovulky ...tak uz sa nebudem zaoberat teplotkami slubujem 😉 ..uz budem len cakat a cakat 😉

ifulka
24. nov 2009

Jste zlaté, babulky 🙂 Vždycky mi dodáte odvahu, děkujuuuu!!! 😀
Ta krev je tmavá, to minule doktorka říkala, že je dobrý. Je toho už trošku víc než minulý týden, ale pořád bych to ještě nazvala špiněním, ne krvácením. Takže věřím, že bude všechno v pořádku... Život nás zkouší co vydržíme 🙂 A my se nevzdáme 😎

titulienka
24. nov 2009

ifulka jasneeeeeeeeeeee ...za drobceka treba bojovat s poslednych sil a ty vlastne vy obaja to zvladnete 😎 ..takze odpocivaj a dobre by bolo magne B6...a aj duphaston by nebol na skodu 😉 ...beries nieco

ifulka
24. nov 2009

Beru Utrogestan, Titu. Co je to "magne" ?

titulienka
24. nov 2009

ifulka ja som to brala aod zaciatku tehu ...potom sa to berie aj vo vyssich stadiach tehu ...ak su problemi ako tvrdnutie bruska a tak ....
http://www.docsimon.sk/tovar/magne-b6-tbl-50

ifulka
24. nov 2009

Aha, děkuju 🙂 A to Ti doporučil doktor?

shaarka
24. nov 2009

aj ja som to papala - vypytala som si v lekarni, ked som mala fakt velke bolesti bruska, ako na kramy.
tak mi dali toto. ci pomohlo, neviem 😀

ifulka
24. nov 2009

No za zkoušku nic nedám🙂 Zeptám se na to zítra doktorky. Uškodit to snad nemůže a když to pomůže tak super 😀

katkaajurko
24. nov 2009

ja som papavala magne b6 aj len tak - teraz papam zvlast magnezium a zvlast b6 - ako kedy 🙂 😉

katkaajurko
24. nov 2009

iful a tmava je vraj v pohode-to som ajja citala

irsina83
24. nov 2009

iful,

ahoj moja, drzim ti moc palce. moja kamaratka sa vratila vcera z nemocnice lebo krvacala dva tyzdne v kuse a si predstav ze na babo to nemalo ziadny vplyv a dokonca ho ma o par dni vacsie 😉 neboj bude to dobre, len nozky vyloz na stol 😉

ifulka
24. nov 2009

🙂 To je skvělý, že je Tvá kamoška v pořádku doma i se zdravým mimískem v bříšku 🙂 My taky budeme 🙂 Nožky mám hore, ležím, odpočívám, baštím vitamínky a domlouvám pupíčkovi ať se mnou zůstane 🙂 Všichni nám drží palce a jsou na mě taaaaak hodní 🙂 Mám zlaté lidičky kolem sebe 🙂 A počítám do toho samozřejmě i vás 😉

tatranka111
24. nov 2009

ahojte dievčatá 🙂

govinda
24. nov 2009

hiva, snažím sa, snažím sa držať teplotu hore 😀

katka, no vidíš, aká pekná teplotka 😉 . Včerajší smútok bol nanič 😀
titu, aj ty pekne 😉
To len mne nechce vyznačiť ovulku 😠

kočky, ktoré beriete clostil a duphik: beriem duphik 5.deň. Keďže som nevedela presne, kedy bola ovulka, nasadila som ho pre istotu trošičku neskôr, ale možno som to trafila akurát po clostile. No ale od víkendu mám také divné bolesti v podbrušku, ako keby som mala mrchu 😕 . A strašne často chodím cikať. Nemáte z clostilu alebo duphiku nejaké podobné stavy? 😕

tatranka111
24. nov 2009

govi ja som takéto príznaky po clostile či duphastone nemala skor mi to sedí na tehu príznaky 😀