Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

katkaajurko
19. nov 2009

no nahoda 😅 neviem - ale tak da sa to "prisposobit" aby to sadlo - ked si posuniem ovulku a plus minus par dni...

katkaajurko
19. nov 2009

titulienka klasicky 10 dni tak ako ti aj predpokladam doki kazal 🙂

ifulka
19. nov 2009

Eirin, jasně, to musely být dva. Teda aspoň já jsem nikdy neslyšela o tom, že by byly dvě vajíčka v jednom folíku. To mně na tom baví, že si doktoři můžou říkat co chtějí a pak je stejně všechno jinak😀 Čímž ale nechci říct, že nejsem doktorce vděčná za to, že se ten jeden folík vyvedl (jestli byl jeden) a že přiměla moje vaječníky k alespoň nějaké akci😀 Je skvělá a já jsem jí vděčná moooooc🙂

Titu, já s Duphikem zkušenost nemam. Ale myslim, že ho holky berou tak 9-10 dní. Zkus kouknout do jejich starších grafů BT, tam to uvidíš. A taky si myslim, že to balení, co Ti předepsal by mělo vyjít právě na ten jeden cyklus, takže možná taky podle toho by se to dalo spočítat. Jo a když holky otěhotněly, tak ho braly pořád dál.

katkaajurko
19. nov 2009

ano v baleni je vzdy 20tabletiek a berie sa dva krat denne desatdni - teda na to teliesko

ifulka
19. nov 2009

Eirin a jak se zjišťuje, že jsou embryjka dvojvaječná?

katkaajurko
19. nov 2009

dvojvaječné sú dve samostatne oplodnené vajka

jednovaječné sú ak sa predeli a oddeli sa jedno - na dve ale ako to zistia neviem veru - podla mna je to vidno na ultrazvuku alebo tak nejak 😅

eirin
19. nov 2009

Ifulko, no mají každý svojí dutinku. Jednovaječná jsou vidět až později, protože dutinka je jenom jedna, a až později je vidět, že jsou tam děti dvě. Podívej se ke mně do fotoalba, mám tam fotku z utz (asi z 7tt a 9tt).

ifulka
19. nov 2009

Jeee, to je kraaasnyyyy 🙂 My jsme dutinku viděli jednu. No, nechám se překvapit, co se z toho vyklube 😀 Hlavně ať je alespoň jedno v pořádku.

titulienka
19. nov 2009

ano babulky teraz som pozrela na krabicku mam ho brat 10 dni ...samozrejme zacnem po ovulke...dal mi 3 balenia vraj ak ostanem tehu tak ho mam brat do 12,tt

hiva
autor
19. nov 2009

titu...presne tak....10 dni....ked doberies prve balenie podla bazalky uvidis ako si na tom, testnes, najdes // a pokracujes dalej s dalsim balenim 😉

ifulka, no to by bola fakt bomba keby to boli dvojicky 😵 ...drzim palce....jedno ci dve, hlavne nech ide vsetko v poriadku tak ako ma 😉

no a inak podla tej stranky, co dala eirin, nam teraz vychadza chlapec...a nejake celkove score 59% 😅

hiva
autor
19. nov 2009

sorry...ten link dala titus nie eirin 😅

titulienka
19. nov 2009

hiva jeeeeeeeeeeeeeeeej to by bolo krasne ak by to vyslo na buduci mesiac a nasli by sme pod stromcekom II 😉

katkaajurko
19. nov 2009

najst dve palicky pod vianocnym stromcekom musi byt ozaj bomba 🙂

hiva
autor
19. nov 2009

tak tak....bolo by to super 😵 ...no nechajme sa prekvapit, ako to cele vyjde 😉

hiva
autor
19. nov 2009

no pri troske stastia a ked sa moja ovulka trosku poponahla, mohla by som ich najst uz na Mikulasa 😀 😀 😀 ... pod stromcekom by ich nasla asi nasa rodina 😉

katkaajurko
19. nov 2009

aj ja aj ja - ak dojde ovulda zajtra konecne 😀 😀 😀 😀

hiva
autor
19. nov 2009

katka....ty aj skor 😉 ... na mikulasa to budes mat mozno uz aj potvrdene z krvi od doktora 😉

drzim palce 😉

cukor
19. nov 2009

ahojte.....môže duphaston alebo utrogestan zvysovat telesnú teplotu,?

hiva
autor
19. nov 2009

nemal by.....ja mam skusenosti iba s duphastonom a mne BT nezvysoval 😉

ifulka
19. nov 2009

Cukor, já jsem začala Utrogestan brát včera a ranní teplota byla úplně stejná jako včera:
http://www.fertilityfriend.com/home/ifulka

govinda
19. nov 2009

čaute babulky 🙂
katka, teba tá ovulka poriadne naťahuje.
Tu je môj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

Dnes som tiež nemerala, lebo sme včera boli s drahým na jednej párty a prespali sme nakoniec u kamoša, takže bez teplomera 😒 . Predpokladám, že ovu bola predvčerom alebo včera, ak bola, no to sa uvidí podľa zajtrajšej teploty. Nie som si istá ničím 😖

tatranka111
19. nov 2009

ahojte kočky 🙂 🙂 🙂
mne sa tá ms či špinenie nevie nejako zastavit....hmm každý mesiac nejaké nové prekvapenie 😀 moje telo asi nemože fungovat normalne

http://www.fertilityfriend.com/home/27f425

sarafortuna
19. nov 2009

tatranka, moje špinenie či mrcha ustáli... som sa bála, že sa to bude ťahať dlho, lebo u mňa platí, že čím silnejšia mrcha tým kratšia a naopak...
Aj tak mam všelijaký divný pocit 😖 😖 a graf zatial nuda nuda nuda.... 😅
Tak uvidíme... aký bude MIkuláš a Ježiško 😎
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

titulienka
20. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
babulky pomoooooooc to co ma byt 😅 😅 ...ja cakam mrchu nie ovu 😀 😀

irsina83
20. nov 2009

titu,

mozno si tehu 😉

titulienka
20. nov 2009

nie nie robila som si testik a bol negat vcera 😖 ..ja neviem co moje telo so mnou skusa 😠

shaarka
20. nov 2009

caute 🙂 titu, netestovala si?

titulienka
20. nov 2009

sharka ano vcera ale bol negat 😠 ..myslis tehu ze lebo ja som uz s toho mimo 😀

irsina83
20. nov 2009

titu nevadi este je skoro...vydrz este par dni. 😉

titulienka
20. nov 2009

jasneeeeee vydrzim 😉 ved uvidime ved nieco sa udiat musi ze ....bud mrska pride alebo nie 😅