Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

ninan2
18. nov 2010

Caute baby....
@katkaajurko @hiva mate nieco nove? Dufam ze len same pozitivne veci 🙂

erickaa
18. nov 2010

čautééé...čo nové?
@hiva asi nemá doma mužíčka, tak nemá doma internet..asi. 😕 Ale veľmi som zvedavá ako sa máš a či si už testíkovala? Ja chcem vidieť u teba 2 paličky, či zatiaľ pregnylovské alebo dvojičkovské, ale na začiatok by potešili 😀 😀
@katkaajurko držím palce dneska u doktora a netrpezlivo čakám na správy. 😉
@mili78 aj tebe držím palce u doktora, nech tam je vajko ovulkovské na spadnutie 😀 Možno dostaneš aj ty do rici pregnyl 😀

Dnes sa mám stretnúť s kamoškou, je v 6 alebo 7 mesiaci, tak dúfam, že sa na mňa niečo nalepí 😀 😀 😀

ninan2
18. nov 2010

@erickaa no tak tehotne mi ani nespominaj, bud su okolo mna take, alebo take co uz deti maju (moja najlepsia kamoska prave pred 2 tyzdnami 🙂)

irsina83
18. nov 2010

@zuzu1111 z celeho srdca gratulujemmm k dievcatku, malej Vivienke 🙂 zelame Vam vela stasticka a zdravicka 🙂

katkaajurko
18. nov 2010

@erickaa dobre ranko, slzy sa mi tisnu do oci...ale my mame SRDIECKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uz dufam,ze vsetko bude len dobre KLOP KLOP KLOP ! od teraz sa idem len pozitivnee naladit ! lebo priznaky-nepriznaky..... je to asi hrozne individualne.... proste podla priznakov sa neda ani spoznat tehotenstvo ani skumat... boze modlim sa uz nech iba krasne rastieme a silnieme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dakujem moc ze ste na mna mysleli - hadam som pozitivny priklad ze s touto sprostou diagnozou sa da zatocit!!! tuk tuk tuk!

erickaa
18. nov 2010

@ninan2 neboj, nie si v tom sama..ja to mám presne tak isto 😔 Už sa začínam cítiť menejcenne... 😝

erickaa
18. nov 2010

@katkaajurko no vidíš, truhlík, všetko je tak, ako má byť 😉 😉 😉 Gratulujéééém a veľmi sa teším 😉 Tak a teraz koniec pozorovania príznakov/nepríznakov a už len po obchodoch chodiť obzerať dupačky 😀 Juj, ty budeš mať krásne Vianoce... aj ja céééééém 😉

ninan2
18. nov 2010

@katkaajurko jee no tak to je super 🙂 Len tak dalej 🙂

slivocka
18. nov 2010

@katkaajurko zo srdiečka blahoželám 🙂 si pre nas ostatne povzbudením 🙂

ninan2
18. nov 2010

@erickaa ale, neprehanaj, nemozes to takto brat 🙂 Ja som zatial v pohode, a aspon mam teraz cas venovat sa aj cudzim detom (casto mam na starosti male neterky, aj dnes s nimi budem 😉)

erickaa
18. nov 2010

@katkaajurko ozaj, nedaruješ metformín, že by som si preventívne nasadila? hihi 😀 😀 😀

katkaajurko
18. nov 2010

@erickaa Eri darovala by som bez problemov - ale doki mi daval vzdy len na mesiac po predu a zostalo mi len jedno plato necele - cize to je asi na 4 dni... to mi to takto tesne vyslo ...

ale treba doktorov do toho tlacit-podla mna tento liek pri nasej diagnoze uricte ma velky zmysel vyskusat

a dakujem vam velmi kocky, dufam,ze uz bude len a len dobre klop klop klop

a posielam vam teda slubene tehuvirusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ninan2
18. nov 2010

@katkaajurko pekny datum ocakavaneho prirastku, ja mam narodky 15. jula 🙂

erickaa
18. nov 2010

@katkaajurko vieš čo, zajtra idem do iscare na konzultáciu a skúsim to mojej dr. navrhnúť.. Ale ako sa poznám, tak sa to budem "bát" navrhnúť, nech tam nevyzerám ako hlupaňa, čo chce radiť doktorom.. hmmm. Ako to urobiť? 😝
A ďakujem za vírusíky, som si nalepila monitor na seba, tak hádam bude stačiť..hihi, alebo mám radšej oblízať? 😀 😀 😀
Aká krásne máš, že 7 tt 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

chlpacik
18. nov 2010

zdravím žienky, @katkaajurko 😵 😵 😵 , výborná správička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 všetko dobré, klop klop klop
@erickaa 😀 😀 😀 , zajtra idem na preventivku a pichnutie agolutinu a ešte neviem čo, mám si dať predpísať metformin??? 😀 😀 😀 mne ho predpisuje endoska, tak ale zahram, ze mi dochádza, ak chces 😀 😀 😀, účtujem si za 1bal. 3,50 (nech nežerem, jak vraví Miňo Demovič z Profesionálov 😀 😀 😀 ). . .

chlpacik
18. nov 2010

@katkaajurko hlboký náádych 😵 😵 😵 , a jak sa nenakazím, tak budem reklamovať 😀

erickaa
18. nov 2010

@chlpacik píšem ti IP 😀

katkaajurko
18. nov 2010

@erickaa skus si ho vypytat-za to nic nedas

dufam,ze sa na vas virusiky nalepia 😵

chlpacik
18. nov 2010

@erickaa ok 😉

chlpacik
18. nov 2010

@katkaajurko juuuuj to sa dobre cita, pod Tvojim nickom, že caka babatko, jul 😉 😵

erickaa
18. nov 2010

@katkaajurko a ako to mám tej doktorke povedať? Že čítala som na internete? Alebo, že jedna kamoška, čo tiež chodí do iscare...? Alebo ako? 😝

katkaajurko
18. nov 2010

@erickaa ano povedz, ze mas kamaratku-co zzhodou okolnosti chodila do iscare valkymu a mala tiez PCO uzivala metformin , tak si si o tom zistovala a ze vies-ze je to silny tazky liek - ale ze v 50% pripadov zabera a preto by si aj na vlastnu zodpovednost ho chcela vyskusat.....

erickaa
18. nov 2010

@katkaajurko ďakujem, tak ja sa jej to pokúsim takto nejako naformulovať 🙂 Tak mi držte zajtra palce, nech mám na to odvahu. Som zvedavá, čo mi zajtra doktorka povie, ona už chce, aby som išla na IVF, ale ja ešte nechcem..dúfam, že nebude nahnevaná 😖

katkaajurko
18. nov 2010

@erickaa no a to je dalsi dovod-povedz jej - ze mne povedal Valky-ze s metformminom su aj lepsie vysledky pri samotnom IVFku-takze by to bolo iba prinosne,ci uz tak alebo tak..ved ja som ho dostala hlavne koli tomu - aby sme znizili riziko OHSS a zvysili sance IVF-ka

erickaa
18. nov 2010

@katkaajurko tak si ho zajtra skúsim vypýtať, všetko jej poviem..ja len dúfam, že tým nejako neurazím jej ego..ale vyzerá ako rozumná žena 😀 No, som zvedavááá 😕 😕 😕

irsina83
18. nov 2010

@katkaajurko uz aj mne sa tisnu slzy do oci a zo srdca blahozelam 🙂 pekne si uzivaj tehu a ked sa to nebude nieco zdat tak sup sup k dokimu 😉 drzim vam velmi palce 😉 a eeste hivus a je to 😉

katkaajurko
18. nov 2010

@irsina83 dakujem moc,ja uz nemam co plakat-uz som vyplakala posledne dni 😅 este to nie je safe,este si pockame -ale pevne verim, ze bude 😵 tuk tuk tuk 😵 😵 😵

irsina83
18. nov 2010

@katkaajurko presne urobime tuk tuk a budeme sa tesit na drobca 😀 na utz fotecky a potom aj na babatkovske fotky z porodnice a z domu 😉 😀

bambi9
18. nov 2010

@katkaajurko gratulujem k srdiecku 😵 uz to bude len a len dobre....
nezachytila som o tych priznakoch, ci mas alebo nemas.... ale ja som ich nemala a ani nejake extra nemam ... takze vsetko je ok a netreba sa porovnavat 😉

amarena
18. nov 2010

@katkaajurko, blahozelam.
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵