Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
28. sep 2009

hej hej, kazia krivku 😀 😀 😀 😀
aj mne sa stalo ze som s ortutakom zaspala. viem, ze sa nic stat nemoze, ale aj tak je to blby pocit.
potom som si nastavovala budik - o 10 min.
ale zas stalo sa mi, ze som zaspala aj s digitalom - zaspala som do 15 sekund, kym stihol zapipat 😀 😀 😀

mireag
28. sep 2009

No ja budem musiet nastavovat budik asi cez vikend... 😀 Mna niekedy chyti panika, ze mi tam ostane a praskne, lebo ja si ho davam dost hlboko... 😀 😎 No haluzim.... 😀 😀 😀

hiva
autor
28. sep 2009

no ja si obycajny nechavam aj 10 minut.....zazvoni budik, odlozim zvonenie o dalsich 5 minut, vlozim teplomer, zazvoni budik, odlozim o dalsich 5 minut, zazvoni budik, vyberiem teplomer, kuknem teplotu a vstavam 😵 ...no a niekedy cez vikend sa mi podari tiez zaspat s nim aj na pol hodinu....no ale nemyslim, ze by to malo nejaky vplyv na teplotu....s digitalnym to bolo horsie...to jeho pipanie ma zobudila uz o minutu....takto si este pospim 10 minut s teplomerom 😀 😀 😀

hiva
autor
28. sep 2009

tiez ho davam dost hlboko....ale cim hlbsie, tym mensia sanca ze praskne 😀 😀 😀

mireag
28. sep 2009

Az 10..? 😕 Ja len 5min... 😅 Inak ked som merala 1.x s digi, pipanie som vobec nepocula... 😀 Druhykrat uz som sa sustredila... 😀

hiva
autor
28. sep 2009

asi je to jedno kolko....mne len treba dospat este aspon 10 minut kym vstanem 😀 😀 😀

mireag
28. sep 2009

Jaaaaaaj, tak ok. Ja otvorim oci a vstavam, nemam s tym problem. 😉 Ale cez vik si to po merani dospim, lebo by bol hriech vstavat tak skoro... 😉

hiva
autor
28. sep 2009

normalne som ani ja nemavala problem so vstavanim....ale teraz, ked vstavama denne o 5:00 😠 tak s tym mam trosku problemy 😅

mireag
28. sep 2009

Uuuhaa, takto som vstavala v starej robote. Isla som uuuumreeeet z toho. 😠 Pokial sa vstava po 6.30, nemam s tym problem.... 😀
Hiva a ty beries teraz nieco? Prepac, ale par dni som tu nebola a nemam prehlad... 😅

shaarka
28. sep 2009

hehe 😀 ja som mala ortutak a budik na 10min.
a digi? to som musela strcit hlavu pod perinu a aj MM sa nesmel ani pohnut, lebo inak som pipanie nepocula 😀

mireag
28. sep 2009

A to som si myslela, ze som divna... 😀 Clovek, ked si zvykne na zvonenie budika, ocakava taku intenzitu zvuku aj od teplomera, no nie...? 😀

hiva
autor
28. sep 2009

mireag...teraz neberiem vobec nic....toto som prvy cyklus po laparke a drillingu vajecnikov 😉 ...a v pohode, aj ja stracam prehlad ze kto co a ako 😅

mireag
28. sep 2009

To viem, ze si po laparke, no nebola som si ista, ci "k tomu" nieco beries. Takze to vyzera s tebou velmi dobre tento mesiac. 😉

shaarka
28. sep 2009

a mozno uz sa zavrtava... 😉 😀

hiva
autor
28. sep 2009

no neviem....mam sice zvlastny pocit v bruchu, ale to asi skor z vikendovej party 😀 😀 😀 ....na zavrtavanie je este skoro, nie? 😉

hiva
autor
29. sep 2009

caute....tak som sa asi predsa len dockala ovulky 😵 😵 😵 http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

jancos
29. sep 2009

jeeej, hivus, to je uzasne, super, super, ze laparka zabrala, tak musis byt vo vytrzeni, ze? gratulujem, este to nie su //, ale je to veeeelky uspech 🙂

irsina83
29. sep 2009

hivi gratulujeemmm🙂

mireag
30. sep 2009

Dobre ranko a kde ste vsetky? Nejako ste nepopisali... 😉 Ja som dnes 2dc, tak sa ceeelaaaa vytesujem, ako ma boli brucho. 😖 Takze v sobotu nasadzujem clostik a uvidime, ci tento cyklus bude uspesny... teda, ci bude ovu... Na ostatne radsej ani nemyslim. 😅
Inak ta BT sa mi zacina pacit. Fakt ti pekne ukaze, ako tika tvoje telo. 🙂

shaarka
30. sep 2009

cau mire, drzim palce. 😵 chces zas pregnyl?
a tiez nechapem, ako niektori Dr mozu zatracovat tuto metodu. 😠

mireag
30. sep 2009

Este mam stale ten od teba. Teraz som ho nepotrebovala. 😉 Moj dr. to nezatracuje, no zalezi aj na tom, ako to merias. Jednoducho treba dodrziavat aky taky rezim a len vtedy to ma vyznam. Inak si myslim, ze nie.
Ja som si raz tusim v januari odmerala BT poobede a som si myslela, ze ako dobre, mam ovu... 😀 😀 😀 Vtedy som o tom nemala ani sajnu... 😀 Az ked som si nedavno precitala tu stranku od tej cesky, tak mi doslo, ako sa veci maju.

Inak taka otazocka... 😅 Pise sa tam, ze treba len natiahnut ruku pre teplomer a viacmenej ziadny pohyb navyse. Lenze ja nemam nocnu koselu, ale nohavice, ktore si musim vyzliect... 😅 😀

shaarka
30. sep 2009

ja spavam v gatkach a v zime v pyzamovych nohaviciach, takze detto. nic sa nestane - stiahnes gace na pol zrde, strcis, odmerias 😀

mireag
30. sep 2009

Ved tak to aj robim... 😀

shaarka
30. sep 2009

no da sa aj stiahnut jedna nohavica 😀 alebo aj obe 🙂 ale naco rano provokovat, ze ano, ked sa tak dobre spi 😀 😀 😀

mireag
30. sep 2009

Ja aj tak vstavam do prace, cize je to jedno... 😎 Hlavne, ze je pomerane... 😉
A ty sa ako mas? Ako fazulka? 🙂

shaarka
30. sep 2009

no chora som. 😔
angina asi + nadcha. dost silna. premyslam, ze odkial sa ten husty lepkavy sopel berie... ☹
a vcera som mala 38,8 - to uz som sa zacala bat. MM mi isiel kupit nieco na pohotovost do lekarne, ale tam mu nic pre tehotnu nechceli dat, len po porade s lekarom. moja Dr mi na sms neodpisala, takze som si dala kupit acylpyrin a panadol baby. ale nebola som si ista, ci mozem, tak som vytrpela noc bez liekov. dnes mma uz len zvysenu teplotu. no uvidime.
a fazulka? neviem, dufam, ze to v zdravi prezila... a dufam, ze to nie je obranna reakcia mojho organizmu voci tehotenstvu. 😖

mireag
30. sep 2009

Tak panadol urcite nie je problem. Lebo som to aj kdesi citala, ze tehotne ho mozu. Acylpirin uz neviem.
Tak dufam, ze ta to coskoro prejde, lebo to nie je fakt nic prijemne. 😖 A urcite to nie je obranna reakcia... Je jednoducho taky cas a u nas je tiez vela ludi chorych... Dufam, ze ma to obide... 😅

sarafortuna
30. sep 2009

Ahojte...
toto je moj grafik z minulého cyklu:
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

Teplota sa zvýšila práve v čase, keď som bola prechladnutá, tak som tomu nepripisovala velku pozornosť 😉. no ten pokles v posledný deń ma presvečil, že asi to bola ovu...

čo na to vaše oko? /dufam, že to funguje/

myslíte že mi dá Dr. Clostil? nebudem smiešna, keď mu to navrhnem...? chcem mu ukázať moje GRAFY 😉
Skratil sa mi cyklus, takže ak tomu spravne rozumiem tak aj Duphaston by bol vhodny, nie? samozrejme, s nasadením po prípadnej ovu...
Ja už chcem nejaký poriadny hormon. profil !!!!

Shaarka, skoré uzdravenie....
Hiva ako graf?

lululiatko
30. sep 2009

sara, to je cudne, zeby si ovulku mala uz tak skoro? hmm.. no a urcite nebudes smiesna,teda neviem ako vy baby, ale ja som si zvykla, ze vela veci lekarovi navrhujem ja, nie on mne 😒

inak, shaarka, a paralen by nemohol byt?

hiva, paraaada, gratulujem 🙂

dievcence, musime to nejako dobojovat do uspesneho konca, aj ked sa to zda komplikovanejsie, ako som si to povodne predstavovala...

tatranka111
30. sep 2009

ahojte baby ako sa máte?
shaarka na mna tiež lezie choroba, ale tak ja niesom tehu čiže ti prajem rychle uzdravenie

baby.....všetky tie čo ste už boli na laparke.....pomohlo to vobec neviete aká je úspešnost? mne ak nezaberie clostil tak doki povedal, že niekedy v decembri by ma poslal na laparku, ale ked mna to nejako odrádza...neviem 😒