Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

baba2288
23. jún 2009

no ale mne to nevadi,aj tak chcem odtialto vypadnut.aj ked viem si predstavit aj ine miesto a inu zabavu,tak ale co uz.

hiva
autor
23. jún 2009

shaaarka, tak ta endo pekny brutus 😠 😠 😠 ... viem ako sa citis....podobne som sa citila, ked som bola u svojho obvodaka 😖

jancos
23. jún 2009

to je super baba, ze to beries pozitivne a hlavne sa mozno nieco nove aj dozvies.
hiva, mas nieco nove? kedy koncis hak?

shaarka
23. jún 2009

citim sa jak  (tam mal byt taky znak specialny - kosostvorec s bodkou vo vnutri)

baba2288
23. jún 2009

no veru jancos,vsak uz by bolo na case.ozaj,na margo tej Tvojej diety.minuly tyzden co mi zobrali krv,tak som mala z 2,03 testosteronu uz len 1,0.a nic som nebrala,uz ani gynex.

anaxamon
23. jún 2009

k lubochni, su tam najlelpsi doktori na stitnu zlazu...moj ocino mal (dobre sa to pise snad je to aj uz tak) rakovinu SZ, a pani doktorka je vraj velmi precizna a mila a stara sa. Celkovo si ludia lubochnu chvalia 😉

hiva
autor
23. jún 2009

jancos...pisala som to na predoslej strane 😉 ....ale uz len 15 tabletiek a ide sa na to....len neviem este naco 😅 ....budem musiet skocit k dokymu popytat sa ako dalej....ze ci skusime prvy cyklus bez nicoho, alebo mi da clostyl, pregnyl duphaston....ale co....uvidime 😅

momentalne sa aj s manzelom odhodlavame skoncit s fajcenim a chcem zacat zase prisne s tou dietou....len sa to akosi nedari....teraz ideme na 2 dni sluzobne do Zurichu, takze je po diete 😅

anaxamon
23. jún 2009

hiva prepac ze sa budem pytat, ale preco uzivas HAK?

hiva
autor
23. jún 2009

doktor mi nasadil na 3 mesiace Diane 35, lebo ma antiandrogenne ucinky - znizuje hladinu testosteronu (to je moj najvacsi problem) ....a kedze som predtym nikdy HAK nebrala, rozhodol sa to na tie 3 mesiace skusit 😅

a tiez chcel, aby si moje vajecniky trosku oddychli 😅

baba2288
23. jún 2009

no aj ja som o Lubochni dobre pocula,dufam,ze aj ja sa pridam k tym,co boli spokojni.len si neviem proste predstavit,co tam budu so mnou tolko robit.

jancos
23. jún 2009

baba super, aj mne pomohla znizit testo, je to super, len niekedy to chce velmi pevnu volu.
neboj hivus, vsetko pride, ked ma prist. ja by som uz na tvojom mieste neriskovala cyklus bez liekov, ale uvidis co ti povie doktor.
ja tiez asi 2-3 tyzdne pockam, ci pride ovu a ked nie asi zacnem met, pol roka som davala moznost prirode, nech sa rozhybe, ale uz mam asi dost. je to tazke mat tak dlho dietu a hlavne ked ovu neprichadza, tak ma to dost demotivuje.
baba., ale ty nepolavuj, pri prvom snazilkovani, mi dieta dopomohla k babu🙂

o lubochni nepochybujem, ze su tam odbornici, len ma fakt bude zaujimat, ze co tam s babou 7 dni budu robit, co budu cakat na vysledky z krvi? no snad ma prekvapia niecim pozitivnym, dost som negativne naladena na doktorov, tak sorry.

anaxamon
23. jún 2009

podla toho co mas (ja neviem vase osudy necitala som vas spatne) ak je to stitna zlaza tak neviem preco tak dlho, lebo tak dlho tam byvaju ludia ak im podavaju ten jod neviem ake cislo asi 131 alebo 113 a ten je radioaktivny, ale to nebude asi tvoj pripad...

hiva diane sa este pouziva? som myslela ze uz vobec

hiva
autor
23. jún 2009

preco by sa Diane nemal pouzivat??? 😕 😕 😕

anaxamon
23. jún 2009

ja som len niekde davnejsie citala ze je to uz stara antikoncepcia, ze teraz su uz uplne ine...ale tak mylit sa je ludske 😀

baba2288
23. jún 2009

jancos,teraz som dietu nechala tak.totalne.ja sa este nesnazilkujem,tak preto som sa na to teraz vykaslala.spolieham na tu Lubochnu. 😀 ale je fantasticke vediet,ze existuje moznost,ako si mozno sama ten tst znizit.a hocikedy zacnem zase.

jancos
23. jún 2009

ona sa mozno nepouziva bezne, lebo ma asi dost vysoke hodnoty hormonov, a modernejsie maju hladiny nizsie, co je sicce zdravsie, ale pre zenu s pco tie modernejsie nestacia. aspon ja to tak chapem

bloomie
23. jún 2009

dievčatá, o akej diéte hovoríte?

jancos
23. jún 2009

presne, mas pravdu baba.

baba2288
23. jún 2009

anax,ja tam nejdem kvoli stitnej zlaze,ale vraj kvoli PCO.tak preto neviem,co tam akoze budu so mnou tolko robit.

shaarka
23. jún 2009

diane patri k tym, co obsahuju trosku viac hormonov.
teraz su uz nizkohormonalne, co nezadrziavaju vodu v tele, atd... takze kazdy predpisuje uz len novinky, yadine, jeanin, ci ako sa to pise, z tych starsich cilest, logest... diane ma spec. zlozenie hormonov, trosku viac estrogenov. pokial si dobre pamatam 😅

jancos
23. jún 2009

pcos diet, je to na schudnutie a zaroven otehotnenie, ked mas pco. ak vies anglicky a chces skusit aj sama sa trochu potrapit, mozem ti ju poslat.

baba2288
23. jún 2009

bloomie,ze nepapas karbohydraty.

ja som dostala HAK Minervu,co je ako Diane.ale neuzivam ju,lebo ja nemam vysoky tst.tak uvidim,co povedia v Lubochni.

bloomie
23. jún 2009

áno, pošli, ďakujem... včera som čítala veci o PCOS v angličtine, pošli

shaarka
23. jún 2009

jancos, a neposles mi ten vysledok diety? 😀 😀 😀

jancos
23. jún 2009

😀 myslis tych 25 kil dolu, shaari? alebo si myslela nieco ine?

jancos
23. jún 2009

bloomie, pozri si IP

anaxamon
23. jún 2009

baba, aha a na nete si k tomu nic nenasla? na ich stranke a pod.

s tou diane som to presne tak citala, ale tak logicky ako "liek" je asi fajn

baba2288
23. jún 2009

anax,nie,nic tam take o tom nebolo.vazne si neviem ani predstavit co tam.
hej,diane na znizenie tst a minerva je to iste.preto nechapem,preco mi ju dali.

shaarka
23. jún 2009

no preco, preco. lebo tak SA to robi!

baba2288
23. jún 2009

presne.lebo tak sa to robi.
prave to mi slubila tato endokrinologicka,ze v Lubochni nedaju nieco len preto,lebo tak sa to robi.ale preto,lebo ci to aj ja osobne potrebujem.ja-ako individualna bytost. 😀