Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
6. máj 2010

hivus, ale tak co to jeeeeeeee 😀 😀
tak tie slzy chapem, aj ja som take mala, ked som citala o inych 😵
a klidek, hej? o chvilu taky roman budeme citat aj my od teba 😉

dakujeme ***

mireag
6. máj 2010

shaarka, je mi mdlo... 😀 Jezis, ako to ze ten epidural nezabral..?

hiva
autor
6. máj 2010

shaarka 😀 😀 😀 ...hold hormony 😀 😀 😀 ...a pocity o to intenzivnejsie nakolko prave mrchujem 😉 😅 😀

...ja taketo stastne konce...mozem....velmi rada ich mam....a jasnacka, zachvilu si to tu prezijeme vsetky 😵 😵 😵

hiva
autor
6. máj 2010

a inak ako?...ste sami doma alebo aj manzel je doma?...a ako ide kojenie???...Teusko spava v noci?...a odkedy ste vlastne doma? 😉

katkaajurko
6. máj 2010

ja som bola u dr. a ona je chora... co na to mam povedat 🙂 ale sestricka bola zlata-som jej povedala co mam za problem-tak mi ona zobrala kultivacie a buduci tyzden budu - no a mam sa pre ne zastavit-a odnesiem ich so sebou do nemocky-nech uz tam bude cokolvek a v nemocke sa na zaklade toho rozhodnu ze co dalej..ideal by bol-keby nevykultivovali uz radsej nic! takto ma aj zbalenu vo stvrtok mozu poslat domov.. ale hadam nie... lebo vraj v lete sa operacie planovane nerobia -- lebo su dovolenky,maluju sa saly a tak a zle sa v teple hoja rany-takze potom az na jesen... tak radsej nech to uz mam za sebou pekne buduci tyzden!!! klop klop klop ...

hiva
autor
6. máj 2010

katus...aj tak dobre....drzim palce, aby nic nevykultivovali 😉 ...ale sak snad je to aj jedno 😉 😵 ....podla mna to mas super, ze mozes ist takto hned....ako uz poznam tvoju povahu tu z konika, o chvilu dlhsie cakat a asi si to aj rozmyslis 😉 ...strachopud 😉 😀 ....sa mi machruje, co? ked uz ja to mam za sebou 😉 😀 ...ale nie, skutocne sa neni coho bat a urcite radsej teraz ako na jesen.....takto uz mozno cez leto budes tehulkovat 😉

katkaajurko
6. máj 2010

no jasne este chvilu a zdrnem jak zajac 😀 😀 😀 😀

SHaaar ja mam zimomriavky asi uuuuuplne vsade! nieco super vyslo a nieco nie (epi) ale aj tak to za to stoji - citat to az do konca je nenormalne dobre 🙂 skoda tej epiduralky..vraj to zavisi od sikovnosti anesteziologa-takze asi teta nemala svoj den 😒

hiva dufam,ze je to fakt jedno co tam vykultivuju... nech ma kuknu a mam pokoj... a vobec-sak keby tam nieco bolo-nech mi nasledne nasadia antibiotika-no nie? alebo nieco? sak musia mat svovje postupy... a riesenia - na vsetko 😀

aj ja ceeeeeeeeeem rodit! ale aby mi epina zabrala 🙂

beatab369
6. máj 2010

shaarka aj mna tvoj pribeh rozplakal.....trosku som sa ale musela krotit, lebo som v praci a kolegyne by nevedeli co sa deje...tak som sa skryla za monitor a utierala slzicky....boze to je nadherne, dufam, ze sa aj ja dockam takeho krasneho konca a nebudem uz robit take hluposti ako teraz s tym lepidlom v kuchyni, lebo potom seriem bobky ci som to neposrala a ci som neublizila mojmu drahusikovi ...... 😉 drzte sa a uzivajte si jeden druheho 😀

hiva
autor
6. máj 2010

katus...presne tak....ved oni uz budu vediet, co s tym spravit 😉 ....ale zas zbytocne stresujes....urcite tam uz nic nemas 😉....cistucka si ako lalia 😉 😀

na rodenie si este trosku pockame....ale do roka a do dna najneskor to bude aj za nami 😉 ...plati?...dohodneme sa?

katkaajurko
6. máj 2010

ano plati!!!! 😵 😵 😵 klop klop klop tfuj tfuj tfuj 🙂

beatab369
6. máj 2010

katka vsetko bude fajn....vsetko ide tak ako ma, tak sa nestrachuj 😉 vysledky pridu a je dr. zvazeni ako dalej.....ak to nebude podstatne aj keby nedaj boze vysla pliaga, tak zakrok urobi 😉 ja ti drzim palceky, aby si bola cista ako lalia ako pisala hiva a aby si to uz mala za sebou 🙂

zuzu1111
6. máj 2010

shaar, teraz som čítala tvoj román, aj miláčikovi...ten sa rehotal z niektorých častí (super si to napísala 😀 ),ale mne do smiechu stále nebolo 😅 😅 ...je to všetko také náááááádherné, ale ja mám z toho aj také pocity - bojím, bojím 😅 😅 😕 😕
tak ti je dobre, že už máš po všetkom....niektoré veci ti vyšli super- že ťa nemuseli nastrihávať a už na druhý deň si v pohode sedela 😵 ...škoda tej epidurálky - ja som tiež netušila, že to nemusí zabrať....dúfam, že mne zaberie, ja na to spolieham, lebo inak to asi neprežijem - ja som hrozná padavka, čo sa týka bolesti.....
A manžel sa statočne držal? Lebo ja sa obávam, že môj tam odpadne asi skôr ako ja...my sme sa našli 😀 😝

kati, hiva - ja verím, že vy od leta tehuľkujete spolu s nami 😉

jancos
6. máj 2010

shaari, super si to zvladla, gratulujem este raz🙂

govinda
6. máj 2010

shaarka, gratulujem, teušk oje ozaj krásny 🙂 🙂 🙂 🙂

medullienka
6. máj 2010

Saarka este raz gratulujem a z toho so som vycitala v tvojom "romane" tak si silna baba, ja som citlivka- mna vsetko boli, tak si neviem predstavit ze by nezabrala epiduralka.....

Ale ja si este pockam , dufam ze nie dlho....
Baby test som si robila a nie, nie som tehotna ☹ ☹ ☹ Svina jedna ciarka......
Nemam uz ani slov....

govinda
6. máj 2010

medulienka, tiež nenávidím jednočiarkové testy 😠

katkaajurko
6. máj 2010

medu :( ale ta vysoka teplota naznacuje ovulaciu - a to je polka cesty! o nej ja uz druhy mesiacc snivam 😀 takze medu - snazit snazit snazit a pride to

ozaj vy mate vysetrenia za sebou? spermiogram..laparka? vsetko akoze ok?

medullienka
6. máj 2010

Doktorka na mna kaslala(preto idem od pondelka k inemu doktorovi), namam spravenu ani laparoskopiu a na spermiogram sa chystame(Ale sa aj hnevam, lebo priatel uz mohol ist davno... ale mam dojem ze sa toho aj kusok bal, lebo mu nejaky "mudry kamos" povedal, ze ak sa mu nepodari dat nic do vzorky, tak mu pomozu nejkaym elektrickym zariadenim-( este som o tom nepocula, ale ja som mu to hned vyvratila- ze kravina)

No uvidime, budeme sa snazit............ ☹ ☹ ☹

kerka13
6. máj 2010

shaarka, tak to bol normalne ze zivotny vykon bez epi 😉 , ale hlavne je ze ste OK 😎
medu nezufaj z jednej ciarky mozno to spinenie naozaj bolo len take ovulkovske 😉
danielka sa dlho neozvala, neviete co je s nou?? ci sa uz chysta do dalsieho kola, nejako nas natahuje 😀

katkaajurko
6. máj 2010

medu spermiogram je zaklad - prve vysetrenie zeny je prave spermiogram..ked je ten ok-treba hladat u zeny...ty si vravela-ze sa uz dlhsie snazite...no sa aj divim-to si mala velmi zleho lekara..aj ked je pravda-ze ja si vsetko nahanam ale aj tak... ved uz po roku snazenia sa odporucaju vsetky vysetrenia...

govinda
6. máj 2010

katka, medu, ja mám pocit, že v našom zdravotníctve to funguje tak, že pacienti musia hovoriť, na aké vyšetrenie má ísť 😠

beatab369
6. máj 2010

no tak baby mame super pocasie a este lepsie vyhliadky na vijedn 😠

medulienka nebud smutna, tak ako pisala katka, ze ovulka asi bola a to je prvy krok k uspechu 😉

govi
kerka
a vy ako? co mate nove?

zuzu
jancos
mire
ja normalne zacinam byt mimo.... 😀 ze zacinaju sa prejavovat ine priznaky tehotenstva....som zabudliva, popletena 😨 no normalne zacinam pozorovat take blbosti na sebe....ved aj to, ze som ja blba bola skoro hodku v miestnosti kde drahy predtym potrel stenu sietkou a lepidlom....ved to normalne, ze nerozmyslam? a potom sa cudujem, ze furt daco riesim 😀 no proste normalne osprostievam....ale to som aj citala v knihe, ze je to normalne v tehu a ze sa na to zeny na seba hnevaju....no tak to aj ja 😠
a ako sa citite? vy este asi nemate take priznaky, vsak 😀 to mne tiez len nedavno zacalo, vtedy ked mi prestalo byt zle.... 😀

kerka13
6. máj 2010

bea ja sa mam uplne ze super 😎 nechcem to zakriknut, ale zatial ma ziadne nevolnosti nechytaju, takze si to uzivam. jedine co ma trapi je to ze v noci neviem spavat a casto sa budim aj hodinu pred budikom a potom cely den len zivam, ale inak v pohode a este sem tam ma pobolieva podbrusko, ale to vacsinou ked dlho sedim pri PC a to je vacsinu mojho prac. dna 😎 a caaste navstevy WC (to budu zase nedoplatky za vodu 😀 😀)
a okrem tehu mam momentalne este jeden problem, od soboty ma strasne boli rameno a neviem co s tym, ale to je len taka malickost.
bea ty si kedy v praci oznamila ze cakas baby??

govi ten pocit zo zdravotnictva bohuzial nie je len pocitom ale aj faktom, tiez keby som lekarov netlacila do vysetreni tak asi cakam do aleluja

zuzu1111
6. máj 2010

bea to čo pociťuješ volajú niektoré baby - tehu demencia 😀 ...a robia si zo seba srandu...ja som zábudlivá stále...MM si zo mňa stále robí srandu, že raz z tej mojej sklerózy ošedivie, tak keď sa to v tehu ešte zhorší...ajajaj, si ani neviem predstaviť 😎 😀 ...a možno že sa už aj 😲 (hneď jeden príklad z pondelka - išli sme do Šace do nemocnice - MM mal lístok od svojho obvoďáka na rontgen pľúc vrámci preventívky, v aute si spomenul, že nemá lístok, tak ma preňho poslal, ja som šla, nastúpila do auta a došli sme na parkovisko pred nemocnicu. on ma pýta ten lístok a ja, že veď som ti ho dala, či nie? 😅 🙄 a on, že nie, no ja som fakt nevedela, kde ten lístok skončil, lebo som ho brala z kuchyne, tak sme sa samozrejme vracali späť - ešte šťastie, že to nie je ďaleko, lebo by ma zabil...a viete kde skončil lístok? ostal na botníku, brala som odtiaľ kľúče a neviem prečo som ho položila tam a nie do kabelky 😀 😝

baby a s tým našim zdravotníctvom máte fakt pravdu, keď chce človek, aby sa veci riešili, tak musí na všetko tlačiť sám 😠
govi ty ako noha?

medullienka
6. máj 2010

No zase ma zacina boliet podbrusko ako keby mala prist mrcha- no som zvedava, ale ak pride,tak neviem co to mam potom za cyklus. No uvidim... BT si budem merat teraz uz stale, aby som vedela co to moje telo robi 🙂
Dobru noc baby.... Nech sa nam sniva o nasich buducich detoch 😀

beatab369
6. máj 2010

kerka to je fajn, ze sa citis dobre 😉 inak ja by som sa tiez, keby som si nerobila vzdy nejake prusery v poslednej dobe 😠
v praci som to oznamila po tom prvom screeningu, v 13tt, je na to tlacivko kde som uviedla, ze som tehu a ze asi kedy mam termin...a inac zistila som, ze na navstevi lekara v tehu mas zvlast kod v dochadzke a to sa ti nepocita ako navsteva lekara, ze ti nacitavaju hodiny do paragrafou, ale normalne ten cas mas zaplateni a nemusis ani nadrabat, takze super, lebo ja mesic pred tym som si nechcela pisat, ze navsteva lekara aby sa mi nestahovali hodiny z celodennych odetreni na ktore ma kazdy narok 7 x v roku a tak som si pisala sukromne opustenie pracociska a musela som nadrabat 9 hodin.....takze skus si zisti ako je to u vas, leba je skoda cerpat klasicke navstevy u lekara a budu ti potom stahovat z celodennych, alebo zbytocne nadrabat ked nemusis a mas to platene v plnom rozsahu 😉

zuzu no to je gol 😀 to aj zen moj ma zo mna v poslednej dobe radost....ale hlavne koli mojim stresom potom 😉 aj teraz mu uz 2 den pilim usi, ze co ked som drobcovi poskodila, tym pobytom v kuchyni a on uz je zo mna zufaly...uz nevie, ci na mna pekne alebo mi to ako vybit z hlavicky....ale ja sa fakt bojim ☹ uz si musim davat vacsi pozor a aj ked budeme malovat a hlavne zarubne tam je aj aveton vo farbe myslim, zak palim z domu k nasim aspon na 2-3 dni....mozno to prehnam, ale rdsej tak, ako potom ta moja stresova povaha 😉

medulienka, neboj ten novy dr. ta da do laty, dufajme, ze zisti pricinu tvojich starosti 😉

beatab369
6. máj 2010

a sorry za moje preklepy...uz spinkam 😉 dobru noc kocky...

zuzu1111
6. máj 2010

bea ja by som tiež mala výčitky, to je normálne, že sa bojíme. My sme plánovali lakovať dvere v byte (máme ešte také staršie, tak aby boli krajšie 😉 ), ale asi to necháme tak....keď to vydržalo toľko, ešte to ten rok počká 😀

medu, ja tiež verím, že nový dr. ti pomôže...ja som tiež rada, že som menila doktorku - síce od pôvodnej som odchádzala ešte len v čase, keď som vysadzovala HAK a o mojich problémoch som ani netušila - ale ako ju poznám, tak určite by som nebola tam, kde som teraz....len si držať prsty, aby to všetko dobre dopadlo 🙂
dobrú noc baby - idem spinkať, zajtra čakáme návštevu - mojich rodičov a krstnu, tak musím vstať skôr, aby som troška urobila poriadok, dnes sa mi nechcelo...a prídu ešte dopoludnia - ja teraz odkedy som PN, tak vstávam o desiatej 😀

kerka13
7. máj 2010

bea diky za upovedomenie o tej dochadzke a lekaroch. ja tiez zatial chodim k lekarovi bud na nahradne volno, obcas si zoberiem aj dovolenku ked to je v piatok, lebo potom sa mi uz nechce ist naspat do prace na 4 hodiny a s cestou zabit dalsie 2. u nas v dochadzke mi lekara odcitava po minutach a mozem si to sledovat v dochadzke, takze je to v pohode, ale s tym zvlastnym kodom to sa potom opytam ked to budem oznamovat. ja este neviem kedy to poviem, lebo u nas nam slubili na polroka odmeny a nerada by som bola o ne ukratena z dovovu, ze niekto hore si povie vsak uz tu aj tak pomaly konci

hiva
autor
7. máj 2010

ahojte....tak vysledky z hemato mam uz konecne doma....sa neviem dockat, ked ich vecer precitam a konecne zistim, ze co je tam za problem....vecer dam vediet 😉....majte sa 😉 😎