Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
25. feb 2011

@mili78 ....ale ved nemusis sa bat.... v centre pravidelne hovoria, ze krvacanie nemusi este nic znamenat 😉 ... treba prist aj tak na krv 😉... bola si dnes?.... mas uz vysledky z testov???

hiva
autor
25. feb 2011

@kaaaty ... sa mi tu tusim niekto miesa do kapusty s fotenim 😀 😀 😀 😀 .... ale tak rada sa dohodnem 😉.... starsie navstevnicky tejto temy mam uz ja podchytene na fotenie 😉 😀 😀, vsak @chlpacik, @katkaajurko, @erickaa, @mili78 ? .... nove kludne prenecham tebe @katka.gzd 😉 🙂 😀 😀 😀

kaaaty
25. feb 2011

@hiva juj tak to som nevedela ze aj ty 🙂 ...ved baby nejak sa dohodneme len aby uz bolo co a koho fotit 🙂

hiva
autor
25. feb 2011

@kaaaty v pohode Katka 😉 😀 😀 😀 😀 ... neboj, bude co fotit 😉 🙂 ... skor ci neskor urcite 😵 😵 😵

katkaajurko
25. feb 2011

@hiva 😉 ano len mam obavu,ci ja vobec budem mat nejake fotky - mam prisny kludovy rezim 😖 na lozku

chlpacik
25. feb 2011

@hiva ahoj hivuska, ja to u nejako nesledujem, heh že nova fotografka??? 😀
Ja uz maaaaaaaam TEBA, ozaj na skype Ta neviem stretnut, takze 13.8. definitivne, uz je kostol aj miestnost 😉 ,poznackaj si 😵

hiva
autor
25. feb 2011

@katkaajurko neboj Katus.... aj na lozku sa daju fotecky porobit 😉 .... neboj, nieco vymyslime 😉 ... mam prenosne studio, takze mozme fotit v pohode aj u Vas doma 😉 😵 .... staci len povedat, ze kedy 😉

hiva
autor
25. feb 2011

@chlpacik ...jasne... pisem si 😉.... takze nakoniec manzel vyhral, co???.... ale sak podla mna je to super datum 😉 🙂 ...sice pockaj... .august???... nemal to byt jul??? ... no este lepsie 🙂 .... si mi spravila radost 😉 😵

mili78
25. feb 2011

@katka.gzd ... Katka je to strasne tazke...kto to nezazil, nepochopi...obdivujem tvoj optimizmus...ty to urcite dosiahnes dalej ako ja...vsetko to bolo zbytocne...cele pichanie, hyperstimulak, vsetko

katkaajurko
25. feb 2011

@hiva OK tak aj doma alebo u nas v mini zahradke super - v maji-koncom ? -tam mame aj vyrocie svadby 🙂

mili78
25. feb 2011

@hiva ... Hivus bola som aj na krv, aj test som si rano spravila...negativny...ja som to tusila od zaciatku, ze to nevyjde...co uz, asi mi to nie je sudene zhora

katkaajurko
25. feb 2011

@mili78 a beries utrogestan? ten by to mal aj tak zadrzat nie? kurnik,ved pockaj este uvidis

hiva
autor
25. feb 2011

@mili78 mili, hlavu hore..... presne viem ako sa citis..... tiez som tym presla.... kludne sa vyplac.... nic ine nepomoze..... treba si dat chvilu pauzu, ukludnit sa a nabrat sily do noveho boja 😉 .... neboj.... vsetko bude dobre 😉... druhy pokus uz bude isty.... uz vedia, ako reagujes, daju bacha aj ana hyperstimulak, daju ti aj silnejsiu stimulku aby bolo viac vajicok..... neboj.... bude dobre.... kludne si teraz oddychni, hod cele snazenie nachvilku za hlavu a o mesiac dva sup do noveho boja 😉... treba bojovat 😉

katkaajurko
25. feb 2011

@mili78 aha uz citam 😔 ale druhy pokus ma ovela vyssiu uspesnost.vacsine z mojho okolia sa to podarilo na druhy krat

hiva
autor
25. feb 2011

@katkaajurko ...jasne... maj moze byt 😉.... hlavne nie april, lebo to uz mam program 😉 🙂 .... ale maj bude idealny 😉... pocasicko, kvetinky vo vasej zahradke 😉

chlpacik
25. feb 2011

@hiva august malo byt 20.8., ale kvoli obsadenej miestnosti sme to muselo presunut, volne bolo 13.8, 6.8., ale moj trval na tej 13ke, ze si lahsie zapamata 😀 cert to vezmi, viac ma mrzi ze majitelka ma zelene steny, a ponuka len zelenu al.marhulkovu vyzdobu, a moja fialkova no neviem ako by ladila 😖, ale to mam cas riesit,akmma neprejde ta farba, tha si kupim vyzdobu a bude po mojom. Nemoze mi vsetko nevychadzat(termin, aj vyzdoba ina) . Mne sa paci aj zlata, ale fialkova je moja naj, takze by som ju veelmi chcela. UZ SI 13.8. MOJA 😀 😀 😀, takze pekne si poznac VELKYMI PISMENKAMI 😀

mili78
25. feb 2011

@katkaajurko ... Kati jasne, ze beriem...vsetko marne....no pri mojom stasti v zivote nevyjde ani 22.hy pokus 😢 😢 😢

@hiva ... Hivus drahy mi uz do druheho pokusu nepojde...ledva sa dal na toto nahovorit....dnes rano mi povedal, ze jemu je prednejsie moje zdravie ako decko...hneva sa, lebo sa o mna boji, vies ten hyperstimulak, teraz picham ten fraxik...nadava, ze toto nam nebolo treba 😢

chlpacik
25. feb 2011

@mili78 Joj Miliiiii, tha vidis ze sme tu viacereee, nebojkaj prejde depka a ideme dalej 😵 😵 😵 ...ja cakam na kramy od novembra, ze pridu prirodzene a mrcha nechodi! 😀

mili78
25. feb 2011

@chlpacik ... Chlpi vies, keby som mala len PCO,tak seriem nato...ale ja mam okrem toho aj zrasty v celom bruchu a nabeh na trombozu a ktovie co mi vsetko este zistia...darmo sa mi aj utvoria vajicka, darmo sa oplodnia, darmo dozreju na embrijka...ked mi to aj tak telo neprijme....na zazraky neverim...s tym, aby to moje telo prijalo mi nepomoze ziadne centrum 😢

chlpacik
25. feb 2011

@mili78 ja si pamatam ako vobec nechcel pocut o tychto veciach, nakoniec si ho presvedcila, a tak isto ho presvedcis opat, kazdy chlap je taky, ale nakoniec pochopia, ze niet inej cesty, ak zena chce ...

chlpacik
25. feb 2011

@mili78 nevzdavaj to!!!!!!!!! nevzdavaj!!!!!! Az Ti lekar povie, ze niet nadeje, tak potom, kym je nadej, tak nevzdavaj, a co Ti odporucil lekar????

mili78
25. feb 2011

@chlpacik ....nic, ani sa so mnou nedal do reci...tam som plakala na stolicke, sestra mi brala krv a on tade len presiel a nic 😢

katkaajurko
25. feb 2011

@mili78 nic to,naberies nove sily a aj chlapa presvedcis..uvidis - lebo pudy su silnejsie ako emociie,treba skusat kym sa da. ked povies,ze si uz v prechode-to jedine beriem ako argument 😉

chlpacik
25. feb 2011

@mili78 😠 😠 😠 vrrrrr, ale tak snad si u odbornika,tak verim, ze sa chcel len odosobnit a kedy ides teraz ? porozppravat o dalsom postupe?

mili78
25. feb 2011

@katkaajurko ... Kati uvidim co cas prinesie...

@chlpacik ... Chlpi no po tomto pristupe asi tak skoro nie

katkaajurko
25. feb 2011

@chlpacik pri odberoch ale nebyvaju konzultacie - to isiel okolo tipujem len nahodou - a oni si pri tom mnozstve nepamataju kto tam je prave naco

@mili78 treba sa objednat na konzultaciu- aby navrhol dalsi postup,potom to zvazite

mili78
25. feb 2011

@katkaajurko ... Kati ale aspon zo slušnosti sa mohol spytat, ze co sa deje...este pred nim som vravela sestre, ze som zacala krvacat a ze som lezala v nemocnici s hyperstimulakom...no co uz...oni to tam beru ako na pase...ziadne emocie, nic...ved im to moze byt v podstate jedno co ta zena preziva

chlpacik
25. feb 2011

@mili78 treba ist, aby si vedela ake su moznosti....pozri ja som bola v decembri,myslela som ze hned budeme nieco riesit a ma pekne uzemnil, ze najskor nech si pockam na reakciu metforminu a ak do septembra nepride menzes,tak sa mam vratit, ze fasa 😒 sklamana som bola, ale co uz, ked niet inej sance.
Tieto prve pocity su tazke,velmi tazke,ale uvidis o dva tyzdne uz bude lepsie, naberies silu, a pojde to. Treba sa objednat na konzultaciu, ako vravi KATKAAJURKO, aby si vedela, co bude dalej...

katkaajurko
25. feb 2011

@mili78 tak ale Valky nie je moc na emocie...ked ti nevyhovuje,skus ineho, ked podla mna tsi nepamatal-ze ty si jeho pacientka....

chlpacik
25. feb 2011

@mili78 pristup lekara sa fakt nevyvija podla nasich predstav, ale to je vsade tak, s tym nic nezmozeme. 😖