Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

slivocka
28. okt 2010

@ada1982 ved to , že ja som sa tiež pytala a povedal že mam od 11 do 25 DC...a ked som sa ho minule pytala čo mam brať ako prvy den cyklu /lebo ja asi 3 dni špiním a tak začnem krvacať/ povedal že ked začnem špiniť mam brať ako 1.DC. Ale už špiním tyžden aj cez duphaston tak som z toho jelen. Neviem či nenecham ten clostyl až na další mesiac ked to bude "dufam" v normále.

kaciatko81
28. okt 2010

@ada1982 asi si si ma splietla, ja skusenosti s duph nemam 😉 ale asi na tom nieco je, naco je ti progesteron pred ovulaciou? mne v car potvrdili, ze 1dc je ked krvacas... a ak zacnes vecer, tak pocitas az ten dalsi den 🙂

ada1982
28. okt 2010

@slivocka ja mam len duphaston, neviem ci vobec mam ovu tak mi tu baby odporucili aby som si najprv merala BT, tak uz by som to najradsej zacala merat, ale musim teda pockat do dalsieho cyklu, ja nastastei so mala po duphastone o dva dni MS, len posledny mesiac som mi meskali 10 dni a potom ms len 1 den a spinenie, tak som zvedava co bude tento cyklus..lebo predtym to boli vzdy ok ☹

ada1982
28. okt 2010

@kaciatko81 jej splietla..katkajurko to pisala 🙂

slivocka
28. okt 2010

Ale dam na rady dievčat a budem ho brať až keď budem mať ovu.. 🙂 poctivo meram každe rano asi 3 tyzdne. Začalo ma to baviť, aj mm 🙂 normalne ked začne teplomer pípať tak mi zapne lampičku a pyta sa kolko mam dnes 🙂 sranda je , že ked som sa ho pytala , či vie čo vlastne meram a prečo povedal že nie 😀

katkaajurko
28. okt 2010

@slivocka slivocka to je ale uplny BLB ten lekar - lebo na 100% a kazdy normalny lekar ti povie-ze prvy den cyklu je prvy den normalnej menstruacie a spinenie sa NEPOCITA a nie je v tom ziadny problem ,tak to proste je.... a duphaston vacsine naozaj ovulaciu zablkoje,lebo progesteron sa tvori zo zlteho telieska po prasknuti folikulu a tipujem,ze ked das takyto signal telu skor-uz si mysli,ze zovulovalo ....a preto nic.... u mna to plati na 100% - duphaston nasadeny pred ovulaciou ju aj spolahlivo zablokuje, po vysadeni duphastonu dojde mrcha a vtedy zacina az dalsi cyklus...

slivocka
28. okt 2010

@katkaajurko To viem už dlho že je BLB , preto už ako som pisala od noveho roka padam do centra 🙂 chcem aby sa mi niekto venoval a neodbil ma ešte pri dverách...

chlpacik
28. okt 2010

@mili78 ta ja že kde si, čo je s Tebou a ty že wellness pobyt, zabila si 😀 ...ale vidíš nakoniec si toho tvrdohlavého partnera presvedčila, tešim sa s Tebou 😉
@slivocka kedy meníš gyndoša?

slivocka
28. okt 2010

@chlpacik 😀 zoberiem ten clostyl , budem ho otravovať s folikulometriou a potom padááááám 😀

chlpacik
28. okt 2010

@slivocka 😀 😀 😀 rovno do centra potom, hej?A ak budeš zháňať gyndošku, tak ja som tu predtým tiež zháňala, a pýtala sa od báb, tak každá mala odlišný názor. Ale na Dr.Janku Mikulovu som našla len pozitívne ohlasy. Sídli na Panenskej ulici(niekde pri starej nemoc.)...ja si po novom roku asi tiež zmením, lebo ja hrozna krava 😠 , našťastie mám dobrú endošku, takže to nesúrim.
.
.Baby mám 29deň a menzes nikde. Ak mi ten metformin nepomohol, tak ma pixne... 😒

hiva
autor
28. okt 2010

@kaciatko81 ...no ja uz som zistila, ze na mna teda moc tych tabuliek nesedi 😀 😀 😀 ...som asi proste ANTItabulkovy typ 😀 😀 😀 .....ved koniec koncov ani v centre to nejak moc neriesili...proste doktorka skonstatovala, ze asi to je u mna normalne tak a tak sup do stimulky 😵

no budem uz pomaly na dnes koncit....idem zhanat ihly a vybrat si konecne platobnu kartu 😅 😵 ....no a o pol osmej PICH brucho PICH zadok 😖

caute zajtra 😉

hviezdnyprach
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkaajurko
28. okt 2010

@hiva drz sa kuriatko,som zvedava co povies zajtra,ako ste to zvladli 😉

chlpacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hviezdnyprach
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chlpacik
28. okt 2010

@hviezdnyprach toto nemám rada, že určite nebude týkať. Ako vieš, čo bude o rok? ako môžeš niečo také vysloviť na plné ústa? Však počkaj ak sa Vám nebude dariť, ak už budeš zúfala, vtedy žena rozmýšľa úplne inak. Ja síce ešte nemám za sebou ani clostyl, ani IUI, ale od začiatku som si vedomá, že ak mi nepomôže nič, tak sa ide na IVF, vari bude to mimino iné? Vari nebude moje? Trochu je to na zamyslenie. Každá normálna žena má rovnaký názor ako ja, ale ja Ti to neberiem, mier s Tebou . . .

katkaajurko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hviezdnyprach
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chlpacik
28. okt 2010

no a budem prekliata, čo už 😀 😀 😀

hviezdnyprach
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chlpacik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hiva
autor
28. okt 2010

@hviezdnyprach ...pokial nemas PCO respektivne nemas otazky ohladom PCO, tak si asi v zlej teme 😉....vzdy sme na novacikov mile a srdecne ich vitame, ale musia sa pytat k teme 😉.....ak chces nieco o duphastone, navstiv temu o duphastone..... ak chces iba podporit chlpacika, tak to patri do Internej posty 😉 .... kazde forum ma svoje pravidla 😉....asi si si ich este nestihla poriadne nastudovat 😉

hiva
autor
28. okt 2010

no uz mame pichnute 😵 😵 😵 ....manzel to zvladol....ani som ho zbit nemusela 😀 😀 😀 .... a ani to nebolelo 😉 ....do brucha ma to tentokrat viacej bolelo 😒

katkaajurko
28. okt 2010

@hviezdnyprach nie,kadzeho zdaleka nie,keby si si pracitala par stran do zadu,najdes aj uprimne uvitanie aj hadku,ktoru tu sposobila jedna "osoba"... podozrivo ked sa tu schyluje k ivf-ku zaujimame veriace snazilky, viac sa k tomu nevyjadrujem, ak mas otazku ohladom PCO sem s nou, inak tu nemas v podstate co robit.

chlpacik
28. okt 2010

@hiva podarilo sa Ti ešte dostať k netu??? Ou, už asi po injekcii, že? 😉
a mne nech IP už nepíše, lebo sa ma niečo dotklo, a keďže nie som bonzáčka, tak to nebudem rozoberať.

katkaajurko
28. okt 2010

@hiva moooje zlate-tak vidis to - uz mas po 😵 😵 😵 😵 😵

katkaajurko
28. okt 2010

@chlpacik dobre dobre 😀 😀 😀

hiva
autor
28. okt 2010

no som este na nete....potrebovali sme nastudovat, ako sa pichaju injekcie intramuskularne 😉 😀 😀 😀 ....je to hotova veda 😉 🙂 😀 ....ale tak som rada, ze to mam za sebou.....muzovi sa to nakoniec este aj zapaci.....uz sa ma pytal, ze kedy bude dalsia 😀 😀 😀

hiva
autor
28. okt 2010

@chlpacik ...ani nehovor....je zakazane zverejnovat IP 😉 ...za to ta mozu vylucit z fora 😉....a co by sme tu bez teba robili????....ved nemam este ani tvoju adresu, aby som ti mohla prist vypratat tu chladnicku 😀 😀 😀

chlpacik
28. okt 2010

@katkaajurko ono to je dlhe ,len som to musela zredukovat, bo b to na dluuuho bolo 🙂))

@hiva robi mu dobre ublizovat ti? 😀