Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

irsina83
23. okt 2009

tak uz som to nadstavila... ci ked je to 6+3 tak tam ma byt 7tt?

mireag
23. okt 2009

iris, gratulujeeeeem. 😵
A si na PN, ci normalne chodis do roboty? Ako sa vyjadril dr.?

Ked si 6tt+3 to je zacaty 7tt, mas to dobre. 😉

irsina83
23. okt 2009

ahoj mire,

ja som nezamestnana ale povedal ze mi da pn od buducej kontroly lebo teraz mam este pn z nemocnice a dalsiu kontrolu o 10 dni...dr. mi povedal ze zatial je vsetko ok... tak sa tesim. to ma mamina darcek k zajtrajsej 50-tke 😉

irsina83
23. okt 2009

dr. mi povedal ze to je maly zazrak ze som takto otehu ale ze som jasny pripad ked mi zaucinkoval femibion. lebo podla jeho vypoctov hovoril ze u mna ovula prebehla neskor a aj oplodnenie...no a ked som mu povedala ze sme sa ani nejako nesnazili tak nechapal... ale nahody sa stavaju a som strasne rada 😀

mireag
23. okt 2009

irsi, tak hlavne oddychuj, nech ste zdravi a nech sa fazulka pekne drzi a rastie. 🙂

Ides jej to este len povedat?

Mne mama kazdy den vola, aku mam BT? 😀 😀 😀

shaarka
23. okt 2009

mire 😀 😀 😀
jooooooj irsi, sa tesim s tebou, ale ked spomeniss ten femibion a dakujes mu za otehotnenie, tak az sa mi z toho jezia chlpy na rukach 😖 😀 😀 😀

hiva
autor
23. okt 2009

shaarka...detto 😉 😀 😀 😀

hiva
autor
23. okt 2009

irsi...gratulujum 😵

mire, super...len tak dalej ...stupaj az do vysin a tam uz potom ostan 😉 😵

cukor
23. okt 2009

irsi... 😕 femibion?to nemyslíš vážne čo si napísala? 😖

shaarka
23. okt 2009

cukor, klud, uz sme to tu rozoberali... kazdy ma svoj nazor na to 😀

cukor
23. okt 2009

🙂 🙂 😉

shaarka
23. okt 2009

😝

katkaajurko
23. okt 2009

ahojtee ja som nestihala ale som tu

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

som hovorila kamoskam-ze v nedelu chcem testovat a ma zvozili-ze naaco - ze je skoro a tak-som im vysvetlovala ze koli duphastonu-lebo u mna je velke podozrenie ze mam problem s tym progesteronom a bojim sa to podcenit..no som si vypocula ako "to test neukaze -a ze je jedno aky sa pouzije ci 10,20" test je test... a ze ked sa ma udrzat-udrzi sa aj bez duphastonu..no a tak..a najradsej mam tie priklady "ze moja kamoska testovala az tyzden po vynechani mrchy" a aj tak este nic nebolo -a sa spytam-ci ta baba merala BT -samozrejme ze nie - ale zarucene jej "kramy meskali" .... a tak...chjo- niekedy nemam trpezlivost to tymto ludom vysvetlovat....

katkaajurko
23. okt 2009

ten femibion pobavil aj mna 😀 😝

shaarka
23. okt 2009

kati, celkom ta chapem, az ma niekedy ide rozhodit, - napr. ked niekto povie, ze baba otehotnela dva dni pred menzesom! 😀 😀 😀 ale ked raz niekto nechapem, tak nechaj tak. 😉
takze zajtra testik, hej? 11.DPO - no, ved uvidime... 😵

sarafortuna
23. okt 2009

Zázrak máva rôzne mená - pre Irisinu sa volá Femibion - tak jej už dajte pokoj, potvorky!!! 😉
Ja by som ospevovala hocičo, keby to spravilo ten zázrak ktorý chceme - hoci aj HORČICU 😀 😀
A ja napr. verím, že moju ovu sposobili FEMI kvapky! 😵 😵
Pekný víkend, budúce TEHULE!!!

katkaajurko
23. okt 2009

nieee v nedelu 🙂 😉

no presne ako hovoris... ja take ani pocut nemozem - ze otehotnela "dva dni pred mrchou" 😠 vrrrrrrrr

ale tak co uz... najlepsie by bolo keby sa nikto nic nepyta a basta..radsej 😀

katkaajurko
23. okt 2009

sara len to nahrava farmaceutickym splocnostiam - ktore nam nukaju brutalne predrazene vitaminy-ktory kokretne femibion je a ja som taky "bojovnik" proti "vykoristovaniu" na ukor nestastia ludi-co podla mna robia tymto stylom-ze ponuknu akoze super produkt-za super cenu-zeny pokupia - a ak nieco zaberie tak leda tak placebo

lebo konkretne femibion - je kyselina listova-ktora brani vyvojovym vadam-ale s otehotnenim nema NIC spolocne-preto sa mi prieci - takejto hnusnej firme pripisovat zasluhy 🙂 😉 a este to aj rozsirovat do verejnosti- lebo naahodou tomu niekto uveri a kupi si to -a bude ich podporovat- to je proti mojmu presvedceniu

nemozem upriet ale femibionu -ze obsahuje take zlozenie-ze aj zeny-co normalne nevedia metabolizovat kys.listovu- toto "zmetabolizuju" - ale takych je malililinke percento 😉 🙂 a vysvetloval mi to lekar - takze tak

katkaajurko
23. okt 2009

takze ak chvalit-tak kyselinku listovku 🙂) (teda zlozenie produktu) to OK - ale nie nazov - jo ? mozeme sa tak dohodnut? 😉 🙂

sarafortuna
23. okt 2009

Katka, je to jedno.... irisina môže ospevovať hocičo... ona je TEHULKA !!! my na Femibion neveríme, tak si ho nekúpime.... 😉 aj mne to príde také že jej Dr. je riadny "fanatik" - ale každý sme dajako "trafený"...tým nechcem nikoho uraziť... Môj Dr. je zástanca teórie prekyslenia organizmu... a odporúčal mi knihu Zázračné Ph... som si ju zo zvedavosti kúpila, ale beriem to s rezervou - PRAVDA JE NIEKDE UPROSTRED 🙂
a vlastne, každý ma SVOJU PRAVDU... 😀 😀 😀

irsina83
23. okt 2009

no sarka nechapem co ta fakt tak stve a aj ostatne... ja som toho jasny pripad... a okrem toho keby som otehotnela podla mojej poslednej mm tak som neni 6+3 ale 8 tt takze moze ta rozhodit ak chces, u mna to bolo vsetko posunute...a mozes si to aj vyratat, poslednu ms som mala od 28.augusta do 1 septembra...

katkajurko ja sa nebudem dohadovat ze kyselinka listova ale femibion a to len kvoly tomu ze obsahuje L metafolat a rozne dalsie zlozky okrem kys. listovej... no a ten l metafolat sposobil ze tu kys. listovu dokazem spracovat...

hiva
autor
23. okt 2009

katka...som kukala tvoj graf....pekne stupas...len tak dalej 😉

a ved kludne testni aj zajtra 😉 ...inak ak by si chcela ten duphaston, tak dnes vecer odchadzame na vikend a budem naspat v Blave az v pondelok 😉 ...ked chces, kludne ti dam aj cele balenie....dnes mi segra donese nove z lekarne 😉

katkaajurko
23. okt 2009

hiva si zlaticko - uz som si jeden zohnala 🙂 😉 a ak by mi dr.nechcela dat dalsi-tak sa obratim na teba ak mozem 🙂

hiva
autor
23. okt 2009

irsina....tie narazky ze kto kedy otehotnel neboli vobec myslene na teba 😉 ....jedine co vytocilo bol ten Femibion 😉 ...mimochodm, na samotnom femibione sa pise, ze zacina zaberat az po 4 tyzdnoch liecby 😉

irsina83
23. okt 2009

a mne zabral na treti tyzden...dnes mi to lekar ratal kedy som realne otehotnela...

hiva
autor
23. okt 2009

jasne....v pohode...segra robi v lekarni, takze neni problem s nicim...akurat ze od nej je to v plnej cene...nie ako na recept....ale duphik stoji nejake 3 eura, takze to sa da 🙂

katkaajurko
23. okt 2009

iris ved to nebolo v zlom -ale je to velka hlupost ze kyselina listova zaberie na otehotnenie - kyselina listova je urcena na zamedzenie vyvojovych vad plodu a ten metafolat to je presne ta zlozka - co som pisala-ze umoznuje aj zenam-ktore nevedia klasicky metabolizovat kyselinu listovu -ale takych zien je velmi malo...mozno 5% ostatne vedia metabilozovat lahko a netreba im tak drahu kys.listovu kupovat ale aj obacajnu ako elasti Q, calibrum baby plan...

otehotnela si preto-lebo tvoje telo dobre pracovala a kedy to je snad uplne jedno - ale kyselina listova by musela byt zazracna-aby vedela regulovat hormonalnu cinnost vajecnikov-jedno s druhym nema absolutne nic spolocne..ved si o tom precitaj.....

irsina83
23. okt 2009

ja nechcem byt na nikoho zla ale ked tu vidim ake uvahy to tu sposobilo tak sa az cudujem... mna by v zivote nenapadlo takto dakoho liecbu odsudzovat...som zostala v nemom uzase... logicky asi na tom nieco bude ked som otehu a predtym som nemohla...zmenila som viac veci naraz a ono to asi zafungovalo... pila som aloe, prestala som fajcit a zacala som brat femibion, tieto 3 veci som zacala robit naraz... 😉

katkaajurko
23. okt 2009

jasne hiva ja viem... aj teraz som si ho platila 🙂

cukor
23. okt 2009

...irsina.....ale nemôžeš napísat,že ty si toho jasny prípad......že si vdaka femibionu otehotnela....to kto ti potvrdí......femibion sú vlastne vitaminy skupiny b..........

ale inak ti prajem pekne tehulkovanie........a aj shaarke