Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

ifulka
5. nov 2009

Jeeeee, Shaarka, to jsem netušila, že se to dá poznat už takhle brzo 😀 Ať už to bude chlapisko nebo princezna, hlavně ať jste zdraví, na ničem jiným nezáleží😉 Když to teď bude kluk, tak příště děvčátko a budete doma zase vyrovnaní 😀

Tatranko, držím palce ať se rychle uzdravíš, tohle počasí je hrozný, já se taky bojím, všude všichni kašlou a prskají. Dopoju se vitamínama a ovocem a doufám, že to nějak přečkám, ale zatím jsem snad ještě nezažila podzim bez minimálně jedné chřipky ☹

sarafortuna
5. nov 2009

ahojte, ja som myslela, že dotretice.... to vyjde...
no nemá čo výjsť ☹ ☹ ☹
ovulácia, prosím vráť sa... ja už budem dobrááááááá 😢 😢 😢
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

ifulka
5. nov 2009

Sara, nesmutni... Bude dobře... Ona se vrátí a přinese Ti i miminko, neboj 😉

danielkabn
5. nov 2009

Caute babulky,ja som prišla z roboty a som úplne vyčerpaná,to bol zasa deň 😒 ešte že už mrcha končí a potom bude ovula...snáď bude opäť a prídu konečne vytúžené vymodlené kolajnice 🙂 🙂
Shari tak gratulujem k pipiku...to je inak sila,že už tak skoro to je vidieť. 😉 ale aj tak dobre..

sarafortuna
6. nov 2009

ahojte, ifulka dakujem... ved hej príde to, RAZ príde...
ešte si robim nadej, lebo pozorujem číry hlien a este sem-tam ma picha vo vaječníkoch... no ale fakt sa tento cyklus v sebe nevyznam...
no ak nepríde ovula, tak nech aspon krámy dojdu čím skor 😉
Pekný piatok a ešte krajší víkend !!!

ifulka
6. nov 2009

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asi omdlim 😀 😀 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/ifulka

hiva
autor
6. nov 2009

ahojte...

ifulka.....supeeeererrrrr 😵 😵 😵 😵 ....gratulujeeeem......strasne sa tesim s tebou 😵 😵 😵

u mna sa nic nekona....vcera test biely ako sneh a dnes uz aj tepltota v prdeli 😢

hold, asi si to vsetko predstavujem nejak moc jednoducho 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/226b42

ifulka
6. nov 2009

Hivuška, to je mi moc líto... Já jsem Ti to strašně přála. Doufám, že se na mě teď nebudeš zlobit, že jsem Tě tak nekolegiálně předběhla 😔 Budu Ti pořád moc držet palce...

hiva
autor
6. nov 2009

iful....vobec....co si sisi??? ....som rada, ze to aspon niekomu vyslo 😉

ja uz som si nejak zvykla, ze mi to snad asi nikdy nevyjde...resp. ze to nepojde tak lahko ako by som chcela 😒

ifulka
6. nov 2009

Ale jinak děkuju za gratulaci, já tomu pořád nějak nemůžu uvěřit... Ze tří testů ty první dva byly jen tak slaboučké, že jsem si říkala, že tam ty čárky vidím, protože je tam chci vidět 😀 Ale pak jsem vzala od jiné firmy a ten je krásně pozitivní... Tak snad je to pravda 😅

ifulka
6. nov 2009

Ale vyjde Ti to, neboj... Nesmíš se vzdávat. 😉

hiva
autor
6. nov 2009

ifulka.....jasen ze je to pravda....takze vies, ze uz aj tie prve 2 boli pozitivne 😉 ....ved aj teplota ti to potvrdzuje 😵

ifulka
6. nov 2009

Snad máš pravdu... Ale je to tak neskutečné, že mi to prostě ještě nedošlo. MM to ještě neví, ještě sladce spinká a netuší, že asi bude taťka 😕

ifulka
6. nov 2009

Ještěže jsem si na dnešek vzala dovolenou, dneska bych v práci asi byla úplně k ničemu 😀 😀 😀

hiva
autor
6. nov 2009

no super....si to aspon spolu pekne uzijete 😉 ...mas na neho pripraveny nejaky zvlastny sposob, ako mu to oznamis? 😵

sarafortuna
6. nov 2009

iful, paráááááda ...............
pfuj pfuj pfuj
až sa mi tisnú slzy.... 😀

danielkabn
6. nov 2009

Ifuli,gratulujem...tak som rada,ze ti to vyslo))))pekne sa nam to tu rozrasta 🙂

shaarka
6. nov 2009

heheeeeeeee 😀 super!!! ja som tak si potichucky aj myslela, ze to vyjde, pekny graf, dobre plodenie... len ma zmiatol predosly negat. test. 😒 ale je to tu!! gratulujem a prajem uspesne tehulkovanie.

hivus, ani nevies, ako strasne ma to mrzi.
ale nebudeme tu teraz oplakavat / ale treba sa zamerat na tvoju LF. vobec s ami nepaci, teploty su nizke, na 9.DC pokles a dnes sa uz ani nevyjadrujem. asi bude potrebna este nejaka liecba... kolko tych duphastonov beries? 2ks? neviem, kolko je maximum, ale asi by som na tvojom mieste skusila aspon tri (ja som tak brala) a mozno sa da aj viac... 😒

ifulka
6. nov 2009

Děkuju, děkuju, děkuju 😎 Jste zlaté 🙂
Hivi, neměla jsem nic připravené, prostě když se vzbudil, tak jsem řekla"ahoj taťko" 😀 A pak jsem se radovali spolu... 😎

shaarka
6. nov 2009

ifulka, a este napis, ze ako dlho ste sa snazili, cim si presla, jak s PCO a tak... proste nam to tu zhrn 😵

mireag
6. nov 2009

ifulke, jeeeeeeeee, to je kraaaaaasa. 😵 😵 😵
Tak sa tu spustila riadna tehu vlna!!!!!! 😀 Straaasne moooc ti gratulujem. 😵

hiva, Shaarka ma pravdu s tou LF. Je moc kratka... 😒 Mozno by si mala hodit rec s dr., co si to tom mysli, alebo fakt zvysit na 3tab. denne. Aaaaach, je mi to luto.... 😔

ifulka
6. nov 2009

Shaarka, Miri, ještě jednou a tisíckrát děkuju za gratulace 😵 Jsem moc šťastná. Svojí cestu k tomuto dni popíšu do alba, ale asi až večer, teď se chystáme jít nakupovat 😀 Těhu knížku, velkou kytku mám slíbenou a taky si chceme koupit k Vánocům novou postel, takže jdeme vybírat, aby se nám dobře leželo 😀 A taky ještě kopu těhu testů ať můžu ověřovat, ověřovat, ověřovat donekonečna 😀

hiva
autor
6. nov 2009

no hej....beriem 2 tabletky duphiku...uvidim, kedy pride mrcha a podla toho sa zariadim 😠 ...dam tomu sancu este jeden cyklus a potom nabehnem za doktorom, ze co a ako......ale momentalne som naklonena k tomu, ze asi skusime hned po novom roku IUI ...a ked nic, tak potom IVF....uvidime....dnes sa mi nad tym vobec nechce rozmyslat....ranna teplota ma sokla....ako dyka do srdca.....vcerajsiu / palicu som este vnimala v pohode.....som len 10 DPO a test mal citlivost 25....tak som dufala, ze este mozno snad.....no ale rano jak som kukla na teplomer tak sok, rana, sklamanie ... este ze som vcera oznamila celej rodine ze zase nic....MM trosku sklamany, ale co uz...aspon mu to nemusim uz dnes vysvetlovat 😅

shaarka
6. nov 2009

mna skor prekvapil ten pokles na 9.DC... ked klesla dnes a zajtra mas dostat MS, to je ok. ale 9.DC by mala byt este hore 😒 a neviem, ci IUI pomoze, mozno by si vedela otehotniet prirodzene, len co dofrasa s tou LF? ani 11 dni by nevadilo, keby klesla prudko v den mrchy a keby teploty predtym boli zavratne...

hiva
autor
6. nov 2009

shaaarka....teraz som trosku upravila graf, lebo na ten 9 DC som merala namiesto 5:00 o 4:20 a isla som spat o 22.30, takze teplota moze byt skreslena...merala som skor a mala som aj menej spanku ako zvycajne.....takze nad tou teplotou sa moc netrapim....vcera v Parizi som nemerala, takze tazko povedat kedy nastal pokles.....kazdopadne dnesna teplota je fakt.....merala som vo zvycajnu hodinu i ked som mala o hodinu menej spanku ako zvycajne....ale to asi az taky vplyv nema ....

inak neviem, ako to je ked sa vajko neuhniezdi...nie je normalne, ze potom teplota klesa? 😅

hiva
autor
6. nov 2009

asi sa v najblizsom cykle objednam k doktorovi, nech mi spravi HP...hlavne kvoli hladine hormonov po ovulke 😒

shaarka
6. nov 2009

skor som to myslela tak, ze pri priemenej predovulacnej teplote 36,55 by som poovulacne tipovala od 36,8 vyssie a v podstate by mali byt i ked cik-cakove, ale vytvarat obuk... proste z 11 dnovej LF sa mi zda 3x 36,9 ako maximalna teplota dost malo. ale to je len moj nazor.
no a dalsia vec - vidime, ze D nezabral. tak treba nieco ine!
keby som bola na tvojom mieste, tak nevaham a nabehnem teraz k Dr., ukazem mu graf (pokial tomu veri) a poradim sa s nim o progesterone a natiahnuti LF... po ovulke mozes zacat brat D a taky 9.-10.DC by som ti pichla agolutin, keby som bola Dr (alebo este sa dava prenyl na podporu LF).

hiva
autor
6. nov 2009

shaarka....jasne...skusim nad tym porozmyslat.....ale osobne si z teplot 36,9 a 36,8 nerobim velku hlavu....podla mna su take nizke, lebo meriam o 5:00 rano ....cez vikend som skusala merat okrem 5:00 aj o 7:00 a napriklad na 5DPO som mala o 7:00 teplotu 37,1....potom ako som zmerala o piatej som bez spala dalej bez akehokolvek pohybu.....podla mna moze aj to skore meranie hrat ulohu.....ved podstatne nie su teploty, ale krivka 😉

ale kazdopadne skusim v buducom cykle skocit za doktorom.....este uvidim, aka bude teplota zajtra...mozno ked mam posunutu ovulku, mam posunute aj uhniezdenie vajka 😀 😀 😀 (len zartujem)

shaarka
6. nov 2009

no ved mne sa nepaci ani krvika. a ked merias skoro rano, mala by si mat aj tie predovu nizsie... chapes.
proste mi nejako nesedia. ozaj, neviem, ci som sa pytala - stitku mas ok?

katkaajurko
6. nov 2009

ahojte,
iful ty si tehu? to je super 😵

hiva to je skoda ☹ ide sa dalej...

ja som zvedava co bude tento cyklus...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331
boli sme na smg... v celku dobry - horsia morfologia... len 25% ale ze je to este celkom ok... som zvedava co povie na to moja dr 😒