Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
20. nov 2009

tak skoro uz nie je 😀 😀 😀 14.-15.DPO by uz bolo vidno 😒
no tak nic, ten dalsi cyklus bude nadejnejsi 😉

titulienka
20. nov 2009

sharka jasneeeeeeeeee....a pomoze nam aj duphik dufam 😉

katkaajurko
20. nov 2009

ahojte -fiha titu-taky graf som este nevidela 😅

ja takto-natahuje ma to jak zuvacku-dnes rano uz vyzera ovu testik na pozitivny-a to bolo rano -tak by bolo dobre to asi dnes poistit-no neviem-ci sa mi podari 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

shaarka
20. nov 2009

kati, no tak hadam dnes!
aj minuly cyklus si mala E tak dlho - az 6 dni, tak tipujem, ze ovu sa uz blizi 😉

titu, citis sa na MS?

shaarka
20. nov 2009

a akym testom si testovala?

shaarka
20. nov 2009

inak ten plzak nam vysiel 😀 ale je to podla mna straaasna blbost.
skor by som sa priklanala k teorii o zivotnosti a rychlosti spermii - par dni pred ovu dievca a v den ovu chlapec. 😉

titulienka
20. nov 2009

sharka absolutne ...vies u mna ked ma prist ms tak uz 1 den i pred spinim...a boli ma brusko proste viem mam chute zmiesane proste viem ze pride ale teraz nic ...a pred 2 dnami som si robila ovu testik a bol pekne pozit a teraz som si spravila a je krasne negat ....takze som zvedava ....necham to tak budem cakat co sa bude diat ...lebo niekedy ako si pisala moze ms bloknut aj psychika no aspon ju oddialit 😉

testovala som 25 womensecret

titulienka
20. nov 2009

sharka jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...tak vidim ze moj doky mal pravdu ako na toho chlapca tak uz vies preco stale cakame do ovulky 😀 😀

katkaajurko
20. nov 2009

a ja chcem dievcatko - tak neviem -ci je vhodne mat dnes keksik 😀 😀 😀

katkaajurko
20. nov 2009

shar ano - minule som mala tiez dlho - ale ovela menej-teraz ho mam este aj kvantum -aj dnes sice tam mam zaznaceny watery -ale je to egg 😅 😅

titulienka
20. nov 2009

katka jasneeeeeeeeeeeeeeee keksikujte .....na to ma praktiky moj mm kedze na 3 pokusy 3 baby 😀 😀 😀

govinda
20. nov 2009

ahojte kočky. Ja dnes takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

Nie som si ani istá, či ovu už prebehla alebo nie 😒 . Ale včera pri sexíku som dostala dosť šialené kŕče, bolelo ma celé podbruško, tak neviem, čo sa deje, či to náhodou nie z toho Clostilu. Nemáte s tým skúsenosť?

titulienka
21. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
takze moj grafik ma prekvapuje 😉

govinda
21. nov 2009

čaute kočky, ja dnes takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

Titu, tak ako si písala v grafoch, je fakt o držku zistiť presne, kedy nasadiť duphaston, keď ani poriadne nevieme, kedy bola ovu 😒 . Ale keď tam bol ovu hlien a takéto teplotky, tak je to ovu a v kľude ho môžeš nasadiť 😉

titulienka
21. nov 2009

jasne bol aj hlien vsetko ako na ovu ..nasadila som dufam ze tym nic nepokazim 😅

govinda
21. nov 2009

Ja som tiež nevedela odhadnúť, kedy je ovu, je to fakt niekedy o držku 😖 . Tak držím palčeky. Ja som nasadila Duphík včera 😉

titulienka
21. nov 2009

ja dnes 😉 tak si budeme navzajom drzat palceky 😉

sarafortuna
21. nov 2009

Ahojte, je normálne aby som mala 36,5 ráno o 5,30 a aj o 12h v ten istý deň?
My chodíme niekedy k mojim rodičom a tamten teplomer mi posledné 2 mesiace stále ukazuje 36,5 a aj naobed... možno náhoda, ale dosť čudné...začínam mať pocit že moje vaječníky išli na zimný spánok... 😒

a hlienik si sledujete a zapisujete z krčka alebo len čo vidíte "zvonku" - je v tom dosť veľký rozdiel... hoci asi na to musím prísť, lebo krčok som začala sledovať iba posledné 2 týždne... a vo vnútri je prirodzené že tam je stále "nejaký hlien..."
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22 ...už chcem nejaké "kopce" v tom grafe.... 😀

govinda
21. nov 2009

sara, si 8DC, kopce prídu o pár dní 😉 .
Ja sa snažím hlien kontrolovať v čase, keď dúfam, že by mohla byť ovu a v podstate z hlienu z krčka. Inak samotný krčok neriešim, neviem, kedy je hore, kedy dolu, kedy tvrdý a kedy mäkký, tak to proste neriešim.

sarafortuna
21. nov 2009

tak mne ten hlien veru riadne skáče...už bol egg až priesvitný, teraz zase creamy... 😒 😒
teraz je môj krčok trochu vyššie ako pred mrchou a tesne po nej...
Ja som mala zatial 2 ovulky - raz na 10.DC /po slabej menštruácii/ a raz na 21.DC a v obidvoch prípadoch ma na to "upozornil" hlien... teraz som mala velmy slaby menzes, takže čakam ovu skoro /hoci viem, že jeden prípad nemožno brať ako nejaký štatistický fakt/
Začínam mať pocit, že ak niečomu začnem pripisovať veľkú váhu tak to začnem vidieť všade... kým som to nebrala tak, že vyššia teplota=hlien=ovu tak to bolo v pohode...teraz som jak "nadržaná" na teplomer a hlien... 😀 😀 a racionalita je úplne mimo môjho zmýšlania... žeby som začínala už z toho snažilkovania cvoknúť? 😅

govinda
21. nov 2009

sara, tak to veľmi dobre poznám, ten adrenalín pred tým, ako sa pozriem na teplomer ráno 😀 . A najradšej by som sa sledovala v kuse ... viem, že je to celé naprd takto sa sledovať, ale nejako to neviem stopnúť 😒

sarafortuna
21. nov 2009

ja to tiež neviem stopnuť, hlavne kvôli tomu že moje kváziPCO bolo vyvrátené a Dr. ma presviedča že na UTZ je všetko zdravé a že verí že v pohode otehotniem.../no 6 mesiacov som veru ovu asi nemala...takže niečo muselo byť "pokazené"/.
Teraz sa sledujem hlavne kvôli tomu, aby som ho vedela poprípade presvedčiť že veru niečo nieje v poriadku ak ovu nepríde....
A už som mala v sebe ten vnútorný pokoj že som v pohode /pozri moje grafy v albume/ a teraz začínam opäť panikáriť, či to nebolo len dočasné vďaka vit., kvapkam a pod. "dopingom" /hoci ich beriem ďalej.../
juuuuj, ovu príííííď... nech máme aspoň šancu.... 😀 😀

govinda
21. nov 2009

sara, mne PCO vyvrátili po laparke, takže tiež sa mi to všetko nezdá. Vraj je tam všetko, ako má byť. Ale niečo asi nie je v poriadku, keď mám blbé hormóny, anovulačné cykly a mrchu na vyvolávačky, nie? 😖

sarafortuna
21. nov 2009

mne aspoň, chválobohu, chodí mrcha celkom v pohode... na začiatku tohto roku sa cykly predlžovali a tiež sme museli "vyvolávať" a bol cyklus vyše 70dní... a pritom som mala hormóny v poriadku.... no nikto mi nikdy nerobil poriadny HP... 😠 😠 takže sa pozorujem sama ...
rozmýšlam že skúsim iné kvapky...možno si už telo zvyklo na tie FEMI a chce teraz podpichnúť niečim iným....
Hlavne musíme ostať "kľudné" lebo stres vie byť riadna brza....

Tú druhú ovulu som mala na 21.DC a bola 2 dni potom, čo som odišla od nového Dr. s dobrou správou, že som OK. Fakt tá psychika robí svoje, hoci telo na ovulku muselo byť nachystané už skôr...ale proste "vajko" vyšlo na vandrovku.... 😀 😀 😀 . Ja som bola vtedy štastná ako blcha a vnútorne vyrovnaná, bez nejakých stresov v podvedomí..a čakala som skôr mrchu než ovulku.............možno práve to zabralo...
a teraz čakám nervózne na ovulu... jasne že nepríde...!!! musím nańu zabudnúť a možno príde 😀 😀 😀 😀 😀

govinda
21. nov 2009

sara, no asi fakt treba klamať vlastné telo 😀

titulienka
22. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
babulky takze vyzera to nadejne a snad ovu naozaj bola 😉

sarafortuna
22. nov 2009

ahoj, no asi bola - potvrdia to nasledujúce dni...
ale na 34.DC si už ovu veru zaslúžiš... Ak zabudla prísť pani Mrcha tak došla pani Ovula...

ja som stále na bode mrazu a tam je aj moja nálada a nádej...už neviem čo mám robiť alebo čo nerobiť...neviem sa na to ani vykašľať... ☹ ☹ ☹ ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/25fb22

katkaajurko
22. nov 2009

ahojte babule-ja som v soku - FF mi vyznacil ovulu ovela skor ako som si myslela 😲 😲 😲 😲 ja som bola v tom ze bola vcera a este mi dostatocne nereagovala teplota - sudim koli pozitivnemu testu - ktory bol pozitivny v piatok rano- vcera rano uz slabsi a dnes uz bledy - vcera bolo uz iba trochu egg a dnes uz nic a tu je moja otazka- mam si nasadit duphaston??? co myslite?

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

titulienka
22. nov 2009

katka ....jasneeeeeeeeeee nasad nic tym urcite nepokazis 😉

katkaajurko
22. nov 2009

sara inak- take ako ty som to mala presne dva cykly pred tymto

titu no to je sila-taka ovulka na konci - ale take byvaju dobre-vid sharka 😉