Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

sarafortuna
26. nov 2009

ahojte, ja sa pochválim... dnes mam 36,9 takže ked prídem domov a hodím to do FF bude pekný krížik... inač, stačí keksík 2 a 1 den pred ovu... v den ovu nebol ☹ a som si takmer ista že ovu bola vecer cca 23h /pichanie prešlo do miernych bolesti krízov a brucha/, takže viac ako 24 hodin pred tým bol keks a potom až na další večer, teda asi 21h po ovu... ☹ ☹
no nevadí, ak to má prist, tak to príde aj za týchto podmienok... 😉

katkaajurko
26. nov 2009

sara to by malo stacit - 24 hodin vraj vacsinou vydzria...zavisi aj akej su kvality...

sarafortuna
26. nov 2009

☹ len práveže by museli vydržať viac ako 24 hod... tak dúfam, že to boli poriadny borci... 😀 alebo by sa muselo vajko udržať viac ako 20 hodín...
ja som rada, že bola ovula... minuly anovulak ma vystrašil..takže ak nie teraz tak o mesiac, 2, 3.....
vy sa musíte viac snažiť o ovulku, mne chvalabohu začala chodiť...!!
tak držím palce, nech máme zelené čiarky v grafoch... 😀 😀 aspoň jedna z nás! nech to dodá ostatným nádej...

jancos
26. nov 2009

ahojte baby, krasne ovulky mate🙂gratulujem. ja som tiez stupla, ale asi je to z choroby ☹ bola som aj na utz, tak bolo to trochu optimistickejsie ako minule, lebo ze sa mi jeden vajecnik trochu zmensil, ale sliznica nizko, tak som nasadila aj atb, ved je zrejme, ze ovu nebola. co myslite vy? ked to nebolo vidiet na utz a som chora.
http://www.fertilityfriend.com/home/28ca51

shaarka
26. nov 2009

beatab369,
dobre ti pisali kocky, so vsetkym suhlasim a este aj tvrdim, ze to, co ty opisujes, ide urcite zvnutra. mozno to nie je hormonmi, alebo LEN hormonmi, ale skus upravit stravu, pripadne pravidelne nalacno pit cistiaci caj a tak. ale aj tak sa mi zda, ze na to, co ty pises, existuje uz lekarska diagnoza na koznom a lieci sa to inak.

no a na kvasinky odporucam tabletky FemiVaxin, je to trojmesacna kura (kazdy mesiac 10 dni), sama som vyskusala a nemam ani len neprijemny pocit.
jasne, ze ziadne tangace, hygiena po kazdej stolici, napr. aspon vlhceny toaletny papier, pripadne vymenit avivaz, papat jogurty a naozaj obmedzit sladke...

shaarka
26. nov 2009

jancos, no ja neviem... ale 36,5 poovulacna nie je ☹
ostatnym kockam drzim palce! sa tu zovulnieva! 😀 😀 😀

jancos
26. nov 2009

no, ved ja viem ☹ ale je to lakave tomu uverit 🙂 nevadi, raz to musi prist.

tatranka111
26. nov 2009

ahojte tak to moje špinenie dnes zatial nemám tak to bola asi iba jednodnová záležitost 🙂
zajtra idem k dr. na folikulometriu tak uvidím čo mi povie
ináč moja bt zatial stále klesá

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

katkaajurko
26. nov 2009

jancos ja vobec neviem - nemam skusensti s grafom a horuckou (co som aj rada) ja horucku nemavam... 😅

irsina83
26. nov 2009

janka,

prave som si poyrela tvoj albumik a malinku mas nadhernuuuuuu 😀 jej strasne je krasnuckaaa 😀
janka neboj ovu pride, len jej budes musiet asi pomoct liecikmi 😉

jancos
26. nov 2009

🙂 dakujem, ste zlate, prajem vam, nech mate aspon take zlaticka ako ja, a snad ich bude cim dalej tym viac. naozaj su uzasne🙂

tatranka111
26. nov 2009

baby u nás v elektre mali mat zajtra 50% zlavy tak som sa chystala, že si zajra kupim novú práčku no a čo sa ako naschvál nestane? akcia bola dnes a hlavne, že na letáčiku bolo napísané, že akcia bude 27.11 😠 😠 😠 😠
a to som sa tešila že ušetrím 200€ 😠 😠

shaarka
26. nov 2009

jeeeeeeej paulinka je v albume 😀
a ktora si ty, jancos? 😉

titulienka
26. nov 2009

sharka este sa chcem opytat ....moze sa stat ze mrcha dojde skor ako doberies duphik myslim tych 10+3 dni cakania ....stava sa to alebo je to uz take zauzivane a tie hormony uz su tak nastavene ???...to cakanie je nekonecneeeeeeeeeeeee 😅

jancos
26. nov 2009

shaari, no tak su tam na tych troch fotkach tri zenske - paulinka, moja mama a ja, tak skus uhadnut, ktora som ja🙂 no na tej prvej fotke ta vacsia🙂
titu, ja som casto dostavala ms skor ako som dobrala duph. tak asi je to normalne, aj ked nie velmi bezne, si myslim.

govinda
26. nov 2009

čaute kočky.
katka, titu - aj vy máte krásne teplotky, tiež pekne vysoké. Ja sa už len obávam, že to začne klesať 😒 . Vytešujem sa tu z prvej ovulky po dlhočiznej dobe a keby skončila zelenou čiarkou, bolo by super 😀 . Mám strach aj testovať, bojím sa sklamania. Takto mám stálen nejakú nádej, ale keby som zajtra testla a bola by len jedna, tak by aj tá posledná nádej padla ☹ . A vlastne ani presne neviem, kedy bola ovu, takže ani neviem, kedy by som mohla testovať 😀

titulienka
26. nov 2009

govi no u mna teplotka ani nehra rolu ako ta zelena ciara 😉 na konci ..lebo ja dostavam mrchu pri teplote 37,3 a klesa az na 3 den..takze ja som v podstate zvedava teraz na to ak doberiem duphik a nepride tak do 5 dni tak budem mat nadej urcite ..lebo mne chodi presne po ovulke 14dni ...ja mam LF 14 dni takze ak prekroci par dni tak sa budem potichucky tesit....
a tebe drzim silno palceky aby to skoncilo zelenou ciarou 😉

govinda
26. nov 2009

ja vlastne ani neviem, pri akých teplotách dostávam mrchu a ani akú dlhú LF fázu mám, keďže toto je prvá ovulka po dlhej dobe. A ani neviem, kedy vlastne bola.
Ale aj tebe držím palčeky, nech sa to tu celé zabruškatí 😀 .

titulienka
26. nov 2009

govi ....jasneeeeee ..tes sa s ovulky toto je prvy krocik k bruskateniu .....a ja v tichucku verim , ze v mojom brusku sa zacina niekto zabyvat 😉 .....
ja sa tak isto tesim s ovulky nakolko som mala mnozstvo roznych diagnoz ..takze u nas je myslim zaklad to ze ovulka je tam 😉

govinda
26. nov 2009

presne ako píšeš. Lebo bez ovulky nič 😀 . Prvý predpoklad splnený. Aj snažilkovanie bolo v čase ovu 😀

titulienka
26. nov 2009

presne tak 😀 😀 tak pockame cim nas prekvapi nasa ovulka 😀

govinda
26. nov 2009

fazuľkou 😀 😀 😀 . Juj, veľmi by som sa tešila 😀 😀

titulienka
26. nov 2009

govi neboj budeme sa tesit spolu a ak nahodou nevyjde ..nebudeme sklamane a budeme sa tesit caru vianoc 😉 ....govi ty beries aj niejake lieky ???

govinda
26. nov 2009

titu, toto je môj prvý cyklus s clostilom a duphikom 🙂 . Inak by ovulka nebola 😠 .
Teraz v pondelok má drahý meniny a o týždeň, na Mikuláša narodky - to by bol perfektný darček, taký testík 😀

titulienka
26. nov 2009

waaaaaaaaaaau govi toto musi vyjst 😉

govinda
26. nov 2009

mohlo by 😀 😀 😀

titulienka
26. nov 2009

govi ....bude 😀 😎

govinda
26. nov 2009

titu, inak je pekné, že máš 3 detičky a chceš ďalšie 😵 . Tentokrát skúšate chlapčeka? Wau, dom plný detičiek 😵

shaarka
26. nov 2009

titu, co sa tyka tej mrchy, tak pravdupovediac neviem, ale logika mi hovori, ze ak MS dojde skor, ako zena dobrala D, tak potom D nebol nasadeny tesne po ovulke, ale ovela neskor - alebo inak povedane, ze ovula bola ovela skor ako sa nasadil D.

D sa vacsinou berie 10 dni a ak predpokladame LF 14 dni, a D bude nasadeny 2.DPO, tak posledna tabl. bude 11.DC, a MS by mala dost 14.-16.DC. to je optimum.
no a ak to tak nejak nevychadza, tak je mozne, ze LF je kratsia, alebo bol D nasadeny neskor ako 2.DPO 😉

este jedna moznost je - ak niekto mava MS bez ovuly, ale to sa vas netyka. 😉

beatab369
26. nov 2009

caute kocky...
som rada, ze grafy vam ukazuju pozitivne udaje

govi... drzim palceky nech sa to podari...prvy krocik k uspechu bol...a ak to aj teraz nevyjde, tak nezufaj, hlavne ze je ovulka...neboj podari sa 😉

shaarka, dakujem... zajtra idem ku koznej, tak uvidime...ona ma vsak tiez zviazane ruky, lebo ked chcem babo, nie je vela moznosti liecenia...dokonca ani lokalne kremy a antibiotika na tvar by som nemala, ak by som bola tehu....ale idem na pulzne svetlo, som pocula, ze je to dobre...len tam si tiez musim byt ista, ze prave nie som tehotna, lebo to nie je sranda...staci to absolvovat raz mesacne, takze vzdy ked nebude uspech a pride mrcha, tak absolvujem pulzne svetlo...

inac radim vsetym co maju problemy s vyrazkami...to pulzne svetlo je vraj naozaj dobre...vysledky su uz po druhom sedeni...tak vam dam vediet ako som dopadla

drzte sa, nech vam to vychadza... 🙂