Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
30. mar 2010

sara, je mi to velmi luto 😔

katkaajurko
30. mar 2010

tak ja som si volala pre vysledky a mam tam bakteriu nejaku... mam si prist pre recept 😒 ked som naposledy mala bakteriu tak sa jej neslo zbavit - brala som 3macmirory a na na 2roky mi to znicilo floru dole - a az po polroku napadlo jedneho z doktorov vysetrit aj manzela...samozrejme ju mal tiez a prenasali sme si ju dokola... boze ja mam obavu ze sa ani do centra nakoniec nedostaneme 😔

hiva
autor
30. mar 2010

katka....do kelu aj s tym 😠 😠 😠 ...snad to nebude nic take vazne ako si mala predtym 😉 ....mozno len nejaka banalitka na ktoru postacia antibiotika alebo nieco take 😉 (v tychto veciach sa moc nevyznam) 😅

katkaajurko
30. mar 2010

no ja neviem-ale prave bakteria tam dole ma vtedy dohnala az k imunologovi - lebo antibiotika mi znicili uplne vsetko-prirodzena flora sa nevedela obnovit ani za nic ☹ ale snad nie... uz potrebujem trosku aj stastia od toho tam hore do kelu,taka smola sa mi lepi na paty ze to svet nevidel 🙄 😅

danielkabn
30. mar 2010

ahojte baby,ja som tu uz davno nebola,ale sledujem dianie na pco ☹ stranke,pretoze aj ja tuto pliagu mam 😠 😠
podobne ako Katka,aj ja mam furt nejakeho bacila,tiez sa chystam na laparku,uz od decembra vlastne,kedy mi to gyndoš navrhol,ale uz tri mesiace sa liecim bud na kvasinky,alebo enterokoky,alebo ine pliagy a stale nie som ok. A prv,ako nebudem ok,tak na laparku nepojdem....takze tiež ma to strašne jeduje..no štvrtok idem pre dalsie vysledky,tak som zvedava,akeho dalsieko "koka" mam.. ☹ ☹ ☹

katkaajurko
30. mar 2010

danielka a manzela nevysetrili ?? u mna to bol prave enterokok - ktoreho mal aj on (aj ked prva gynda tvrdila ze to sa nemoooze prenasat - FIGU) a furt mi to vracal

takze to znamena ze ked nebudem dva roky ok - dva roky mozem na centrum zabudnut??????? 😲

hiva
autor
30. mar 2010

ach baby....je to na porazenie....kazda z ans nieco ma....akoby samotne PCO nestacilo 😠

treba len dufat, ze vsetko to zle je na nieco dobre 😉 ...verim tomu....musi to tak byt! 😵

katkaajurko
30. mar 2010

danielka- velmi by ma zaujimalo co ti na to povedal lekar? kolko sa to bude odkladat?? ked do konca zivota budu bakterie tak do konca zivota sa neda ist do centra??? 😲

danielkabn
30. mar 2010

moj manzelik bol u urologa..spg v hroznom stave,teraz pojdeme k andrologovi do Bystrice,kam nas poslal urolog..no a ked som mala tie enterokoky,tak som si pytala tabletky aj pre manzela od gyndosa,tak sme spolu uzivali..
ja nehovorim,ze budes dva roky cakat,ale mne gyndos povedal,ze kym nebudem mat ster ok,tak ma na laparku nepusti,lebo nechce nic riskovat,myslel tym infekciu a tak.. 😒

danielkabn
30. mar 2010

tiez som si vzdychla,ked to povedal,ale povedal,ze ma tych bacilov zbavi..tak ja neviem 😒 😒 😒

katkaajurko
30. mar 2010

ale ked je to uz od decembra... to sa mi nepozdava.... a ake tabl.ste brali? na mna je toho uz nejako moc... asi uz budem stale len cakat zle spravy..ja viem,ze to znie negativne... ale ked sa snazim mysliet pozitivne vzdy do toho pride zla sprava 😔

danielkabn
30. mar 2010

Katka,bohuzial my sa trapime od decembra..brala som rozne antibiotika,ani neviem nazvy,a teraz naposledy mi dal tiez,plus antibioticky krem Dalacin,co som si davala tam dole,a tiez sme dostali jednu mast Clotrimazol,to si mame davat,ked ideme sexikovat 😀
neboj,aj ja verim,ze bude dobre..sak stvrtok sa dozviem..a dam vediet..ja sem chodim na mk kazdy den,ale v podstate som nikdy nemala cas odpovedat,ale od marca som bez roboty,tak uz cas mam.. 🙂

katkaajurko
30. mar 2010

tak drzim prsty-nech sa toho zbavis...to je na porazenie

danielkabn
30. mar 2010

no ved aj ja tebe Kati.. 🙂 vsetko je na porazenie,aj to,ze mam 30 na krku a dieťa nikde a este aj bacile k tomu 😠 😠

sarafortuna
30. mar 2010

mire, jancos... držím palce...nebojte, vás už tá sprostá štatistika obíde... 😉

ja už som sa zmierila s tým, že nebude bábo... /ale myslím, že to plne uvedomenie príde keď skočí ten strach zo zákroku a pobytu v nemocnici/.
Dnes som zase strávila cca 5 hodín po lekároch, no hurá už mám všetky papiere čo treba a zajtra o 7h nástup do mučiarne...strašne sa toho bojím, no snažím sa myslieť pozitívne aby som im pred tou narkózou nespanikárila a nedostala dajaký panický hysák /stáááášne sa bojím narkózy.../.
MM je super... vidím, že trpí spolu so mnou, až mi ho je ľúto...je sklamaný že nebude bábatko, no hneď povie, že spravíme si druhé... 😉 ešte že ho mám...
Ono nie na darmo sa hovorí, že čo nás nezabije, to nás posilní... aspoň dúfam, že ma to nezabije 😅 😅
Pustia ma hádam vo štvrtok, ak bude všetko OK... ale idú sviatky a určite sa budú chcieť zbaviť pacientiek.. 😉

majte sa 🙂

cukor
30. mar 2010

sara...a ked si otehotnela dali ti niečo na hematologii?

sarafortuna
30. mar 2010

nie, hematologiu som mala OK... to určite nebol problém neúspechu... dokonca som čítala nejakú štúdiu, že iba hyperhomocystémia je riziková pre 1-10tt, ostatné mutácie a faktory su pre prvé týždne neškodné a nie je dokázané že spôsobujú potrat... tie nastupujú a ohrozujú bábo až neskôr...

sarafortuna
30. mar 2010

viacmenej mi boli odporúčané vitamíny pyridoxin, listovka a B12... to sa dáva len pre prípad... ale som si istá, že môj Faktor V Leiden-hetero v tomto nemá prsty 😉 😉 .. proste nevyšlo.. chybné bunky resp. neschopné rozvoja a zrodu života 😔 😔

soldi
30. mar 2010

baby, nepridate sa?

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/peticia-pre-najvyssich/

sara, tak to je dobre, ze mas takeho skveleho mm 😵
a narkozy sa neboj, najrpv dostanes injekciu- oblbovak na dobru naladu 😉

sarafortuna
30. mar 2010

ja dúfam, že všetky máme takýchto skvelých manželov... 😉

katkaajurko
30. mar 2010

tak si otvorme sukromnu temu co nikto neuvidi ak sa to da..len potom lutujem dalsie PCO-ckarky - ktorym nase skusenosti uz moc nepomozu..

hiva
autor
30. mar 2010

sukromnu temu mozes otvorit, ale mne sa to moc nepaci....hlavne s ohladom na ostatne baby, buduce PCO-ckarky 😒

ale ked sa inak neda a sem uz nebudete chodit, budem musiet prehodnotit svoj postoj 😉 ...ale tym padom cely konik straca trosku zmysel ....

mozno si casom zvykneme na tie rysave Ance a oci sa budu zameriavat nie na obrazok, ale na meno 😉

katkaajurko
30. mar 2010

no hej-lebo to nedava zmysel... co ja viem kto by ma mohol sledovat..nedam sem fotku... do sukromnej by som dala-ale na kolko stare diskusie su verejne a pisalo sa intimne-museli by sa zmazat... celemu tomu uplne nerozumiem... na vela forach fotky nie su vobec a funguju...

hiva
autor
30. mar 2010

no je to jednoznacne haluz s tymi fotkami....zbytocne pokazili konika 😒 ...neviem, preco trvaju na fotke tvare....kludne by stacila cela postava, alebo nieco podobne ☹ ....jasne, ze ak sukromna skupina, tak aj sukromne fotky a aj sukromne fotoblogy.....minimalne zakladne pravidlo aby si ty mohla rozhodnut, kto ma pravo tvoje fotky vidiet a kto nie 😒

mne je to v podstate jedno ci ma tu niekto spozna alebo nie.....je jasne, ze nevesam nikomu moje problemy na nos, ale ked si ma tu niekto najde a dozvie sa o mne, je to jeho problem....ja s tym problem nemam .... ja som taky flegmaticky typ.....ale plne ta chapem a aj ostatne baby, preco nechcete, aby Vas tu niekto spoznal.....chapem to, ale ja osobne na to kaslem 😀

katkaajurko
30. mar 2010

ja ked tak premyslam-keby som si sem dala fotku hned rano po zobudeni bez make-upu - tak by ma aj tak nikto z realu nespoznal 😀 😀 😀

hiva
autor
30. mar 2010

😀 😀 😀 u mna by to bolo asi uplne naopak.....ja sa nemalujem a ani mejkap nenosim....takze keby som sa namalovala, asi by ma tiez nikto nespoznal 😀 😀 😀 ...ale mne je to fuk....fotku co mam je sice spred 15-tich rokov, ale vyzeram v podstate stale rovnako....takze ak ma niekto pozna, hned ma spozna....ale mne osobne to fakt jedno....ak sem niekto z mojich znamych zavita, nech sa dozvie....ja uz som rezignovala.... rodina aj znamy sa ma vypytovali uz nieco cez 3 roky ze kedy budeme mat babo a ja som stale mlcala a zapieral.....momentalne, hlavne kvoli MA a kyretu som v stadiu, ze ked sa pytaju, tak im to splechnem do oci....a ver, ze oni sa potom citia ovela trapnejsie ako ja 😉 😀

katkaajurko
30. mar 2010

nemam slov
zamkli tu temu,idem domov radsej

katkaajurko
30. mar 2010

no mna uz tiez nebavia otazky... :((( a nemam silu odpovedat..lebo bud som pol roka pocuvala ze treba na to prestat mysliet-to pomoze... tak uz som mala chut sa spytat ci sa tym vylieci moje pco a zazracne zlepsi morfologia mm????? a teraz aj bakterie... no a tych mudrych "rad" mam plne zuby...

enilora
30. mar 2010

baby nebudte smutné mojej známej sa bábo narodilo v 37r po 11r manželstva.a ďalšej známej sa okamžite podarilo bábo keď zmenila partnera 🙂

katkamarek
30. mar 2010

hej katka, aj ja mam take "rady" rada, hlavne ked sa ta to kazdy pyta sto krat, ci uz si tehotna, tak prestan na to mysliet, mne ked to niekto povie, tak zurim 😠