Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

ninan2
23. nov 2010

@katkaajurko ty si vlastne PN kvoli spineniu, len kvoli PCO sa to nedava ze? To ste inak dobre stihli, akurat pred IVF 😉

katkaajurko
23. nov 2010

@ninan2 jasne,koli pco sa nedava PN 😉 neviem ci stihli je spravny vyraz 😨 ....

ninan2
23. nov 2010

@katkaajurko ale hej, lebo nemusis podstupovat stimulku a brat silne lieky atd... 🙂

katkaajurko
23. nov 2010

@ninan2 ked porodim-potom si povieme ci som sa IVFku vyhla,ok?

ninan2
23. nov 2010

@katkaajurko hehe nj, do porodu vlastne nie je iste vobec nic...

tatranka111
23. nov 2010

juj to je mi luto......ale verím, že to bude ok 🙂
Si ma tak inšpirovala že som si dala asi pred hodinkou duphastom aby som dostala ms......ja som ju totižto naposledy mala 9 septembra a už mesiac nemam nič len egg hlien, potom špinenie a potom nič a potom zase egg hlien stale dookola......na buduci stvrtok idem ku doktotovi a vyduoem si tam aby mi spravil HP

govinda
24. nov 2010

ahojte kočky 😉
hiva išla na krv?
Ja som dnes nemerala teplotu, ale testovala som a skúste posúdiť, či tam niečo vidíte 😉 . Neviem, čo si mám myslieť 😒
Hodím o minútku testík do albumu 😀

govinda
24. nov 2010

@chlpacik mne zabral nizoral šampón 😉

slivocka
24. nov 2010

@govinda super ciarocka ... drzim palce 🙂 pozeram ze si brala clostil a duphaston. Ja som teraz 1.cyklus s clostilom a duphastonom. ale cakam az na ovu a tak zacnem brat duphason. Ty si ho brala stale po ovu 10 dni?

govinda
24. nov 2010

slivocka, ja som brala clostil a dpuhik naposledy v decembri 2009 tuším. Nasadili mi ho po laparke - tá dopadla dobre, ale problém je v štítke. A áno, brala som ho po ovu 10 dní, ale teraz neberiem nič od januára, len euthyrox na štítku 🙂

a ja zatiaľ tej čiaročke ani neverím, aj keď ju vidím aj ja. Od pondelka to stmavlo, v pondelok som nacikala ducha, ale fotku sa sem neoplatí dávať, lebo na nej nič nebolo. A kým toto nebude tmavnúť, tak neuverím 😀

slivocka
24. nov 2010

@govinda dakujem za radu, každopadne držím velmi palce 🙂

govinda
24. nov 2010

@slivocka ďakujem 🙂 A držím palce na ovulku 😅

ninan2
24. nov 2010

@govinda Ahoj, zda sa ze nejaky duch tam je. Das odkaz aj na graf? Chcem pozriet kolko DPO si atd 😉

slivocka
24. nov 2010

@govinda dakujem 😉

erickaa
24. nov 2010

Čaute babule, tak dneska večer pichám Pregnyl a v piatok sa ide na to 😅 Máme dve vajká 16 a 18 mm a to som ešte ani nedobrala Clostil. Takže Merional nepotrebujem, ale dostala som Estrofem na sliznicu. Už ste to niekedy mali? Zaberá? 😀

govinda
24. nov 2010

@erickaa tak plodné plodenie 🙂 pekné 2 folíky, to by bolo aby nebolo 😉
Estrofem som nikdy nemala, takže asi neporadím 😒

govinda
24. nov 2010

ninan : http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

v pondelok som mala jemnučkú čiaročku, na fotke to nebolo skoro vôbec vidno a teraz to naživo vidno celkom pekne, tak neviem.

slivocka
24. nov 2010

@erickaa držím palce , ktory DC si ? ja som mala s clostilom 13 DC - 14 mm tak to je super take krasne 2 vajka. 🙂

ninan2
24. nov 2010

@govinda hmm, vyzera to ze nidacia bola 8 DPO, cize odvtedy je to iba 6 dni. To je este naozaj malo HCG. Kazdopadne na teste je nieco vidiet, a malo by to teraz postupne silniet, HCG sa obden zdojnasobuje. Kazdy den sa teda neoplati testovat, akurat budes v strese ked to bude rovnake. Teplotu teoreticky uz dalej merat nemusis. A nejake priznaky mas, alebo len take ze to moze byt aj PMS?

govinda
24. nov 2010

ninan, testovala som v pondelok a dnes, teda obdeň a uvidím, ako to bude ďalej.
Príznaky, ktoré sú iné ako obyčajne - asi od víkendu chodím strašne často cikať. A ešte prsia, zvyknú ma bolievať hneď po ovulke (podľa nich aj viem, že ovulka bola 😀 ) a teraz ma začali bolieť až cez víkend teraz, takže nejaký 10DPO. No ale viem ja, či sú to príznaky alebo čo....

ninan2
24. nov 2010

@govinda a aky to bol test? Najlepsi je Mamatest 10. Uvidis ze zajtra to bude zas silnejsie. Tie prsia by mali boliet tak ci tak, kvoli zvysenemu progesteronu (a ten byva aj bez tehotenstva) - ale ku koncu cyklu klesa. Pri tehotenstve nie.

govinda
24. nov 2010

@ninan2
bol to mamatest - teda ten test.
A prsia ma bolievajú stále, ale teraz ma bolia hlavne zo strán, skoro až pod pazuchami 😀

ninan2
24. nov 2010

@govinda tak to je dobre znamenie, ked Ta bolia inak ako inokedy 😉

govinda
24. nov 2010

@ninan2 no asi len čas ukáže, skúsim testíkovať zajtra a uvidíme 🙂

ninan2
24. nov 2010

@govinda jj, daj potom vediet, urcite to bude lepsie zas 😉

hiva
autor
24. nov 2010

caute...
@govinda ...super....je tam duch 🙂....aj teplota je na tehu 😵 ....super super super.....tesim sa moc moc moc 😵 😵 😵

ja budem mat vysledky az o druhej.......este 2 hodiny 😠 😠 😠 ....sa uz nemozem dockat 🙂 ....by bola sranda....aspon by sme vsetky tri aj s katkajurkom tehulovali spolu 😵 😵 😵

a @erickaa ....aj ty sa pridas.....drzim palce ,-)...d.o tretice vsetko len to dobre 😉 ....kasne foliky 😵 😵 😵

@tatranka111....ty si teda cislo....od septembra bez mrchy 😅 😅 😅.....tak sup, nakopni sa a hor sa do boja 😉 🙂

tatranka111
24. nov 2010

@hiva ahoj drzím palce 🙂 heh vcera ked som to tu citala tak som sa normalne nakopla, len sa velmi bojim aby som sa zase nedostala do toho kolotoca nadeje smutku atd...ved vies o com hovorim......prajem ti aby si uz aj ty bola tehu 🙂

@govinda tebe tiez velmi prajem aby si bola tehu 🙂 🙂 🙂

baby a ak by ste boli vsteky tri tehulky tak na mna nezabudnite.....hehe tehu vírusiky patria mne 🙂
Normálne ked tak teraz nad tým rozmyslam ja som mala takých duchov ako govinda uz tri krat......hmmm mozno ze som mohla byt tehu aj ja len sa to nemuselo udrzat....co ak je v tomto problém?

govinda
24. nov 2010

hiva, dnes som nemerala ☹ . Takže teplota je včerajšie 😀 . Uvidíme. Hivuš, ja zatiaľ tomu testu neverím, pokiaľ to ešte neuvidím na ďalšom teste - teda silnejšie palice, tak tomu nebudem veriť. A na teba som veľmi zvedavá, tak o druhej píš 😉

govinda
24. nov 2010

tatranka, ďakujem 🙂 Aj ja samozrejme tebe prajem, aby si čím skôr tehulkovala. Veď my sme tu stálice 😀

aduskatt
24. nov 2010

ahojte, babenky, ktora mate skusenosti, prosim o pomoc.......uzivala som Clostil, cakala som, kedy sa dostavi mrcha.na 35 den slabucke spinenie, skoro ziadne, 36 den este menej a dost..............a to som citala, ze mrcha po Clostile byva neznesitelna........vobec neviem, co si o tom mysliet ☹