Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

beatab369
4. máj 2010

zuzu tak to som rada, ze sa ti to podarilo vybavit.....neboj vsetko bude ok 😉 budes mat krasnu fotecku 😀

kerka aj ty sa drz, neboj dostanes knizku a hned to bude iny pocit 😀

danielka ja som tu akurat nedavno riesila homeopatika v tehu a tie sa mozu....aj jancos ich berie na alergiu, lebo musi....aj ja som ich teraz pouzila, lebo ma strasne skriabalo v krku a zacala som sa az dusit, tak v lekarni mi dali HOMEOGENE 9 na hrdlo, no pravda je, ze som vycmulala len 4 tabletky, lebo som z toho nemala dobry pocit, ale dufam, ze to mimcu nemohlo poskodit....to najhorsie uz preslo a tak teraz neberiem nic....este sice pokaslievam, ale dufam, ze to prejde, ak nie tak HEDELIX sirup to isti, to mi aj gynekologicka odporucila v 8 tt ked som neskutocne kaslala a zabralo ....

tak ja som od dnes bez Duphastonu....no uvidime 😕

hiva
autor
4. máj 2010

caute....mrcha sa zatial este nedostavila, ale vecer som skusala hlien na krcku a bol krvavy....takze je to otazka hodin.....rano zatial ziadne spinenie, ale bolesti podbruska naznacuju prichod mrchy 😒 ....teoreticky by to mohli byt aj tehu bolesti, ale ked som bola tehu minule, citila som to hlavne na prsiach....a to teraz necitim....takze ide o mrchu 😒 ...co uz...ide sa do dalsieho kola 😅 😀

beatab369
4. máj 2010

hiva tak drzim palce do druheho kola...nech sa to podari 😉 a mozno motyka vystreli, vies ako to je....nikdy si nemozes byt ista 😀 hiva a ty mas aky nazor na homeopatika v tehu?

beatab369
4. máj 2010

hiva a este ako to vyzera s tymi tvojimi vysledkami? este stale nic? ved to sa uz strasne dlho natahuje...nie? neskusala si tam volat?

beatab369
4. máj 2010

..... a vsetkym vam velmi pekne dakujem za komentare k fotecke mojho sladkeho chrobacika 😀 zo srdca prajem kazdej aby sa mohla vytesovat z fotecky svojho miminka a hlavne aby sme si ho uz mohli zdravucke drzat v naruci 🙂

hiva
autor
4. máj 2010

bea....vysledky este stale nic....zachvilu to budu uz 2 mesiace....aj som tam chcela volat, keby som bola nahodou tehu, ale kedze nie som, tak este pockam....11-teho budu presne 2 mesiace, tak potom tam zavolam 😉 ....rada by som uz vedela, na com som, ale nechcem moc vyvolavat a otravovat ich 😅

bea....co sa tyka homeopatik, ja vobec neviem....ja nemam ziadne osobne skusenosti.....ja som vo vseobecnosti proti akymkolvek liekom.....ale skor tym chemickym....a homeopatika su na prirodnej baze, takze podla mna by nemali skodit vobec....a myslim, ze vela krat to odporucaju aj lekari ako jedina alternativa liecby pocas tehotenstva 😉... ak by som bola tehotna a ostala chora, myslim ze by som sa homeopatikam nebranila 😉

govinda
4. máj 2010

ahojte, čo tu nové? 😕

hiva
autor
4. máj 2010

Bea....si mi dala brouka do hlavy kvoli tym vysledkom 😅 ...som tam teraz volala a sami boli prekvapeni, ze som ich este nedostala.....tak idu patrat co sa s nimi stalo.....mam im zavolat o hodinku 😅 ....dufam ze ich nestratili a nebudem musiet ist na odbery znova....to by ma dost nastvalo 😠

hiva
autor
4. máj 2010

nazdar govi....nikde nic nove....velke ticho pred burkou 😀 😀 😀 ...ja a bea mame mrchu na spadnutie a cakam na katkujurka....dnes sa mala ist objednat na laparku, tak som zvedava, ako dopadla 😉 ...a shaarka sa este neukazala...som velmi zvedava na jej mrnousa 😵 ...dufam, ze si pri mamickovkych povinnostiach coskoro najde cas aby zavitala sem k nam a porozpravala ze co a ako 😵

a ty ako?....mrcha uz presla?

katkaajurko
4. máj 2010

ahojte babule,ja este sedim na imune ale v nemocke som uz bola,a dali mi termin na 13.5!!! A ze musim stihnut interne dovtedy,tak zajtra zase idem tam,a som zvedava ako dopadnem,lebo tam sa objednava co si pamatam,tak to bude este veseleeee....a bojim bojim ☹(((((

katkaajurko
4. máj 2010

hivus to je sila s tymi vysledkami!

hiva
autor
4. máj 2010

katka....wau....tak to bude teda rychlovka 😉.... super....a budu ta robit vo stvrtok tak ako mna 😵 ....nastupis uz v stredu do nemocky, co? ....ja som tak bola....a v sobotu ma uz pustili domov....a nebyt PN-ky, uz v pondelok by som bola isla do roboty.....ale v pondelok som este obehavala gyndosa, lebo v prepustacej sprave mi napisali kontrola u obvodneho gynekologa po 3 dnoch...a ten mi dal potom papierik pre obvodaka, ze vsetko je OK a mozem ukoncit PN-ku....s tym som potom isla k obvodakovi a ten mi ukoncil PN-ku 😉 ...neviem, ci to bol standardny postup, alebo som to ja pokaslal tym, ze som isla k obvodakovi....keby som teraz isla este raz, asi by som to riesila cez dovolenku a nemusela lietat kvoli papierom 🙂

a vies aj kto ti ju bude robit?

kerka13
4. máj 2010

fiiha katka tak to je naozaj rychlovka. ked som si ja vybavovala laparku, tak mi moj gynekolog povedal, ze aby som starsie vysledky ako 10 dnove ani nenosila, takze tiez som vsetko obehavala na poslednu chvilu. budes im musiet vysvetlit na tom internom, ze ti to takto urcitli a nemala si na vyber iny termin, a ze to je surne

katkaajurko
4. máj 2010

neviem kto ma bude,aj som sa pytala,ale ze to urci prednosta poobede...ani mi nenavrhli ze vybrat si za doplatok...hivus nie,operovat ma budu v piatok.takze v nedelu ma asi nepustia ☹(no budem zajtra na internom ukecavat uz to vidim

mireag
4. máj 2010

katka, jeeee tesim sa. to bola riadna rychlovka. Ale aspo sa veci konecne pohnu. A neboj sa, ani sa nenazdas a bude po vsetkom, budes si pekne ovulkovat a coskoro tehulkovat. Silno ti drzim palce. 😵 😵 😵

hiva
autor
4. máj 2010

katus....drzim palce.....nenechaj sa len tak odbit na internom 😉....ved oni ta aj tak poslu este na dalsie vysetrenia.....a nabehni tam zajtra rano radsej nalacno, aby rovno mohli zobrat odbery....a pre istotu si dones uz aj ranny moc.....takto vybavenu ta snad neposlu prec 😉

a podla mna to mas jedno, kto ta bude operovat....odbornici su vsetci 😉 ... pre mna bol Oros dobry, lebo je zaroven aj moj gynekolog, tak mal ku mne osobity pristup....ale pokial tvoja gyndoska laparky nerobi, je uplne jedno, kto ti spravi laparku....vsetci su tam dobri 😉 ... a ani neviem, ci by bol Oros dobry pre teba.... vela bab o nom hovori, ze sa stara nadstandardne dobre, lebo to ma zaplatene priamo od pacientky....takze neviem, ako sa sprava k "cudzim" pacientkam 😅

hiva
autor
4. máj 2010

no a ja som teraz volal opat kvoli tym vysledkom.....a uz su vsetky pokope, takze kazdym dnom mi pridu domov 😵 ....do telefonu mi povedala, ze trombofilia nie j epotvrdena, ale ze je tam nejaka porucha (neviem coho) a budem musiet prist na dalsie vysetrenie....ze ked budem mat vysledky v ruke, mam tam zavolat na nejake cislo a oni ma potom objednaju na dalsie vysetrenie 😕 😕 😕 ...tak teraz neviem, ci sa mam tesit alebo nie....uz aby som mala tie vysledky doma a mohla studovat, o co ide 😕 😕 😕

govinda
4. máj 2010

hivuš, tak to držím prsty, aby sa žiadna mrcha nekonala 😉
ja ešte špiním, ale v podstate už je po mrche 🙂 . Takže sa púšľam do ďalšieho kola a tentokrát už verím, že úspešného 😀

kerka13
4. máj 2010

govi silno drzim palce v dalsom kole a posielam virusiiiiky TTTTTTTTTTTT aby dalsie kolo bolo uspesne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kerka13
4. máj 2010

samozrejme aj ostatnym kockam tu posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

beatab369
4. máj 2010

hiva dobre si urobila, ze si tam brnkla..zbytocne by si mozno cakala dalsie 2 tyzdne 😉 tak daj potom vediet co sa ti podarilo vybavit.... a dufam, ze ja tu spominanu mrchu nedostanem ☹ to by bolo divne na 4 mesiac tehotenstva 😀 😉

katka super spravy....len sa neboj....uz je rozhodnute a treba ist za svojim cielom.....dat sa doporiadku a potom sa tesit z mimca 😉 silno ti drzim palceky, lebo viem, ze aj ja by som sa bala....hlavne uspatia....ale dnes su uz odbornici a taketo veci sa robia ako na pase.....tak nebojkaj a drz sa 😉

beatab369
4. máj 2010

govi treba verit...urcite to pride, velmi ti to prajem 🙂

hiva
autor
4. máj 2010

bea....sorryyy 😀 😀 😀 ....som myslela danielku 😉 😀 😀 😀 .... hups....ty vole....dobry preklep.....este raz sorry 😀 😀 😀 ....ale aspon som sa pobavila na tvojom prispevku 😀 😀 😀 ...dovtedy som si to ani neuvedomila....prepac....som ja riadna koza 😀 😀 😀

kerka....dik za virusiky.....jeden som si pre istotu chytila 😉 ...a kedy si chces dat aj ty tt?....predpokladam ze az po 13 tt ako jancos....ale kolky tt si uz teraz?

govi, tak hura do dalsieho snazenia 😉 ...ja enjak neverim, ze by to nebola mrcha... i ked je divne, ze sa este nerozbehla....ale asi iba trosku strajkuje 🙂

kerka13
4. máj 2010

hiva ked je potrebne tak ti ich poslem aj na dvojicky 😀 😀 😀 😀
podla ovuli vyznacenej na fertility som v 7tt+5 ale podla piatkoveho sona dnes presne len 7tt+0
do pasu si to planujem dat az po dalsej kontrole, ktoru mam 25.5. to mi doktor hovoril , ze potom dostanem aj knizku a ed bude vsetko OK tak potom to uz budem moct povedat aj okoliu, ale ze zatial nech to hovorime len tak potichucky
hiva ty si dostala predtym knizku?? nechcem velmi rypat v tej neprijemnej minulosti, len som zvedava kedy ini doktorí davaju knizky

beatab369
4. máj 2010

hiva to je v pohode 😀 ja som vedela, ze si myslela Danielku 😀
a co nic este nevies? uz si tam volala aj druhy krat?

hiva
autor
4. máj 2010

bea....uz som pisala vyssie.....trombofilia nie je potvrdena, ale je tam nejaka ina porucha neviem coho a budem musiet ist na dalsie vysetrenie.....ale ze uz to bolo poslane a kazdu chvilu by som to mala mat doma....tam mam potom instrukcie, ze co dalej 😉

kerka...ja som mala ist v 10 tt na odbery a po knizku....v ten den som trosku spinila, tak ma doktor prehliadol, potvrdil mierne krvacanie, spravil UTZV a zistil, ze babatko uz nezije a ze je 2 tyzdne pozadu velkostou....tak na miesto knizky som dostala listok do nemocky na druhy den rano na kyret ☹ ... trosku to bol sok, ale uz som sa cez to nejak preniesla....teraz sa sustredujem na dalsie snazenie 😵 ....

akurat teraz mam ale riadne zmatky....mrcha sa este nerozbehla, brusko stale pobolieva a popichava.....v kutiku duse dufam, ze by to mohlo byt tehu, ale vzhladom na nie zrovna najlepsie spravy od hematologa sa bojim, ci sme to trosku moc neuponahlali a aj by som bola mozno kludnejsia, keby sa mrcha rozbehla 😒 ...i ked po mojej poslednej skusenosti ani mrcha nie je istotou ze tehu nie som 😕 ....takze uvidim, ako to cele dopadne.....nastastie idem teraz na dva dni do Bruselu, tak aspon trosku vypnem 😅

beatab369
4. máj 2010

hiva prepac akosi mi usiel ten prispevok som ho nechtiac preskocila....tak na jednej strane dobre spravy....ale opat napatie, ze co sa zisti dalej....no nezavidim ti...ale mysli pozitivne....ta porucha nemusi byt nic vazne....
a nebudes testovat, alebo este skoro?
pekne si len oddychni a nemysli na zle veci....neboj vsetko dobre dopadne....tak ako ma 😉

hiva
autor
4. máj 2010

bea....s testovanim uvidim....dnes som 11 DPO takze nieco by uz mohlo byt vidiet....uz aj testiky mam doma nakupene....dokonca mam jeden aj so sebou 😀 ... ak do zajtra mrcha nepride, zajtra rano asi skusim test 🙂 ...uvidime 😉

viem, ze to bude zniet trosku divne, ale som rada, ze nasli nejaku poruchu....len zatial este neviem aku a co to bude presne znamenat pre mna a moje buduce tehu a to ma stve.....nejak budem musiet vydrzat do piatku.....snad to dovtedy pride domov a budem moct zacat surfovat po nete a zistovat, ze co a ako 😵

danielkabn
4. máj 2010

no kočky,ale ste toho popísali.. 😀 😀
hivuš,ty si dobrá..že nakúpené testy..ja som dnes 15DPO a na test ani nepomyslím,aj keď zasa zo zvedavosti som si dnes odmerala teplotu a bola 37,2..ale aj tak,viem,že keď testnem,tak nič z toho nebude a zajtra dojde mrša jedna mršatá 😀 😀
Ale si dala Beatke,že nech dostane mrchu..ja viem,že zo srandy 😝 😝
Kerka,ďakujeme za vírusík 🙂
Govi,takže veľa šťastia v snaženíčku..zasa budeš trocha dopredu odo mňa 😀 😀
Katkajurko,tebe silno budem držať palčeky na laparku..aj mňa to čaká,ale neviem furt že kedy.
Pondelok ideme s mangelom na andrológiu a som zvedavá,či sa tie jeho lenivé bičíky trocha preliečili Profertilom 😀 😀

katkaajurko
4. máj 2010

ahojte dakujem ste zlate

uz som si obvolala interne a mam tam prist vo stvrtok-..vo stvrtok idem aj na gyndu -takze som si zobrala dovolenku....

hivus - ked si isla do nemocky - tak PN-ti zacali oni? lebo ja si asi nechcem minat dovolenku-koli tomu ze neviem ci su ju nebudem brat pri IUI a tak... a myslis-ze by ma mohli pustit aj v nedelu? ci v nedelu sa nepusta a az v pondelok ma pustia?
inak asi som si tu informaciu o tej zile asi nemala citat - som blba fakt..teraz sa hrozne bojim... snad su tam ale vsetci sikovny... 😅 😅