Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

miss_stanya
28. feb 2011

Kocky, vidim, ze ste to uz pekne rozbehli... Tak nech vam to cakanie na odbery a na vysledky rychlo ubieha!!!

kaaaty
28. feb 2011

@katka.gzd ano ano to je inzlinova rezistencia...no tak ty budes mat urobene vsetky vysetrenia to bude dr. prekvany ked ta tam bude posielat 🙂
...dnes mi je hrozne blbo asi mam nizky tlak...neviem z coho...uz nech som doma dam si magnezium

hiva
autor
28. feb 2011

@anksunamonka ten link bude teraz platit stale.... vzdy tam je aktualny graf a aj posledne 2 grafy..... pripadne aj dalsie, ale to by si musela mat VIP clenstvo 😉 .... ten link si kludne uloz, zapis, zapamataj.... ten ostava uz stale rovnaky 😉

no a vyhodnotili ti ovulaciu, lebo to tak vyzera... 3 po sebe vyssie teploty ako poslednych 6 teplot.... zvycajne to znaci ovulku 😉.... ale teda neda sa na to spoliahat.... uvidis, ako sa to bude chovat dalej .... merias zatial asi len prvy cyklus, takze tazko povedat, ci to bola ovulka alebo nie... uvidi sa casom 😉.... samotna teplota uplne na 100 % presna nie je, ale dokaze vela povedat... viac by pomohlo, keby si si pripadne sledovala aj dalsie znaky, okrem teploty.... ako napr. plodny hlien, alebo polohu a tvar krcku maternice.... ale to su uz take trosku komplikovanejsie veci odsledovat a ani ja sama som to nesledovala, lebo to presne neviem 😀 😀 😀

anksunamonka
28. feb 2011

@kaaaty dakujem, tak si kupim aj ja, ved uskodit mi to asi nemoze..... Dakujem.

katka.gzd
28. feb 2011

@anksunamonka jeeej krasavica, dala si si foto 🙂 bude z teba krasna maminka

anksunamonka
28. feb 2011

@katka.gzd 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dakujem pekne s tou maminou, ale este ma / nas caka dlha a tazka cesta. Tak ale potesila si ma aj tak 😉 dala som si foto, lebo skoro vsetky ju mate, tak nechcem byt ani ja vynimkou. I ked som chcela pockat este 2 mesiace, povodne som si sem chcela dat svadobnu, ale tak mozem ju potom aj zmenit, ked sa dockam 😵
apropo - aj z Teba bude krasna mamina 😎

anksunamonka
28. feb 2011

@hiva dakujem za odpoved. link mam ulozeny, nevedela som,ze sa to takto da... ano meriam len prvy cyklus... a vazne pochybujem, ze je to ovulka, ved si to videla sama, teploty viacmenej stabilne nizke 😢 tak ja si tam zmenim niektoru teplotu o 0,1 stupna aby mi tam nekreslilo blbosti a nevykazovalo ovulku, ked nebola........
hlien vobec nie je ovulacny a krcok neviem ako mam sledovat.

amarena
28. feb 2011

Ahojte babulky,
dnes som 13 DPO a robila som si test. Tu je foto, ale neviem ci tam bude nieco vidiet. Co vy na to?

amarena
28. feb 2011

No je to dost zle vidno...

mili78
28. feb 2011

@amarena ...Ami ja tam vidim....blahozelam 😉 prirodzene, ci si bola na niecom?

natyi25
28. feb 2011

@amarena jéééé, sú tam //, pripájam sa k mili78 a úprimne blahoželám 🙂 to je super. a teraz šup sem s receptom :D

amarena
28. feb 2011

@mili78
@natyi25, dakujem, ale este sa moc nevytesujem, asi skusim testnut este v stredu.
Recept: laparoskopia - driling vajecnikov a clostil.

katka.gzd
1. mar 2011

@amarena je taaaaaaaaaaaaaaam!!!! super....gratulacia... 😉 drzime vsetky prsty aj na nohach...

natyi25
1. mar 2011

@amarena, ono je tá radosť pri našich PCO asi opatrná, že???tak ale aj tak.... 🙂 verím, že tie // tam budú aj v stredu a už budeš mamina ako sa patrí 😉 Ďakujem za recept 😉

kaaaty
1. mar 2011

@amarena Dobre ranko, pekna fotecka 😵 ....drzim palceky nech tam ta ciarocka silnie

hiva
autor
1. mar 2011

@amarena JE TO TAM 🙂....super.....gratulujem 😉 😵 😵 😵

leeena_4
1. mar 2011

@amarena gratuluju 😵 😵 a držím pěsti 😉

anksunamonka
1. mar 2011

@amarena jeeej aj ja tam vidim malého duška, tak blahozelam zo srdca, drzim palce aby vsetko dobre dopadlo a dalsej z nas sa splnil najväcsi sen 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

chlpacik
1. mar 2011

@amarena waaaaaaaw 😵 😵 😵 pripajam sa ku gratulacii, 😵 😵 😵

slivocka
1. mar 2011

@amarena jeeej ved tam je krasna čiarka, blahoželám 😵

natyi25
1. mar 2011

dievčatá, mám otázku ohľadom dobrovoľného nem. poistenia...od októbra si ho platím (nakoľko som o PCO nevedela a chcela otehotnieť čím skôr) je jasné, že moje poistenie do vytúženého pôrodu bude trvať dlhšie ako 270 dní, a teraz neviem, či to mám nechať tak, alebo to znížiť na minimum 😒 , viem, že sa z neho bude dať čerpať aj prípadné PN (možno aj po LPSK), máte s tým niektorá skúsenosti??? ďakujem 😉

anksunamonka
1. mar 2011

@natyi25 moja kamaratka si to tiez platila, chcela mat najvyssiu matersku, lenze v 3.mesiaci potratila a znovu otehotnela az o rok, cize ked si to potom preratala, ze pol roka dostavala krasnu matersku ale na poistne dala plno penazi, tak bola v pluse mozno 3 tisic korun......

ondre
1. mar 2011

@amarena aj ja to tam vidim. blahozelem s celeho srdca. 😀 😀 😀 ozaj a tebe sa to podarilo teda prirodzene ked si bola po laparoskopii? mas voliake priznaky?

amarena
1. mar 2011

Ahojte,

@mili78, @natyi25, @kaaaty,@hiva, @leeena_4, @anksunamonka, @chlpacik, @slivocka, @ondre
dakujem vam vsetkym za podpodporu. Uvidim ako to dopadne, na zajtra rano mam uz pripraveny dalsi
test a ked ciarka zosilnie, budem volat dr. Inac som prekvapena, ze tam vobec nieco vidite, lebo som to
dost blbo odfotila. To zas bude noc...ale som psychicky pripravna aj na to, ze tam zajtra najdem len jednu /.
Ms sice stale nikde, ale priznaky nemam absolutne ziadne.



amarena
1. mar 2011

len vlastne jedna vec, ale ta tusim nie je ani medzi priznakmi a to je, ze citim vajecniky, to je vsetko inac vobec nic

mili78
1. mar 2011

@amarena ... Ami nemusis mat ziadne priznaky 🙂 ciarocka tam je a to je podstatne....drzim palceky, aby zajtra rano bola este silnejsia 🙂

amarena
2. mar 2011

Dobre ranko,
tak dnes druha / len o malicko silnejsia...

slivocka
2. mar 2011

@amarena super, silnie každe 2 dni takže skus zajtra, alebo az v piatok a bude tam už riadna čiarka 🙂

amarena
2. mar 2011

@slivocka, ahoj, ten prvy test je 13 DPO a druhy 15DPO. Myslela som si, ze dnes bude silnejsia.