Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

mireag
28. okt 2009

Shaarka, ani mi nehovor. Ja by som strasne chcela dceru... 😉 Mam este v hlave chaos, co sa vlastne deje a furt neviem, kde je ten sever a stale si hovorim, ze si musim daco nastudovat..., ale to asi poznas. 😀 😀 😀

katka, ja som este v narkoze nebola, ale tiez ma napada to iste... 😀 Co ked sa nezobudim. 😅

ifulka, ano presne tak. 😉 Nech sa on zatial tesi po svojom a ja sa budem takisto po svojom. 😀
On stale prihovara mojmu bruchu stylom - pekne sa tam zmiesajte. Nechape, ze uz je po funuse a vajko so spermiou sa stretli uz davno a teraz je z toho zhluk buniek (ch alebo d) so vsetkym zdedenymi predispoziciami. Ale tak budem sa opakovat - chlapi. 😀 😀 😀

ifulka
28. okt 2009

Přesně tak, chlapi 😀 Oni si to mimino dokážou představit až když je hotový na světě 😀 Ale nemůžem jim to vyčítat. Přiznám se, že já taky moc nevím, co se děje v mužským těle, tak oni zas asi nemají tolik prostudované to naše 😉

irsina83
28. okt 2009

kocky aj ja chcem dievcatko 😀 aj ked je to v podstate jedno hlavne nech je baby ok ale ja milujem ruzovu, ruzovy kocik 😀 😀 😀

inful no ako ktory moj cita taky casopis o tehotenstve co sme dostali od mojho dr... no pekne studuje tyzden po tyzdni 😎

shaarka
28. okt 2009

hehe, ifulka, tak veru 😀
noo, nic proti ruzovej, ale moja baba bude mat ruzove veci len v obmedzenom mnozstve 😉

irsina83
28. okt 2009

sharka,

ani ja nechcem nejake extra ruzove saticky ale chcem ruzovy kocik, jeden mi strasne padol do oka. ale shary ja to u teba vidim na modro 😉 neviem myslim si ze budes mat chlapceka...

ifulka
28. okt 2009

Irsi, smekam před Tvojím manželem 😀 Ale ten Mirčin to ví teprve druhý den a stále tomu nevěří, tak asi moc nestuduje 😉 Ikdyž třeba mu křivdíme a potají pročítá celýho koníka 😉

ifulka
28. okt 2009

Holčiny, ať to budou kluci nebo holčičky, určitě to budou ty nejlepší děti na světě. Takže je v podstatě úúúplně jedno, jestli Vám v bříšku rostou dvě x, nebo jedno ypsilon 😉 Já jsem taková revoltka, takže bych radši kluka oblíkla do růžové a holku do modrýho 😉 😀 Ale nejlepší barvy jsou stejně oranžová, zelená, žlutá, červená...Mám ráda veselé barvičky 😵

irsina83
28. okt 2009

inful,

to sme s mm mali taku debatu ze zacalo ho zaujimat ako babo asi vyzera tak som mu podala ten casopis a od vtedy cita...tiez bol udiveny ze co a ako ale zas na druhej strane chape ked mam vykyvy nalady, ked nemam chut na sex a pod... je to tam krasne opisane...

ale vsak jasne ze je uplne jedno co to bude, dnes su moderne vsetky farby pre kazdeho 😉

mireag
28. okt 2009

ifulka, MM mi kupil velku tehu knihu este vo februari... 😅 Ale on zacne citat, lebo sa o to zaujima, ale este potrebuje cas. 😉

Mne ani tak nejde o ruzovu, ale o to, ze je to jednoducho baba. Jasne, su pre nich krajsie vecicky ako pre chlapcov, no ja uz asi od 15. vzdy tvrdim, ze chcem dievca. Najprv to bola dlhe roky Ema, potom Sofia a teraz mam tiez favoritku. 😉

Shaarka, neviem preco, ale mam u teba tiez citaka na chlapca... 😉

ifulka
28. okt 2009

Hehe, teď jsem si vzpomněla na jednu mojí kamarádku. Když byla asi ve čtvrtým měsíci, tak za ní přišel manžel, v ruce knížku o těhotenství, a říká: "Tady píšou, že v tomhle týdnu už bys mě neměla odmítat..." 😀 😀 😀 To jsem se moc nasmála 😀
Takže pozor! Tyhle knížky můžou hodně pomoct, ale někdy dokážou i pěkně zavařit 😉 😵

mireag
28. okt 2009

ifulka, tak to bolo dobre. 😀 😀 😀

irsina83
28. okt 2009

miri,

ty nasi chlapy budu vzdelaniiii, a nech...aspon v tom nebudeme same 😀 no vidis aj ja si myslim ze sharka bude mat Brunka 😀

inful,
no kamoska musela mat ale radost 😉

ifulka
28. okt 2009

😀 😀 😀

mireag
28. okt 2009

irsi, no este aby sme boli same... A kto by nas obskakoval, chodil na nakupy, upratoval a znasal nase nalady atd.? 😀

irsina83
28. okt 2009

miri to mas pravdu, akurat mame sluzbu vo vchode umyvat schody, prvy krat ich pojde mm umyt... moj sa velmi snazi, je dobrucky len ma toho strasne vela. no ja mojho niekedy velmi obdivujem ako moze vydrzat ked mi zahrabne a zla som ako potvora..

mireag
28. okt 2009

irsi, nam nastasie schody umyvaju. V zivote by som to uz nerobila. Ja si na tom humuse nebudem spinit svoju handru a metlu uz vobec nie. 😠 Stacilo mi, ked ma mama vyhanala schody zametat a sestra ich mala umyt a naopak. 😠 Neznaaaasaaaala som to. 😠 😀

tatranka111
28. okt 2009

ahojte baby ako si sem možem pridat graf z fertility neviem tam najst ten link 😒

ifulka
28. okt 2009

Tatranko, klikni na "Sharing - Homepage setup" tam bude nahoře prázdný okýnko, a pod ním "get sharing code" - když na něj klikneš, tak by se v tom okýnku měla objevit Tvoje adresa (s číslem na konci. POkud místo toho čísla chceš mít něco jinýho, tak zas pod okýnkem klikni na "changeURL" a dopiš si tam co chceš. Doufám, že jsem to popsala dobře... Kdyby to nešlo, tak dej vědět.

tatranka111
28. okt 2009

ifulka dík za info našla som to tak ho tu sem hned aj hodím 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/27f425

ifulka
28. okt 2009

Jeee, ten je krásný 🙂 Krásná ovulka, jen tak dál a výš 😉

mireag
28. okt 2009

Tatranka, fiiiha, gratulujeeeem. 😵 Krasna ovu. 🙂

tatranka111
28. okt 2009

ifulka dakujem, ale ja tomu akosi nemožem uverit, každé rano sa bojím či neklesne 😅

tatranka111
28. okt 2009

mire dakujem, len tomu nemožem uverit 🙂

ifulka
28. okt 2009

Tatranka, já jsem na tom úplně stejně 😔 Každý ráno se těším až budu moct měřit a když měřím, tak si držím place, aby neklesla 😀 MM se mi směje, že jsem střelená 😀

mireag
28. okt 2009

tatranka, skakat to moze, ale krivka si bude udrziavat liniu, neboj sa. 😉

Pozeram, ze ty si jedna z tych podchladenejsich... 😅 😀 Ked som si kukala rozne grafy, tak som len zirala, ze niekto ma az 37,4 a niekto ma navyssiu 36,7. Ja som asi tak medzi. 😉 Je to fakt rozne. 😎

ifulka, mna sa posledny tyzden MM kazdeho rano pytal, ze ci bola dobra teplotka. 😀

ifulka
28. okt 2009

To ten muj se zeptat ani nestihne, protože to hned hlasim 😀 No a taky měříme teprve druhý cyklus, takže není tak nedočkavý. Ale já moc 😀 Dokonce se mi o tom už několikrát i zdálo 😀 Pak se probudíma říkám si "už jsem měřila, nebo ne?" 😀 😀 😀

tatranka111
28. okt 2009

mire no asi som podchladenejšia 😀 ale ked si tak spomínam začala som merat od februara a do apríla sa mi teplotka držala okolo 36,5 až potom mi začala klesat a skončilo to tak, že teraz mamvam od 36,0 do 36,2
a s tou ovu dúfam, že sa bude držat hore 😀 😀 a že ju zase nebudem mat až po 8 mesiacoch

tatranka111
28. okt 2009

ifulka ja tiež stále hlasim akú mam BT 🙂 ale teraz som mu ešte nepovedala 🙂

baby neuveríte aký je ten moj mm prefíkaný, pár dní do zadu sme sa išli prejst a on vyhlásil, že má tušáka, že do konca roka budem tehu.........a ja nato, že nech nevymýšla na spg pojde!!!

mireag
28. okt 2009

tatranka, ved uvidis, ako dopadne tento cyklus a ked bolo snazenicko a nic, tak nech len pekne ide.
Ale mohla si mu preventivne nasadit vitamin E. 😉 Nech sa zdravsie stravuje a nenosti tesne spodne pradlo. Aj taketo "malickosti" velakrat pomozu. 😉 😎

ifulka
28. okt 2009

To bude překvápko, až mu ukážeš pěkné dvě paličky na testě, Tatranka 😉 Do Vánoc určitě, s tak pěknou ovulkou... 😀