Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

irsina83
10. nov 2009

tatranka a co tvoj grafik??? uz mas ms ci nie???

mireag
10. nov 2009

tatranka, straaaaasne. Rozum mi stoji z toho. 😖 Hlavne, ze babo zije. 🙂
A kde mas graf? 😉

hiva, co ine nam ostava. Ja mam za sebou 11 mesiacov a dalsich x pred sebou. 😒

ifulka, to je ok, ze ta boli podbrusko. Hlavne vela oddychuj. 🙂

tatranka111
10. nov 2009

irsi ms ešte nedorazila i ked ma bruško aj kríže stále pobolievaju
a tu je moj grafík

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

ifulka
10. nov 2009

Irsi, díííkyyyy 😵
Tatranko, však mě je to fakt u Tebe divné. Nechápu to vůbec. Buď jsi těhu a máš nějaký špatný testy, nebo nejsi, ale v tom případě jak to, že nepřichází mrcha? Takhle dlouhá LF... Hiva včera psala ať si zajdeš na vyvolávačku, ale já jsem si myslela, že když ovulace proběhla, vajíčko se dostalo do dělohy a tudíž jestli nebylo oplodněné, tak by MS měla spontánně proběhnout, ne? Neleze mi to do hlavy ☹

ifulka
10. nov 2009

Miri, jsi zlatá, děkuju🙂 Oddychovat se snažím, ale v práci to moc nejde ☹ Naštěstí mám aspoň hodně pohodlnou měkkou židli, takže to jde vydržet, ale bucnout si po obědě mě nenechají ☹

tatranka111
10. nov 2009

ifulka mne to tiež nejde do hlavy po duphastone som vždy dostala na 4 den a teraz nie i ked mam pravdu povedat tak som rada, lebo mám aspon nejakú nádej....testy som si kúpila, ale neviem kedy budem testovat minule ked bol negativný tak som si troška poplakala a bojím sa, že to zase bude takto ☹

ifulka
10. nov 2009

Já vím, dokud si ten test člověk neudělá, tak naděje žije, ale když už vidíš, že je negativní, tak to s člověkem zamává... Tak to zkus až se na to budeš cítit dost silná. Použij ten nejcitlivější. A nebo zkus zajít k té doktorce, ta Ti řekne s jistotou jak to je... I když slyšet pravdu je často mnohem těžší než žít ve sladké nevědomosti... Nezávidím ti tuhle situaci. Ale držím moc palečky.

irsina83
10. nov 2009

tatranka chod k tomu dr!!!!!!

tatranka111
10. nov 2009

ifulka dakujeeeem 🙂 keby to len chcelo dopadnút dobre 🙂

ifulka
10. nov 2009

My všici bychom CHCELI 😀 A moc Ti to přejeme. Bylo by super, kdyby jsme měli i stejné datum porodu, nemyslíš? 😉

mireag
10. nov 2009

tatranka, zajtra rano testni. Inak to nevidim. 😉

hiva
autor
10. nov 2009

tatranka....toto musi byt tehu 😉 ...alebo si potom s tebou priroda velmi spatne zahrava 😠

tatranka111
10. nov 2009

ifulka tak to by teda bolo super 😀 ale nepredbiehajme lebo ešte ani tehu nemám nijako potvrdené

tatranka111
10. nov 2009

hiva ak sa teda zahrava tak velmi skaredým sposobom 😠

ifulka
10. nov 2009

Tatranka, ani já nemám ještě nic potvrzené ☹ Ještě může být tisíckrát všechno úplně jinak. Já se zatím bojím těšit. Mačkám nám oběma palce úplně doruda 😉

hiva
autor
10. nov 2009

baby...aj ja Vam obom silno drzim paste 😉 ....tfuj tfuj tfuj ....este Vas aj polujem pre stastie 😉

tatranka111
10. nov 2009

ifulka nebooj uvidíš zajtra ti doktor tehu potvrdí 😀 😀 😀 som si istá 😀

jancos
10. nov 2009

ahojte, boze, aj ja mam pocit, z toho co citam, ze nas niekto skusa, ale neviem preco. tatranka, snad ti to dobre dopadne, ale ved aj ovulka je vyhra, nie? ja, co som poslednu ovu mala asi pred troma rokmi 🙂 ti tuto v dobrom zavidim.
Ja som teraz v cudesnom cykle-necykle, neviem, co si mam o tom mysliet. pripojim graf, ale pochybujem, ze z toho budete niekto mudrejsi. minuly piatok som bola na utz, sliznica len 5mm a vajecniky polycysticke, este som chcela tyzden pockat a potom rozhodnut, ci dam duphaston, no a pozrite. mam uz niekolko dni spinenie a posledne dva dni aj bolesti ako pri mrche. vcera a dnes sa mi teplota zvysila, tak len premyslam, ci to moze byt z toho, ze na mna nieco asi lezie. ale riadne chora nie som, len som v stave ako keby pred chorobou. no vsak pozrit 🙂 e, ak mate chvilu.
http://www.fertilityfriend.com/home/28ca51

shaarka
10. nov 2009

tatranka, nemas graf aj na FF? ten wunsch sa mi nepaci 😒

mireag
10. nov 2009

janka, no uvidime, aka bude teplotka zajtra, ale mne to pride ako ovu... 😉

jancos
10. nov 2009

ty si zlata, mire, ale to sa mi verit nechce. ak nahodou ano, tak zacnem verit na zazraky🙂

hiva
autor
10. nov 2009

jancos....veru...tazko sa z toho vysomarit 😖 ...ale kludne to moze byt aj prichadzajuca ovulka (i ked teploty sa mi zdaju trosku nizke ... ale ako kukam, normalne mavas teploty okolo 36,4 - 36,5 ...takze tych 36,63 moze byt poovulkovych....uvidis, ako to pojde dalej.....i ked to dlhodobejsie spinenie k tej ovulke nejako nesedi 😒

jancos
10. nov 2009

vsak ja viem, hiva, ovulka zrejme vyzera inak🙂, ale ked mi uz tak chyba, tak je to lakave si ju trochu prisposobit na moje pomery🙂)) uvidime, co bude dalej. ty si ktory den dnes, minule si pamatam, ze si mala krasnu ovulu, ze? to je super, keby som uz bola aspon v takom stadiu, to by bolo🙂

shaarka
10. nov 2009

ovulka! ovulka! ovulka! ovulka! 😀

hiva
autor
10. nov 2009

jancos...uvidis, ako budu dalsie dni....drzim paste, nech je to ovulka 😵

ja som teraz 2DC ... s duphaston sa LF predlzila na 13 dni i ked uz na 11 DC tepltoa klesla ....takze duphik pridal 2 dni, ale na teplotach ziadny rozdiel....uvidim, ako to dopadne tento cyklus....snad ovulka opat zavita a konecne sa trafime tak, ako mame 😀

shaarka...vitaj....pekna nova fotka 😉

jancos
10. nov 2009

ty si ale srandistka, shaari🙂 to by ma piclo, zatial odpovedam - neverim, neverim, neverim🙂))
inak Bruno je strasne pekne meno🙂 dobre, ze vyhrava🙂

govinda
10. nov 2009

čaute kočky.
tatranka, no tak ja tu tie tvoje grafy sledujem už pár dní a je to napínavejšie ako detektívka 😀 . Grafík vyzerá perfektne, ale keď stále máš negatívne testy, tak nechápem. Skús nejakú inú značku testov alebo čo 😉

jancos
10. nov 2009

diky Hiva, aj ja drzim palce, je to super, ako ti ta laparka pomohla🙂
aj mne sa paci ta fotka, shaari, nie si ty cirou nahodou tak trochu umelecka dusa? lebo ja vobec, tak vzdy obdivujem ludi, ktori su🙂

hiva
autor
10. nov 2009

shaarka....predpokladam, ze na tej fotke si akurat na konikovi 😉

shaarka
10. nov 2009

hihi, jancos, trosku som 😀
keby si mala kamosku, co sa vydava, tak daj echo, s MM fotime svadby 🙂
a bruno je viacmenej vychodisko z nudze 😵

tatranka, dnes si testovala??