Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

katkaajurko
29. mar 2010

sara a podla ovulky to mal byt ktory tyzden? skoda ☹

hivus ano vyzera to byt uplne podobne ako moje.. tak ja vzdy aj zacnem verit ze to bola ovula a potom teplota nahodou dole a ide ma slak trafit... ale tak sak nic nenarobim tak co....ale nevravim-dnesna teplota ma potesila 🙂

bea drzim prstiky nech vsetko dopadne na vybornu !!!

sarafortuna
29. mar 2010

katka, chcela som napísať, kedže už vyskočilo, že bude sa to držať teraz hore..

sarafortuna
29. mar 2010

katka, mna to už na začiatku znepokojilo, lebo podľa ovulky som už "meškala" od začiatku asi 5 dní...
ja mám pocit, že tá spermijka našla už staré vajko.... neviem, si s tým pomôcť ale tak mi to vychádza... že vajko už bolo "polomrtve" 😉 či blbosť...???

sarafortuna
29. mar 2010

idem sa najesť, ešte som nič nejedla...
pre nás to nie je až taký šok... lebo to znepokojenie tu bolo od začiatku... len sme proste verili a dúfali, že to MUSI byt OK

beatab369
29. mar 2010

sara, ja nemam slov, tak som to spolu s tebou prezivala...tak akosi sme sli v tom spolu..... ja tomu ani nechcem uverit....mne je to tak luto...ja nemam slov 😔 😔 😔

katkaajurko
29. mar 2010

sara to netusim.... skor nedostatocne vyvinute-alebo nedostatocne vyvinuta spermijka? neviem fakt... 😕

hiva
autor
29. mar 2010

sara....ja som v podstate oficialne nemarodila....zakrok mi robili v piatok (na paragraf - lekar) a v sobotu ma uz pustili domov....ale potom som este zostala doma hlavne kvoli psychike....do roboty som isla az vo stvrtok....cize som bola 3 dni doma "kvazi" na dovolenke.....sef evdel, ze som bola tehu a tak mi povedal, ze mozem byt doma kolko chcem....ratal mi to ako pracovny cas 😅

ja som nastastie ziadne predoperacne vysetrenia nepodstupovala....rano v nemocke mi zobrali odbery a kym ma prijali, uz mali aj vysledky.....ale mozno to bolo aj preto, ze 4 mesiace predtym som tam bola na laparke....takze asi komplet vysetrenia nepotrebovali 😒

inak neviem, ci sa moze stat ze spermijka oplodni stare vajicko....to je podla mna blbost....skor bolo iba vajicko chybne a preto sa to nevyvijalo tak ako malo ...nech to uz bolo cokolvek, neboj sa....treba sa cez to prehryz a coskoro zacnete znova ....tentokrat nam to obom dopadne uz na 1* 😉 😵

sarafortuna
29. mar 2010

bea, tak ty to ťahaj pekne do konca... 😉 😉 😉 budeš mojim motivátorom...
hiva, prešov je prešov... normálne som sa bola objednať na príjmovej ambulancii a tam mi povedali že predoperačné nerobia... nechápem...až mám strach tam ísť, že či ma viac nedodžubkajú, hoci som čítala, že doktori a personál sú OK, len je to taká nechutná stará nemocnica..

jancos
29. mar 2010

caute, sara, aj mna to mrzi. niekedy si myslim, ze ci to v anglicku nerobia lepsie, ze do 12.tt nerobia ani utz ani nic, len cakaju, ci to priroda zariadi sama. lebo podla mna su tam zeny nastavene tak, ze do toho dvanasteho to neberu az tak velmi vazne ako my, ktore skoro kazdy tyzden sme na utz a sledujeme ako to rastie. no neviem, fakt, mozno je to jedno, asi je to bolestive tak ci tak, len je to skoda.... ale bude dobre sara, verim tomu a drzim palce.

beatab369
29. mar 2010

sara budem sa snazit.....aj ked vies.....ja to neovplyvnim......

govinda
29. mar 2010

sara, je mi to veľmi ľúto ☹ .

katka, teraz beriem lieky na štítku, v júni idem na kontrolné odbery a ak sa to nejako nezlepší, tak sa nasadzuje metformin. Dúfam, že ten Euthyrox zaberie a nebude to potrebné. 🙂

govinda
29. mar 2010

prečo mi zmazali fotku? 😕 😠

katkaajurko
29. mar 2010

aha jasne..aj moja gynda chcela aby mi dali euthyrox 25mg ale endokrinologicka nechcela dat 😒

katkaajurko
29. mar 2010

aj mne zmazali fotku -nechapem 😠 ale menit ju nebudem!

hiva
autor
29. mar 2010

mne moju nechali 😀 😀 😀

soldi
29. mar 2010

baby, katkajurko, govinda, zmazali vam ju, lebo ste boli v teme grafy BT, to sa v dnesnych dnoch nevyplaca, ide po nas inkvizicia 😀 😀 😀 😀
napiste janocke, ze co bolo na vasej fotke zle. ona vam ju schvali. a potom ju uz nemozu vymazat 😉

govinda
29. mar 2010

soldi, no janocka mi napísala, že na novom koníkovi musí foto - tvár a ja som tam bola zdiaľky pri niagarach 😠 . Len nechápem, že rok bola tá fotka dobrá a teraz je zlá??? 😠

mireag
29. mar 2010

Ahojte, ja len na rychlo. Mam tehu knizku a machulka ma 7mm. 😵 😵 😵 Ked som odtial vysla, som sa rozrevala jak male decko. Chudak jancos, nevedela, ze ci zle alebo dobre... 😀 Tak hormony... 😀

jancos
29. mar 2010

ahojte, no dala mi mire zabrat🙂 som sa zlakla, ze co a pritom sa mala tesit🙂)
nasa machulka ma 22mm, videla som aj akciu, aj ked len slabulinko, tak uvidime, ako to pojde, ale okrem ineho pozitivne je, ze mame aj poradne aj utz aj odbery tie iste terminy s mire🙂)) tak sa tesim.

govinda
29. mar 2010

jancos, a kedy si zmeníš info v pase ? 😉

ale nechapem, čo bolo zlé na katkinej fotke? 😕

soldi
29. mar 2010

mireag, jancos, gratulujem 😵

govi, nic na nej nebolo zle. len su na nasu temu adminky vysadene. uz som pisala na vsetky ich info maily, ze nech sa na to pozru, lebo je to ocividne zneuzivanie pravomoci. u nas aj mne tuto zmazali, aj ked mi janocka napisala, ze je v pohode a aj titu zmazali. a to bola normalne odfotena s malou, takze nechapem. a ked si pozries hocijake ine fora, tak aj psov tam maju v pase a muzov a podobne a jedna ma dokonca jezibabu a to je v pohode. len nasa tema je prenasledovana 😀

govinda
29. mar 2010

soldi, no nechápem, prečo zmazali titu, veď mala krásnu fotku s malou 😒
No nič, nebudem sa rozčuľovať už 😀 .
Idem prezrieť, či nájdem najakú inú foto 😝

jancos
29. mar 2010

soldi, vdaka🙂
govi, neviem, este asi pockam, neviem, ci som poverciva, ci co, ale nechce sa mi este🙂

katkaajurko
29. mar 2010

ved ja som mala fotku tvare - akurat so slnecnymi okuliarmi - a ze to vo forach orezalo to je ich problem - ja tu fotku ako na obciansky nedam ani ked sa niekto poondi

a preco je tema grafov prenasledovana??? sak mozu byt radi za temy ktore frcia - ved vdaka nam - co sem chodime si sem mozu svacnut reklamu a zarabat na nej - ale zase nenecham sa tu buzerovat ako na danovom urade...staci mi aj kreslena

soldi
29. mar 2010

katkajurko, nas nemaju rady, lebo sa otvorene burime 😀 dokonca nas aj vymazali a zablokovali IP adresu 😀
no traaaapne.
katka, napis janocke a ukaz jej tu foto, co si mala, urcite Ti ju dovoli. slnecne okuliare nie su nikde zakazane.
dnes tu blbla nejaka ceska adminka a sa na nas vyvrsovala. nenechaj sa znechutit 😉
chceme predsa fotky nie tieto stupidne obrazky 😉

zuzu1111
29. mar 2010

Mireag - super, gratulujem...dosť skoro máš tehu knižku 😉 ...ja som kdesi počula, že až tak okolo 10tt dávajú. Jancos už má asi tiež, keď máte rovnakého doktora 😵
Sára je mi to tak ľúto, čo sa stalo ☹ ☹ ...som normálne ostala s otvorenými ústami čítať tú správu....prečo? ...to je fakt kruté...buď silná...a verím, že čoskoro budeš tehu a dotiahneš to do úspešného konca 😉

Govi - máš podobný graf, ako som mala ja predtým, než som začala brať clostil 😀 ...
Kati bolo by super, keby tá teplota naznačovala ozaj ovulku, uvidíš ako bude zajtra...a snažilkovali ste? 😅
Hivus vy sa už môžete snažiť alebo ešte máte ten "prestávkový" cyklus.

Sára, doktor to všetko zistil na základe UTZ? Na HCG odbery si bola predtým? Ako rástlo?

Ja idem zajtra na HCG, jancos tu dávala, ale tam sú hodnoty len na začiatku, ja budem zajtra 20DPO, neviete niekto stránku, aké by mali byť hodnoty na tento deň?
Sa teraz normálne bojím, keď som čítala, čo sa stalo Sáre. Ja nemám skoro žiadne príznaky, bojím, bojím....to bude hrozne dlhý čas čakania do UTZ 8.4. 😕 😕

zuzu1111
29. mar 2010

oprava budem 21DPO 🙂

katkaajurko
29. mar 2010

soldi ako ze vymazali? zrusili temu grafy? ja si sem inu fotku nedam..budem kreslena..co uz... preco tu platia ine pravidla ako na moja svadba? tam im moja fotka stacila...

soldi
29. mar 2010

katka, ale nieee, kdeze, tu temu by nezrusili, vsak by tu ostalo mrtvo 😀
nas, baby zrusili a povymazali. sme ich pomaly prosit museli, aby nam dovolili sa vratit 😀
katka, mne topride, ze dnes sa jedna nemenovana adminka nudila, tak sa rozhodla ze vymaze vsetky fotky z nasej temy.

jancos
29. mar 2010

zuzu, nestresuj, bude, ako ma byt. ja tomu verim, ze vsetko sa deje pre isty dovod, aj ked o nom nevieme hned, potom to snad pochopime.
kuk tu http://www.pregnancyloss.info/hcg_levels.htm
podla toho mas mat asi medzi 19 az 7300, ja som tusim mala viac, ale nie su to dvojicky🙂 drz sa