Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

tatranka111
12. apr 2010

baby je mi to troška blbé ale ešte sa chcem opýtat včera večer aj dnes rano ked som bola na malej, na toaletnom papieri som mala taký biely a aj priesvitný tahavý hlien...........skoro taký ako ked je ovu len troška zvláštnejší...............je možné aby som mala ovu hlien na 4 den po ovu?

govinda
12. apr 2010

tatranka, a nemohli to byť aj spermijky? Teda dnes ráno, tuším si spomínala, že ste sexíkovali 🙂

tatranka111
12. apr 2010

govi to určite nie sexíkovali sme pred 6 dnami

govinda
12. apr 2010

no tak to netuším, ja nejako veľmi nesledujem hlienik, som z toho blbá 😀 . Tak neviem, ako dlho po ovu ešte môže byť egg hlien 😒

hiva
autor
12. apr 2010

tatranka...ja ti neviem poradit....viem jedine, ze po ovulke by mal byt hlien uz len biely kremovy.....priesvitny asi nie....ale sama sa v tom moc nevyznam, lebo hlien nesledujem 😉

tatranka111
12. apr 2010

ja som už z toho tiež blbá 😅

katkaajurko
12. apr 2010

ja neporadim-asi by eggovity uz byt nemal... ale co my vieme - ved vlastne nic nie je iste...

danielkabn
12. apr 2010

Beatab a Katkajurko,dakujem za radu,ste zlate 🙂 🙂 buduci tyzden mam preventivku na gynde,takze si vypytam aj ten
flukonazol,a uvidime,ci to zaberie..tento tyzden aj tak este mam asi menzes 😠 ani neviem,ci to je,alebo nie,take slabe krvacanie uz 5 den,ale snad to prezijem 😀 😀

sarafortuna
12. apr 2010

tatranka, z hlienika by som si veľkú hlavu nerobila... mne tiež "nefungoval" ukážkovo.. najhlavnejšie je aby si si bola vedomá dobrého hlieniku v čase ovulky... kľudne podľa mna môže z teba ísť aj neskôr... hlavne aby bol počas ovu... 😉 - naše "neštandardné" telá si to môžu dovoliť... a ak máš toho hlienku viac ako obvykle /hoci viem, že pre teba je to ťažko určiť 😔 / tak si myslím, že je to OK...

zuzu1111
12. apr 2010

ahojte baby...ako sa mate? som tu cely vikend nebola..
tatranka musis este verit, snad motyka vystreli 😉

Jancos kedy ides k dokimu - uz ti robil nejake tehu vysetrenia? Tehu knizku uz mas?

govinda
12. apr 2010

ahoj zuz 🙂
Ty sa pochváľ, čo nové 😉
Ja som zrejme po ovulke, teda ak teploty neklamú: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
Ale ak áno, tak wau, adrenalín pokračuje 😀

zuzu1111
12. apr 2010

govi vyzera pekne ten tvoj grafik....a keksi bol? 😝 ...drzim prsteky

Ja nemam nove nic...len to,ze sme tu novinku uz zvestovali nasim rodicom....PN si zatial uzivam....Ani sa necitim ako tehotna. Nevolnosti ma obchadzaju, v podbrusku ma uz nepicha - iba zriedkakedy, prsia tiez bolia len zrana. Az sa bojim, ci je to OK.
Akurat ma zacina trapit troska nejake "svrbenie" tam dole. Budem to musiet povedat doktorke pri najblizsej navsteve, nech urobi nejaky vyter alebo co, ci sa mi nevratila ta infekcia s ktorou som bojovala v zime dost dlho 😠 😒 ...dufam, ze to babätku nemoze uskodit...

govinda
12. apr 2010

Keksik sme vystihli 😀 . Ovulku som absolútne ani nečakala, takže šok, sexík aspoň nebol plánovaný a nejaký umelý 😀
Prsia aj mňa bolia strašne, ale to mňa vždy po ovulke 🙂
Tak držím pršteky, nech tehulkovanie prebieha bezproblémovo 😉

zuzu1111
12. apr 2010

kocky tu uz takto vecer nechodia, len my dve tu strasime 😀
Mireag sa davno neukazala, dufam, ze je vsetko v poriadku...

Govi bolo by to super, keby vam to vyslo a rozsirila si rady tehuliek....som zvedava o 2 tyzdne ked budes testovat 😉
Ja uz som osprchovana, desiata pre milacika urobena, riady v kuchyni umyte, mozem ist spinkat...

jancos
12. apr 2010

ahojte, govi, len tak dalej.
zuzu, knizku uz mam davno, zajtra som mala ist na krv a v stredu na utz, ale asi to zrusim, lebo mi alergicka nadcha presla do riadnej, a som mrtva. neviem, ci to nie je aj zapal dutin, lebo ked ma naposledy tak bolela hlava, tak to bol on:( no na figu, som mala tolko planov tento tyzden a nakoniec ostavam doma, ide ma porazit a ktovie, ci to este aj na mimi nebude mat vplyv:( no uvidime....
zuzu, ale tesim sa, ze ty sa mas tak fajn🙂 svrbenia sa neboj, to sa stava, nic to nebude, daju ti na to nieco a prejde to. drzim palce

beatab369
13. apr 2010

ahojte kocky,
chcem sa spytat nieviete mi poradit, ci mozem dostat kiahne aj od dospeleho cloveka, ktorý ma doma dieta s kiahnami?
ja som totiz vcera stretla jednu pani, pracovne, bola som s nou len 2 minutky podpisali sme papiere, ja som bola v aute a ona stale pri okne a podavala mi tie papiere...a tak z reci do reci, ze ma doma vnuka a on ma prave kiahne...tak ma asi v ten moment isiel trafit slak, tak som sa zlakla....
ja som kiahne este nemala, aj ked asi pre 5 rokmi ich mala moja mladsia sestra a ja som ich chcela od nej dostat, tak som po nej pila a jedla a nic....no bojim sa....neviem, citala som aj clanky ale nie som si ista ci to prenasa len clovek ktorý ma vyrazky - kiahne alebo ich mozem dostat aj takymto sposobom.....bojim...bojim..... ☹

katkaajurko
13. apr 2010

bea a ta pani mohla byt imunna - uz ich mohla prekonat davno - nie?

neviem ako sa prenasaju ale povedala by som ze od cloveka co ma vyrazky....

beatab369
13. apr 2010

no ja tiez dufam, ze ona ich uz mala a teraz by ich uz namala opat dostat.....joj zase chrobaky v hlave..... 😠
ja tak viem, ze som ich nemala, ale tiez nechapem, ze preco som ich od tej mojej sestri pre 5 rokmi nedostala....druha sestra ich chytyla hned a ja nic....
dokonca asi pred rokom ich mal aj sef...a ani vtedy som ich nechytila....

by ma asi porazilo, keby som ich dostala v tehotenstve....vraj to moze poskodit plod!

jancos
13. apr 2010

bea, kiahne chytis len od cloveka, co ma kiahne, nie od ineho, tak neboj🙂

mireag
13. apr 2010

Ahojte babule, 🙂
tak som spat z dovolenky, na ktorej som si moc neoddychla, ale videla som kopec krasnych veci.
Dnes som bola na krv a dala som sa vypisat. Bola som sa tiez objednat u Dankovcika na 3D. V piatok som bola na sone a bolo vidiet srdiecko, takze zatial bezi vsetko ako ma... 😵
Co sa tyka nevolnosti - striedavo oblacno... 😖

Idem pokukat, co ste popisali.

govinda
13. apr 2010

kočky, ja dens takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

mire, ahojky 🙂 . Ale výletík a dovolenka bola super nie? 😀

mireag
13. apr 2010

govi, bolo super. Neodolala som a ochutnala trochu vina... 😅
Gratulujem k ovu. 😵 Dufam, ze teplota nespadne. 🙂

beatab369
13. apr 2010

jancos dakujem.....ja tiez dufam, lebo jednak predpokladam ze pani uz mala kiahne....dufam,
po druhe to bolo vonku nie v uzavretej miestosti, a tiez dufam, ze by som ich uz schytala od sestri ked som po nej pila a spala s nou a nic....len ten strach tu stale je.... a ked citam, ze to poskodzuje plod, tak sa mi stale v tej hlave miesaju same negativne myslienky....ale uz to nezmenim....ved som to nemohla vediet.....

mire vitaj spat....uzivaj si PN a oddychuj.... 😉

shaarka
13. apr 2010

ahojte 🙂
kiahne su myslim infekcne, kym sa z nich nzacnu tvorit chrasty. potom uz nie.
govi, gratulujem, moze z toho nieco byt? 😅
mire, odkedy si PN? prides na navstevu?
ja som bola 24 hod v nemocke, na pozorovani - skaredo som spadla na vyliatom tekutom prasku v hypernove 😖 personal na mna kaslal. ale nastastie je vsetko ok,akurat ze som otvorena a 1 prst 😒 a kedze moja porodnicka ide lyzovat a vrati sa az o tyzden, tak som si nariadila kludovy rezim, nech na nu pockame 😀

govinda
13. apr 2010

mire, ďakujem 🙂
sharka, no snažilkovali sme deň pred a deň po ovu, tak snáď sme to vystihli 😀
Aj keď som ovu vôbec nečakala a stále by som ovu neverila, nebť bolestivých pŕs, čo ja mávam po ovu 😀
shari, a ty si ok? To ako sa mohlo stať, že nechajú vyliaty tekutý porášok na zemi? 😠 😠 😠 . Dávaš na seba celé tehu pozor a potom toto 😠 . Držím ti palčeky 😉 🙂

jancos
13. apr 2010

govi, supeeer...
mire, oddychuj, nech babo rastie🙂 ja som dnes ostala dome, vobec mi nie je dobre:(
shaari, to by si mala dat na sud /keby u nas nebola taka mala vymozitelnost prava:(/ no horor... oddychuj a mysli pozitivne, ze vraj to robi divy🙂 drzim palce..

govinda
13. apr 2010

jacos, že? je to hrozné s úrovňou obchodov a práv zákazníkov u nás 😠 😠 😠

shaarka
13. apr 2010

tak cez brucho som na podlahu nevidela, a ani nepozerala, ved clovek chodi medzi regalmi a pozera na tovar, nie pod nohy, nie? keby tam bol aspon vystrazny trojuholnik, alebo co... :((((( keby som nemala brucho, tak si to perifernym videnim vsimnem, ako ostatni, predpokladam. ale to, ze sa nezbehol personal (a to ma tam MM utieral hodnu chvilu), tak tomu nerozumiem... nemaju kamery? dobre vediet! 😠

govinda
13. apr 2010

sharka, moja ☹ . No a si sa aspoň niekde sťažovala? No aj tak myslím, že je to u nás skoro zbytočné 😠

katkaajurko
13. apr 2010

shaar to je otras! v USA by uz mali na stole zalobu a pekne by platili az by boli zeleni