Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
9. sep 2009

sara, ved som pisala, ze nielen PMS, ale aj bolave prsia - naliate, pevne - ten Mastodynon. 😉

hivi, prosim ta uz prestan 😔 lebo si o tebe zacnem mysliet, ze mi skaredo zavidis a neprajes. 😠 dobre vies, ze toto som necakala, nepredpokladala, nesnazila sa o to a je to nevysvetlitelne otehotnenie mimo lekarskej vedy, logiky a fyzikalnych zakonov. 😀 a mrzi ma, ze som sa predbehla, ale fakt som o nejakom poradovniku ani len netusila 😀 kto rozdeloval poradie??? haaaa?

hiva
autor
9. sep 2009

shaaarka....klidek 😉 ....o nic nejde.....len rypem 😀 😀 😀 😀 ....zavidim, ale v dobrom 😉 ....prave za to, ze si taky maly prirodny zazrak 😵 😵 😵

hiva
autor
9. sep 2009

myslim ze kazda z nas ma ten poradovnik v svojej hlave a kazda z nas sa v nom vidi na prvom mieste 😅 😀 😀 😀

pralinka25
9. sep 2009

ahojte. Zelam pekny dnik

hiva super ze dosla mrcha a dufam ze po nej pride aj ovulka

Babenky ja len tak velmi potichu a posepky vam chcem povedat ze som si nasla // na testiku. Sice je slaba (ale je ju vidiet aj v sere/lovit svetlo netreba 😀 ) a vyslo to na 3 testoch zatial.

shaari dufam ze pojdem v tvojich slapajach. Zatial som len 16 DPO tak chvilku pockam a pojdem na gyndu.
Som z toho tak mimo ze sa aj tesit bojim 😅

shaarka
9. sep 2009

tak ja sa priznam, ze poradovnik som v hlave nemala a v moje otehotnenie som dufala tak v roku 2010 - a este sme sa s MM dohadovali, ci sa po laparke snazit hned s clostilom alebo to nechat na novy rok, centrum a rovno IUI... takze tak.

shaarka
9. sep 2009

pralinkaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵
len dost pochybujem, ze 16.DPO si mala len slabe. ovu musela byt neskor, lebo 16.DPO by si mala kolajnice ako hrom 😉
daj do albumu!!

shaarka
9. sep 2009

a mas velmi pekne veci v albume. mozem si nieco skopirovat? 😉

pralinka25
9. sep 2009

shaari mozes.
Mam ho odfoteny mobilom ale nemam to ako preniest tu v praci do pocitaca.

Neviem graf mi vyznacil pred 16 dnami. Ono to zavisi asi aj od zahniezdenia alebo nieco nebude v poriadku 😒

pralinka25
9. sep 2009

shaari pozerala som tvoju ciarocku. no ta moja je podobna tej tvojej z 15 dna. Len ja cakam taku ako je ta kontrolna.

ono je ju vidiet uplne v pohode aj uplnom sere. Tak neni az taka bleducka ale ako pisem cakala som ze sa bude viac podobat na tu kontrolnu. Ale ako pozeram tak ani ta tvoja posledna neni uplne tmava tak to asi tak je.

hiva
autor
9. sep 2009

pralinka....gratulujeeem 😵 😵 😵 ....super spravicka 😵 😵 😵

a tiez si myslim, ze asi nebudes 16 DPO ale mozno trosku menej....(ale graf som nekukala) 😅

shaarka...nechaj to uz tak...zbytocne sa v tom rypeme...bolo to myslene ako for (zjavne trosku nepochopeny 😅 ) takze nema zmysel sa tomu venovat dlhsie ako 3 prispevky 😉

hiva
autor
9. sep 2009

prali...takze dnes drahemu odovzdavas tie krasne topanocky, co mas v albume??? 😵 😵 😵

mireag
9. sep 2009

Baby, viete aky je to balzam na dusu, ked sa v PCO teme stehotnieva. 🙂
Jooooj, tesim sa a drzim silno palce pralinka!!! Sebe a hive tiez. A ostanym takisto. 😀

shaarka
9. sep 2009

prali,
pozeram na graf. papas duphaston? ak nie, tak okamzite, tri denne.
a ked porovnavas moje a tvoje ciarky a si spokojna, tak je dobre!!! 😵
a ovu by som mozno tipla o den neskor ako FF, ale to je v podstate jedno 🙂

hiva
autor
9. sep 2009

a potom tvojom poslednom prispevku menim svoj nazor....kludne mozes byt 16 DPO....co som kukala albumy roznych tehuliek, skoro nikdy nie je ta ciarka taka tmava ako ta kontrolna 😉

boooze....Vam tak zavidiiiim....drzim paste nech uz teraz vsetko ide ako po masle....a tajne dufam, ze takto o 3-4 tyzdne budem hlasit // aj ja 😅 😵 😵 😵

pralinka25
9. sep 2009

shaari nemam duphaston. Nepredpisal mi ho lekar. Mam si ho zohnat len tak?

pralinka25
9. sep 2009

ked ja sa tusim viac bojim ako tesim 😅

hiva
autor
9. sep 2009

prali....ja by som si sama nic len tak nedavala.....radsej hned naklusaj k doktorke na krv a nech ti ona povie, ci mas nieco brat alebo nie 😉

hiva
autor
9. sep 2009

a uz si to oznamila tatinovi? 😉

hiva
autor
9. sep 2009

shaarka...som pozerala tvoj graf....tusim je tazke odvyknut si od merania, co? 😀 😀 😀

pralinka25
9. sep 2009

uz ano. Dnes rano po 3 teste 😅

neviem kedy mam ist k lekarovi. Zas aby som nevyzerala ze chaosim.

hiva
autor
9. sep 2009

podla mnna mozes hned....ved aj tak ti zatial iba zoberu krv....na UTZ je asi skoro, ale krv mozes hned 😉 ....ved podla poslednej MS si uz aj tak 6tt 😵 😵 😵

pralinka25
9. sep 2009

no ale ja sa im do tabulky s poslednou MS nevleziem 😅
rozmyslala som ked tak v piatok. Vo stvrtok moj doki ordinuje inde

hiva
autor
9. sep 2009

a ako je na tom tvoj doki s grafmi BT?...odporucal ti merat alebo to povazuje za blbost?....ak grafy neuznava, tak sa ta urcite bude snazit napratat do tabulky 😀 😀 😀

pralinka25
9. sep 2009

to neviem. Ja som mu totiz ani nikdy nespominala ze si meriam teplotu. Raz som mu povedala ze si davam gynex a po nom mi chodi vzdy aspon mrcha a tvaril sa cudne 😖 tak som uz ani nepokracovala u neho s nemedicinskymi metodami 😅

juliett7
9. sep 2009

Ahojte babenky, tak ja som dnes 15 DPO a po mrche stale ani stopy. A ani ziadne vytoky nemam.Skor mam taky kremovy az plodny hlien, tak neviem. Snad po oebde testnem.

hiva
autor
9. sep 2009

juliet....veru testni.....tretia tehula to by bola fak bomba 🙂 ....a prepac, ale moc si ta nepamatam 😅 ....aj ty mas PCO? Ak hej, ako si sa liecila? Brala si Clostyl, alebo Metformin???

hiva
autor
9. sep 2009

prali, ked ten doktor takto, tak kludne nabehni v piatok....mozno ti aj vynada, ze co ides tak neskoro 😀 😀 😀

juliett7
9. sep 2009

no mne to zistili len nedavno, ked som sa dozadovala vysetreni, lebo sa mi nedarilo otehotniet. A zatial sa neliecim, lebo povedala, ze musim pockat,ci nahodou nebudem tehotna

hiva
autor
9. sep 2009

no tak mozno mala pravdu 😉 ....inak merias BT alebo ako vies ze si 15DPO?....ak si 15 DPO to by ti mohli vyst // uz aj z poobednajsieho mocu 😉

shaarka
9. sep 2009

hiva, mam limit - do piatku, do UZV este meriam.
a idem si kupit este 2 tehu testy. jeden spravim dnes a jeden v piatok rano.
istota je istota.

prali, na UZV ti kuknut, ci vidno dutinku a vylucia aspon mimomaternicove tehotenstvo.
vavenka pisala, ze HCG he nanic, lebo su to velke rozmedzia, takze sa podla toho nic neda zistit.
tehu si, UZV je dolezitejsi. tak mi povedala Dr.
a ten duphaston si urcite daj (ved to bol cyklus s clostilom!)

hiva, mna Dr pochvalila, ked som si po najdeni // dala Duph. 2x denne a pridala mi este jeden, takze od 18.DPO beriem 3x denne.

juli, testni! 😵