Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

amarena
7. júl 2011

@ninan2, jeej ahoj, uz si tu strasne dlho nebola. Ako sa mas? Ze 37tt, ja odpadnem, to je krasne. 29.7 je tu uz za dverami, taska do porodnice zbalena? 😵

ninan2
7. júl 2011

@amarena Ahoj, nebola, ale citavam obcas 🙂 S Katkou som ale stale v kontakte, mame spravenu taku malu sukromnu temu, viac bab co teraz mame TP 🙂 Uz je od pondelka doma z porodky a maju sa aj s Adamkom dobre 🙂 Ja v pohode vsetko, ziadne problemy, tasky su viac-menej zbalene, lenze je toho nejak vela, musim to prestahovat do kufra radsej 😀 A Tebe sa ako dari?

amarena
7. júl 2011

@ninan2, tak to je super, ze nemas ziadne problemy. 😉 Ja som teraz 2 den po ovu, takze budem cakat. No a buduci stvrtok odchadzam na dovolenku, tak sa z toho vytesujem. 😵

ninan2
7. júl 2011

@amarena no super, to znie dobre 🙂 Tak drzim palce, aby to vyslo!

amarena
7. júl 2011

@ninan2, dakujem. 😵 Ja sa z dovolenky vratim cca 2 dni pred tvojim TP, tak ked si potom po porode chvilku najdes cas, tak napis. Prajem ti vela stastia, urcite to vsetko dopadne na jednicku. Drz sa.

ninan2
7. júl 2011

@amarena jasne, dam vediet... ale realny TP je podla ovulky 2.8. a stale je tam este dalsi tyzden rezerva, tak aby si nebola prekvapena, ked sa ozvem az v polovicke augusta 😀 Zelam prijemnu dovolenku!!!

zabka60
7. júl 2011

@amarena ale ja nemam ovulaciu,asi si ma nepochopila,co som napisala a v com som potrebovaala poradit 😝

leeena_4
7. júl 2011

@zabka60 tak dávkování a skladba léků jsou celkem běžné. Někomu clostil pomůže někomu ne. V tom, kdy bude po clostilu ovulka ti neporadím, každý to má jinak. mě třeba clostil vůbec nepomohl, ale znám holky, které po něm měly ovulaci a i otěhotněly 😉. Hodně štěstí

zabka60
7. júl 2011

@leeena_4 diky moc a ty si mala ako iui,?

leeena_4
7. júl 2011

@zabka60 se stimulací puregonem (injekcema) a až druhý cyklus byla reakce vaječníků a IUI, ten první s minimální dávkou bohužel reakce žádná.

zabka60
7. júl 2011

@leeena_4 ahaaa a skusali ste len injekciami ci ako??

leeena_4
7. júl 2011

@zabka60 jak to myslíš, jen s injekcemi???

amarena
8. júl 2011

@zabka60, ahoj, viem, ze nemas ovulaciu, preto ti dal dr ten Clostil.

zabka60
8. júl 2011

@leeena_4 ci si mala aj clostyl

leeena_4
9. júl 2011

@zabka60 ne, "jen" jsem si píchala injekce.

zabka60
9. júl 2011

@leeena_4 a kolko si stimulovala???vyslo ti to na prvy sup??

leeena_4
9. júl 2011

@zabka60 první pokus jen 25 jednotek denně, 14 dní a nenarostlo nic. Druhý cyklus 25jednotek 11 dní a pak asi 6 dní 75 jednotek a byla 2-3 vajíčka. Zatím se zdá, že to vyšlo na poprvé 😉

zabka60
9. júl 2011

@leeena_4 😵 super,ale este nevies urcite,ci to vyslo??kolko si po iui??

leeena_4
9. júl 2011

@zabka60 dnes 26DPO, testy jsou pozitivní, 18DPO doktorka viděla v děloze černou 3m tečku, ale na kontrolu, jestli už bude srdíčko jdu až 18.7. Takže těhotná jsem určitě, otázka je, jestli to bude prospívající těhotenství

zabka60
9. júl 2011

@leeena_4 tak gratulujem a drzim palceky,aby vam to vyslo a srdiecko bolo zdravuckee 😉 dufam,ze aj nam to vyjde a vsetko bude v poriadku

chlpacik
9. júl 2011

Ahojte babule 🙂
Tak som sem nakukla, ze co to tu mame nove, nastastie som o vela neprisla 😀

@leeena_4 hrozne moc drzim pace, aby ta mala tecka rastla, a rastla a rastla, aby to bolo vsetko ako sa patri 😉

@ninan2 Ty uz pred porodom? Ako rychlo to zbehlo, v septembri aj erickaa, no ja odpadnem, ako ten cas leti, nech je porod bez komplikacii 😉 a potom nam samozrejme daj vediet hned ako to pojde, al. po katke, nech nam to tu napise 😵 😵 😵 chceme vediet vsetko o kazdom 😉

@amarena kam sa chystas na dovču?

ninan2
9. júl 2011

@chlpacik Ahoj, nj, uz sa to blizi, velmi rychlo to ubehlo... jasne, dam potom urcite vediet 🙂 Drzim palce aj Tebe nech vsetko vyjde ako ma, drz sa 😉

amarena
11. júl 2011

@chlpacik, ahoj, ideme na Sardiniu, uz sa neviem dockat. A ty? Kde bude svadobna cesta? 😀

chlpacik
11. júl 2011

@amarena waw, tak si to pekne uzi, a na kolko sa chystate? uff no tento rok asi ziadna nebude, max. na Slovesnku nejaky víkend ;) 😀

amarena
12. júl 2011

@chlpacik, dakujem.Ideme na 12 dni. Tak, ale ved aj nejaky predlzeny vikend potesi. 😵

nienna
12. júl 2011

@chlpacik ahoj, ako sa ti darí??? zaberá metformin?? 🙂 a čo ovulka?? heh samé otázky na teba, no som zvedavá.....a čo kilá? išli nejaké dolu?? 😀

chlpacik
12. júl 2011

@amarena no to uz je nieco 😵 a vychadzaju Ti plodne dni? zeby ste sa vratili traja ? 😀 😉 😵

@nienna jj zabera, 10mesiac ich uzivam, naordinovala som si davku 1850mg na den 😀 a menzes dosiel posledny na 36den, co je uspech 😉 , ovulka no podla hlienu by aj mohla byt, ale ktovie 😵 , nemeriiam BT, kedze mam teraz ine starosti 😀 ... a momentalne uzivam lieky na prolaktin, aby sie dolu, zvyknu ma pobolievat prsia a v poslednom case aj vajecniky citim vyraznejsie. Este ma caka USG prsnikov, vraj musi byt, kedze som hormonalne rozladena 😀
Co sa tyka kil, tak mne vobec neslo nic dole, ale udrziava sa na hladine, a pritom papam veeeela, co inak by mi istotne sli kg hore. A neviem preco, ale posledny mesiac mam pocit, ze jem viac nez predtym. 😀
Ale tak co uz nezabijem sa, ked mi raz chuti 😀 😀 😀
A MAS UZ VSETKO NAKUPENE????

amarena
12. júl 2011

@chlpacik, nie, nevychadzaju, tie uz boli min. tyzden. 😵 Ani sa mi nechce verit, ze to je uz 10 mesiacov co beries ten metformin...

chlpacik
12. júl 2011

@amarena ale snazikovali ste sa dufam 😉 😵 no veru, tak ako este prednedavnom nase tehulky tu riesili femi kvapky, soju atd, a dnes uz aj mamickami pomaly su, tak rychlo ten cas bezi... 😵
A ja sa neviem dockat dna, kedy vsetke "stare prispievatelky" budeme mamickami a riesit uplne ine veci, napr. ohladom babatiek 😵 😵 😵
Prijemne si uzi dovcu ;)))) skoda, ze sem nemozes hodit fotky 😀

amarena
12. júl 2011

@chlpacik, to vies, ze sme snazilkovali 😉 O chvilu aj my budeme riesit take veci ako: kedy ideme na sono, na 3D, ci nam je zle atd., verim v to. Inac ten cyklus 36 dni co mas, tak to je parada, ja myslim, ze este do svadby budes v tom. 😀