Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

evkag
4. sep 2014

@zufka10 wau super ucinky, skoda, ze na mna nemali ziadne. Bola by to najjednoduchsia cesta ☹

zufka10
4. sep 2014

@evkag určite sa nájde niečo, čo pomôže aj Tebe ;) ja vám to tu fakt všetkým prajem 🙂

evkag
5. sep 2014

@zufka10 milion percent, inu moznost nepripustam 🙂

moo
5. sep 2014

@evkag ahoj ak ti to nezabralo skús GS MimiStar, prečítaj si je tiež vyvinutý pre snažilky a mali by ťa vyladit tak aby to šlo lahšie, vyvinuli ho na klinike v čechách zameranú na neplodnosť 😉

evkag
5. sep 2014

@moo dakujem, prelustrujem to.

smejlicka
11. sep 2014

@stellamaris ahoj mna caka zajtra IUI vcera som bola v CAR a doktorka sa potesila ze mi prichadza ovulacia tak mi predpisala injekciu vcera som si ju pichla o 22h. ako to prebieha IUI?

stellamaris
11. sep 2014

@smejlicka tak drzim palce 😉 vies co,prides,lekar ti taky tenky dlhy kateter zavedie do posvy a vstriekne spermie,potom vstanes a ides domov.Nic ta neboli,akurat moze neskor trochu boliet podbrusko.

smejlicka
11. sep 2014

@stellamaris dakujem 🙂 aj sa potom beru nejake lieky a kontrola bude kedy? ci zalezi na centre?

stellamaris
11. sep 2014

@smejlicka mne dali utrogestan,denne 2x zavadzam do vaginy a kontrola 16dni po IUI,budu brat krv a potom sa uvidi.Ak nebudes tehu.tak mozes skusit IUI zase.

smejlicka
11. sep 2014

@stellamaris dakujem a ty kedy ides na kontrolu ?

stellamaris
11. sep 2014

@smejlicka ja 18.9. 🙂 zatial mrcha nedosla,tak nadej tu je.

smejlicka
11. sep 2014

@stellamaris super tak nech dobre dopadnu vysledky 🙂

stellamaris
11. sep 2014

@smejlicka tak uvidim,ale diky 😉 manzel mal mizerny spg,ale zazraky sa deju este 😀

serenna30
12. sep 2014

@evkag @stellamaris kočky tak jak to u Vás vypadá? Já dnes 3 DC a v sobě první clostyl, tak snad bude ovule dřív 😉

stellamaris
12. sep 2014

@serenna30 tak drzim palce 😉 ja som 10.den po IUI,denne berem utros a 18.9.mam kontrolu,bude mi brana krv.Test nerobim,nejako sa necitim tehu 😉

serenna30
12. sep 2014

@stellamaris moc držím palečky, já se nakonec k tomu clostylu nechala ukecat od Dr, tak uvidíme, zda se trefíme... 😉

stellamaris
12. sep 2014

@serenna30 ani ja som clostil nechcela,ale doktor mi ho odporucal aspon kazdy druhy cyklus,ono to funguje potom s folikmi aj v cykle bez clostilu 😉

smejlicka
12. sep 2014

ahojte tak uz mam potom o 2 tyzdne mam ist na krv a beriem utrogestan 2x2 🙂

evkag
12. sep 2014

@serenna30 ja som bez sadry!!!!! Vcera mi ju dali dole a ked som uvidela tu svoju nohu skoro som odpadla. Teraz ju mam este v nejak tvrdsom obväze a potom ju mam pomaly zatazovat a o tri tyzdne kontrola. Toť vsio dzecuchy neriesime, niet na to cas a ani chut .......ale Vam kocky trimem paľce 😉

serenna30
13. sep 2014

@smejlicka a po čem si? Po Ivf?

nikol1992
14. sep 2014

Ahojtee 🙂 zienky o tyzden ma caka drilling vajecnikov.. pomohlo to niektorej? bojim sa a aj tesim..

smejlicka
14. sep 2014

@serenna30 som po iui a pobolievaju ma trochu vajecniky a pichama ma obcas v nich

serenna30
15. sep 2014

@smejlicka ahááá, tak držím palečky, já tento cyklus zobu clostyl, tak uvidíme... 😉

smejlicka
15. sep 2014

@serenna30 dakujem ved sa uvidi ako to dopadne 🙂

dkethe
21. sep 2014

@stellamaris ako to dopadlo? napato tu sledujem tvoj pribeh!

stellamaris
21. sep 2014

@dkethe ooo dakujem ti 😉 tak prve IUI nam bohuzial nevyslo,ideme hned na druhe....a rozmyslame aj o soft IVF,kedze problem je hlavne spermiogram. 😖

stellamaris
21. sep 2014

@serenna30
@smejlicka
@evkag
@dkethe hlasim 1.DC,mrcha prave dorazila ,takze Utros vysadzujem. 🙂 IUI v oktobri iste.Manzel navstivi zajtra urologa a necha mu zase vzorecku 😀

smejlicka
21. sep 2014

@stellamaris noooo teda potvora jedna prisla :(

stellamaris
21. sep 2014

@smejlicka no prisla,bohuzial,takze hlavu hore a hura do dalsieho kola,tento cyklus bez clostilu,cize IUI nativ 😉 raz sa to podari mne aj tebe! 😉

evkag
21. sep 2014

@stellamaris ja hlasim ze som bez sadry aj bez obväzu! Nohy opuchnute, bolia,a le snazim sa chodit a rozhybat to! Mrcha by mala prist, dnes, zajtra ak by ted prisla na 35 DC, co bolo teraz dva krat za sebu. Uvidime........
pijem bylinky od tety bylinkaky, neriesim nic, snazim sa zostaita dostat do prace cim skor.
A dakujem Bohu za mojho manzela, ktory nema problem s nicim ohladom oplodnenia, kamoska 2 krat potratila a jej manzel odmieta ist na hoc ake vysetrenie. pritom od posledneho potratu su to uz 3 roky .........