Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

chlpacik
2. dec 2010

@erickaa nie, nic ine sa neriesi, len toto sme na moju ziadost zacali,inak by ju to ani nenapadlo 😖
@slivocka co uz... 😖

erickaa
2. dec 2010

@chlpacik noooo a nechceš to ešte riešiť? Na čo vlastne ešte čakáš? 😀 Asi na tú motyku, čoooo? 😀 Teraz ju mala nina a nechce poslať ďalej 😝 😀 😀 😀

ninan2
2. dec 2010

@erickaa chodi vobec niekto do prace? :D Ja som dnes pol dna vybavovala ukoncenie leasingu auta, cize novy technicak a poistky... /A tu motyku si berte :D

slivocka
2. dec 2010

Ja som tiež v praci a straaašna nuda 😉 už nech je 15:30 a padááám domov 🙂 je normalne aby ma tak boleli bradavky 5DPO ??? ved to som nikdy nemala...jednej sa nemôžem ani dotknúť ☹

erickaa
2. dec 2010

@slivocka mňa tiež raz tak boleli bradavky, v septembri. A to dosť brutálne, aj paplón mi vadil, nemohla som sa ani prikryť. Trvalo to až do spustenia mrchy. A pritom prsia ako také ma neboleli vôbec, iba tie bradavky. 😕 Odvtedy sa mi to nestalo.. Teraz ma bolievajú prsia..ale napríklad tento cyklus ani neviem, že nejaké mám..vôbec ich necítim 😕 😕 😕
@ninan2 berem si motykúúúú, ďakujéééém 😀

slivocka
2. dec 2010

@erickaa uvidíme 😕 ja testnem asi až na buducu stredu som sa rozhodla lebo nejak vôbec neverím, mam taky pocit že nič z toho 😔

aduskatt
2. dec 2010

@chlpacik neboj moja, myslim, ze viac nas tak chodilo a chodi🙂) ja som bola dnes a idem v pondelok.a to pekne do Blavy a vlakom, kedze momentalne som bez auta..........

chlpacik
2. dec 2010

@aduskatt potom je to O.K. ukludnila si ma...
@erickaa ... :(
dnes mi niekto dosť ublížil, skoda že nepoznal tieto riadky...
...Daj si veľký pozor, aby si nerozplakal ženu, lebo Boh počíta jej slzy. (Talmud)
Prajem Vám príjemne pismenka, musím sa povzniest cez to... :(

ninan2
3. dec 2010

Caute baby, ako sa mate? V BA to vyzera na dalsiu kalamitu, super snezi.... 🙂

erickaa
3. dec 2010

@ninan2 sneh je super..až na to, že sa nedostanem do školy 😠 😝 A cez obed máme ísť na hory, tak to som zvedavá na tie cesty. Ach jaj, dúfam, že tam v zdraví dojdeme... 😕 😕 😕

ninan2
3. dec 2010

@erickaa a kde mas skolu? Ja v Brne, v stredu som tam aj preto nesla 😀 to akurat tam bola priserna situacia.

erickaa
3. dec 2010

@ninan2 Ja mám v Sládkovičove. Som mala dnes odovzdať seminárku, ale kvôli tomu sa mi neoplatí riskovať život 😀 Radšej počkám na priateľa, zapneme 4x4 a pôjdeme pomaličky na cestu, aby sme tam vôbec do večera došli 😅 Normálne zvažujem kúpu snežných reťazí...

ninan2
3. dec 2010

@erickaa u nas sa nastastie vela veci da riesit aj cez maily. Na tie hory idete kam? Cesta bude vtipna veru... Retaze na pumpe budu mat. A este sa vam zide aj nejaka skladacia lopatka 🙂

erickaa
3. dec 2010

@ninan2 u nás neporiešime cez maily nič, my sme ešte 100 rokov za opicami 😀 Ideme na Donovaly 😵 Aj tam teraz husto sneží, tak sa normálne začínam obávať. Dúfam, že sa tam pokrížia kamióny a budeme nocovať v BB 😀 No hádam im už zakázali prejazd.. 😕 Pre istotu zoberieme do auta veľa jedla a pitia, keby sme ostali niekde trčať 😀

erickaa
3. dec 2010

@chlpacik ozaj chlpi, dúfam, že dnes už nie si smutná 😕 😕 😕 Už je lepšie? 😕

ninan2
3. dec 2010

@erickaa jj, dobry napad 😀 A budes teda snowboardovat?

erickaa
3. dec 2010

@ninan2 nie, nebudem...radšej. Beriem si so sebou test, v nedeľu spravím..no a podľa toho vlastne ešte uvidím. 😕 V nedeľu budem 9 DPO (11 dní po pregnyle), to už by niečo mohlo byť na teste, čo myslíš? 😔

ninan2
3. dec 2010

@erickaa no nechcem Ta sklamat, ale to by si musela mat velmi vela HCG aby bol vidno aspon duch. Vacsina zien ma slabu ciarku este aj v den vynechanej MS. A z toho Pregnylu v Tebe moze nejaku dobu zostat HCG, to mas zistene ze ako dlho? Aby nebol test nahodou falosne pozitivny...

erickaa
3. dec 2010

@ninan2 vieš, čisto teoreticky 😔 , keď došlo náááhodou k uhniezdeniu vtedy, keď bola krv (to bolo 4-5 dpo, v noci), tak by bolo uhniezdené už min 4 dni..a to už je dosť na hcg, nie? Pregnyl sa drží v tele ževraj max 10 dní. Ináč, je pravda, že nemám moc citlivý test.. 25 mám a ešte jeden 20 pepino. 😕

ninan2
3. dec 2010

@erickaa teoreticky to je mozne, ja som mala viditelne pozitivny test uz 14 DPO, ziadny duch ani slaba ciarka. A nidacia podla mna tiez bola 5 DPO. Tak aspon ducha by si snad mohla vidiet. Ale kazda to ma inak, mozes mat menej HCG ako ja... A test bol citlivost 10, to je tiez rozdiel... A ten Pregnyl, to mas tak na tesno, stale moze byt v tele. Tak aby si sa zbytocne netesila...

erickaa
3. dec 2010

@ninan2 Jasné, beriem do úvahy všetky faktory...a napriek tomu si ten test urobím. Ak budú dve čiarky, budem pozorovať, či silnejú alebo slabnú. A keď jedna..tak to bude naprd. To už potom tomu neverím, že by sa to zmenilo 😔 😔 😔 Mne už sa o tom aj túto noc snívalo..som si našla krásne //. A ževraj sny zo štvrtka na piatok sa plnia..hihi, tak sme si na základnej hovorili 😅

ninan2
3. dec 2010

@erickaa no ked bude len jedna, tak aspon vies ze Pregnyl uz je prec, a ked nabuduce test zopakujes a budu tam dve, ze je to naozaj pozitivne 🙂

erickaa
3. dec 2010

@ninan2 potom už nebudem opakovať a počkám si na krv v piatok. Ach jaj.. No nič, nebudem radšej na to ani myslieť. Teším sa dnes na ohník v krbe a varené vínko 🙂 Dnes máme to výročie 😀
A ináč, ty sa ako cítiš? Stále len riešim seba a na teba sa ani neopýtam 😖 ... cítiš niečo? 😉 Ozaj a cítila si maternicu alebo vaječníky alebo tak niečo?

ninan2
3. dec 2010

@erickaa v pohode, ja som uplne OK 😉 Prakticky mi skoro nic nie je, az sa mi ani nechce verit, ze som akoze tehotna. Budem kludnejsia po navsteve doktora, a aj sa viac tesit potom 😉
No, neviem ci je to sugesciou, alebo dovtedy mi vazne nic nebolo, ale odkedy som mala ten pozitivny test, tak ma zacalo boliet pobrusko, cize asi maternica. Taky pocit ako ked ide MS. A je to doteraz. Vajecnik ma bolel len v case ovulky.

erickaa
3. dec 2010

@ninan2 Mňa včera večer pobolievalo všetko dole.. pri aj po kexe ma pichal vaječník (fakt nechápem čo mu je???) a prechádzalo to až do chrbta ...potom ma aj ako keby maternica. A to sme kexovali strááášne opatrne, ako keby som bola v 9. mesiaci 😀 😀 😀 A vy ako, nebojíš sa kexovať? 😀

ninan2
3. dec 2010

@erickaa citala som ze v 1. trimestri byva chut na sex miziva, a nieco na tom bude 😀 To podbrusko ma boli najma vecer... takze pri tej intenzite co mame teraz, sa nemam moc coho bat 😀 (problemy som zatial ale nemala ziadne).

erickaa
3. dec 2010

@ninan2 mne sa ináč celkovo po ovulke nejako nechce 🙂 Ani včera sa mi nechcelo, ale už sme dlho nemali, tak som sa "premohla". 😀 Potom je chlap kľudnejší a predchádzame tak hádkam 😀
No nič, tak ja sa rozlúčim..hádam do hodinky vyrazíme z BA. Pekný víkend ti prajem a aj ostatným babám 🙂 Keby bol testík náhodou //, tak to sem určite vycapím už v nedeľu.. 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔
Pááááááááááááá

ninan2
3. dec 2010

@erickaa jasne, tak si to tam uzite, a hlavne stastnu cestu! A priebezne nas informuj ze co nove 😉

matomajka
3. dec 2010

ahojte...čítam čítam a aj tak ptrebujem radu...diagnostikovali mi polycisticke vaječniky...akú bude ďalší postup?nejak sa z toho neviem vysomárť 😀 vďaka

ninan2
3. dec 2010

@matomajka nuz, to zavisi od viac veci... napr. ci mavas ovulku, a ci pravidelne a bez liekov?