Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

irsina83
14. jan 2011

@katkaajurko tak to je superrr, to som nevedela 😉 ja som ta nechcela vystrasit...to bol len navrh 😉 tesim sa ze slo iba o chybu v labaku 😉 pozerala som album, ty si ale stihlunka 😉 ja som furt ako tank 😀 ale inak si ma upokojila ze si mala dobry vysledok...ja som mala zle afp ale len htanicne hodnoty...a dopadlo to dobre, mala je bez raztepu... 😉
@erickaa drzim ti palce. ja som zistila ze som tehu ked mi 10dni meskala ale tri dni predtym som mala biely test 😉 a ked som isla k dr. tak som mala ,,len,, zvascenu sliznicu maternice ktora v 10DC bola uzka ako slizik...ale hcg tam bolo, tak som sla opat o tyzden a bol tam gestacny vacok 😀 len sa neboj. nech ti dr. zoberie hcg a budes mat istotu 😉

katkaajurko
14. jan 2011

no este ma cakaju tie dalsie odbery-ale tak ked tento mi vysiel takto fajn-tak hadam sa nemusim bat... akurat tie prve testy by som niekomu veru oplieskala o hlavu

slivocka
14. jan 2011

@kaciatko81 dakujem pekne, tak pôjdem až koncom buduceho tyždna 🙂

ninan2
14. jan 2011

@katkaajurko ja sa ich hlavne bojim vtedy, ked som dlho na ziadnom nebola. Ako predminule co nevedeli zobrat krv, to bolo po X rokoch... Vzdy ale zistim, ze to nie je az take zle, takze sa potom cudujem, co sa tak nervujem. Aj preto to minule uz bolo relativne OK - tu bol zas ale problem ze mi tiekla pomaly krv a malo, takze na vela skumaviek to veru nebolo. No uvidime co bude buduci stvrtok, maju mi dobrat zvysne skumavky 😀 Takze je to z casti aj otazka zvyku.

ninan2
14. jan 2011

@katkaajurko no, to som zvedava co mne povie doktor, ak to teda bral aj na tie testy... a este ked mu poviem ze nejdem na triple, lebo su nespolahlive 😀

katkaajurko
14. jan 2011

@ninan2 musis sa pred odberom veeeeeeela napit - nech je riedka,tecie lahsie

noo to som aj ja zvedva-co ti na toto Janek povie - potom mi povedz.. inac mna dnes napadlo-ze ak mi budu teraz brat na tripple- ci to oni neskombinuju s tym prvym-chybnym vysledkom???? to by to potom totiz velmi skreslilo! tak som teraz v pomykove-ci vobec ten tripple ma u janeka nejaky vyznam-ked uz v jeho labaku maju zaznamenanu tu zlu hodnotu-neviem ako to je...

ninan2
14. jan 2011

@katkaajurko hej, oni by to mali skombinovat... nedas Janekovi tie spravne vysledky? Ved aj tak mu musis nejak vysvetlit preco pri takom akoze vysokom riziku co mu vyslo nejdes na amnio...
Inak vzdy pijem vela vody, ale vobec to nepomaha... zrejme je to tym stresom, som napata a krv mi tam zamrzne 😀
A toho co povie sa nebojim, uz som sa minule pytala ci mozem odmietnut, a on ze naco, tak som si prestudovala medzicasom dovody tak mu poviem 🙂

katkaajurko
14. jan 2011

@ninan2 mam sa k nemu objednat myslis a dat mu aj tie moje?? alebo nascanovat a mailom? to mi pride take blbe mailom..ale zas ked tam pojdem-aby som nevyzerala ako histerka 😒 ale naco su nam skreslene vysledky???

ninan2
14. jan 2011

@katkaajurko ale ved o nejake 2 tyzdne pojdes na odber na tie triple nie? Tak to nechas sestricke, alebo ho skusis odchytit a dat to jemu...

katkaajurko
14. jan 2011

@ninan2 no ale to uz by bolo jedno-ked to raz posle do toho labaku a skreslia to tym prvym odberom.poslem mu v pondelok mail...a nascanujem - mozno vie pred odberom zavolat do labakov a upozornit ich nech to nespajaju alebo co.sak uvidime,dolezity je vysledkok....

erickaa
14. jan 2011

@ninan2 priateľ sa teší, výsledok testu mi zásadne oznamuje on, keďže ja sa už bojím aj pozrieť... 😕 Preto čakám vždy na večer, keď príde z práce..sama na to nemám odvahu..
@katkaajurko juj, keby som mala aj ja známu v labáku, tak už by som mala nejaké čísielko.. to máš fakt super výhodu. Aj ja céééééém 😉 Jaj, bože, nech už je aspoň o týždeň viac a ja viem na čom som 😕 😕 😕

katkaajurko
14. jan 2011

@erickaa sak si na tie testy ani nechcela ist 🙂 neboj sa , a keby ti ich nurobili-zistim ti to ako sme sa dohodli

ninan2
14. jan 2011

@katkaajurko to je asi pre mna ze? JJ, dik, premyslim to cele este...

ninan2
14. jan 2011

@erickaa no lenze takto skoro sa to ma robit rano... mala by si to 2x silnejsie.

erickaa
14. jan 2011

@ninan2 lenže ráno som doma sama a nemá mi kto na ten test pozrieť 😀

ninan2
14. jan 2011

@erickaa no inak mozes si rano ten moc odobrat do nejakej nadoby, do vecera by to malo byt OK...

erickaa
14. jan 2011

@ninan2 lenže to by som musela skoro vstať z postele a mna sa tááák dobre spinká 🙂

katkaajurko
14. jan 2011

@ninan2 juuj jasne-prepacte mi-som odpovedala uplne z rychlosti a som si vas sekla 🙂

erickaa
14. jan 2011

@ninan2 bože, čo to trepem 🙂 úplne odveci, ale nevadí 😀

ninan2
14. jan 2011

@erickaa hej akurat nad tym rozmyslam 😀 To je uplne jedno ci to bude o 7 alebo 10 rano, len po noci to nebyva tak velmi zriedene tekutinami, a v noci sa najviac HCG vylucuje.

erickaa
14. jan 2011

@ninan2 dnes ráno som si nechcela robiť, lebo som v noci bola 2 krát cikať, lebo som pred spaním vypila veľa vody. Tak by to asi nebolo nič moč 😀

ninan2
14. jan 2011

@erickaa to hej ale musis pochopit, ze v noci sa HCG vylucuje najviac. Takze by si to mala ovela lepsie aj s tym WC ako neskor cez den.

erickaa
14. jan 2011

@ninan2 nevylučuje sa viac, iba moč nie je taká rozriedená tekutinami..či? 😝 Však zajtra už ocikám ráno, tak na mňa mysli.. ja ani neviem, či od nervov dožijem 😕

ninan2
14. jan 2011

@erickaa vylucuje sa v noci najviac, precitaj si pribalovy letak alebo nieco na nete 😀 Ale samozrejme aj tie tekutiny tam robia svoje.

erickaa
14. jan 2011

@ninan2 dobre, dobre..však ja sa nehádam 😉 Plne ti dôverujem 😉 Ale peknú čiaročku mám aj zo včerajšieho večerného, idem sa hneď na ňu aj pozrieť, či sa mi to nesníva.. 😕

irsina83
14. jan 2011

@katkaajurko to ti verim, cloveka len vystresuju a zvlast tehotnu zenu 😠 aj mojej malej raz vysliel nejaky vysledok zly a tusim mala zvyseny draslik a mna vystresovali ze jej to ohrozuje cinnost srdca a pod...ze jej malo davam pit ci co a pritom pila tak ako obycajne 😉 a nakoniec sa zistilo ze to bola chyba laboratoria a ze aj dalsich 5 deti malo zvyseny draslik...a tak ma na kramaroch vystresovali ze az a o 2 dni sme boli na kontrolnom odbete u nas v tt a bol v pohode....
@erickaa neboj ak ho ocikas aj poobede tak tie ciarky nezmyznu 😉 😀 a aj ja som cikala aj poobede a bola este silnejsia ako rano 😉

erickaa
15. jan 2011

Dobré ránko baby, tak dnešný testík za sebou..veľmi mi odľahlo. Fotku mám v albume. 😅 Pekný víkend prajem 😉

katkaajurko
15. jan 2011

@erickaa videla som - tmavne presne tak akurat-dnes uz pekna ciarka fakt 🙂

mili78
15. jan 2011

Ericka to je krasne...drzim palceky, aby to dobre dopadlo 😉
ja budem musiet asi odlozit IVF...v robote mame strasne stresy, ide sa prepustat a nato, ze dostanem par dni dovolenky mozem zabudnut ☹ ....ozaj babenky neviete niektora ci sa to da odlozit, ak uz to poistovna schvalila? kolko to plati od schvalenia?

erickaa
15. jan 2011

@mili78 ďakujem a tiež ti držím palčeky 😉 Myslím, že žiadosť platí rok, takže budeš mať dosť času. A mrzí ma, že ti v robote robia nervy.. 😠 Ale ten správny čas príde, tak buď hlavne psychicky v pohode. Mne sa to nejako osvedčuje...klop klop klop! 😕