Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

govinda
26. aug 2009

sarke vyšiel pozitívny test? 😲 Nejako som mimo 😎

ifulka
26. aug 2009

Mimo jsme všechny 😨 A já už jdu domů tak sa tu mívajte 😉

pralinka25
26. aug 2009

akurat som chcela napisat ze som citala ze shaarka je asi tehu.
To je goooooooool. Fakt haluz ale ak je to pravda tak je to neskutocne uzasna sprava

govinda
26. aug 2009

a užívala niečo tento cyklus? Lebo je tam napísané, že bez hormónov, ale to nebrala ani duphaston ani clostil? Nič? No mám v tom bordel. A dokedy ju zablokli???

pralinka25
26. aug 2009

neviem dokedy ani preco. Co sa vlastne stalo.
No myslim ze nebrala clostil ani nic

jancos
26. aug 2009

ahojte, tak ja sa vratim z dovolenky, ze co a ako, a shaarka je tehu? no super, shaari, si uzasna, gratulujeeem 😀 😀 😀 aj som niekde citala, ze clostil ucinkuje aj dalsi cyklus, len som to nie celkom chapala a mozno to bolo aj u teba shaari tak, ze zabral az teraz. alebo ze by si sa tak zlakla laparky, ze si si radsej podvedome zvolila ovulku ako dat sa rezat? kazdopadne supeeer, drz sa a odpocivaj 🙂

pralinka25
26. aug 2009

mojej znamej sa stalo tiez ze nemohli otehotniet roky a tesne pred laparkou bum. Laparka je asi strasiak na vajecniky 😀
tusim sa zacnem aj ja tym mojim vyhrazat 😀

govinda
26. aug 2009

No tak to som zvedavá, na laparku sa chystám niekedy tento mesiac, najneskôr však v októbri, ale pri mojich dlhých anovulačných cykloch by to bol zázrak. Ja začnem stimulovať clostilom až po laprake, tak snáď potom, dúfam.
Kočky, ako je to pri pco s ovulačnými testami? Čítala som, že pri PCO ukazujú stále druhú paličku - aj keď len veľmi slabučkú. Môžem im vôbec veriť v takom prípade?

jancos
26. aug 2009

ahoj govinda, shaarka by ti urcite porozpravala o jej dlhych anovulacnych cykloch 🙂 a vidis, predsa sa podarilo, aj tebe sa podari, skor ci neskor. ja ovu testom neverim, na viacerych som citala, ze ak mas pco, tak ti nepomozu. skus merat bazalku alebo folikulometriu. inak sranda je, ze ja som dlho odolavala meraniu bazalky, vzdy som chodila len na utz a naopak shaarka je velky odbornik na bazalku, no a dnes mi prisiel teplomer na meranie bazalky, som si povedala, ze aj ja to vyskusam a kuk, shaarka je tehu. je to sranda, ale pripada mi to ako keby mi odovzdala stafetu - akoze ona uz teplomer nepotrebuje, tak ho poslala mne 🙂 uvidime, ci mi prinesie stastie 🙂

shaarka
26. aug 2009

jancos 😀 😀 😀 moooze byt! 😵 tak bez, nevzdavaj sa a o chvilku uvidis ciel 😉

gov, ovu testy su nespolahlive, pretoze pri PCO sice LH hormon mozes mat, ale nemusi byt v dostatocnom mnozstve, aby foliky praskli, dokonca nemusia prasknut prave kvoli mechanickej vade - zacystenej supke vajecnikov...

jancos
26. aug 2009

🙂 diik shaari, a ked uz budes riesit ci chces kojit a podobne veci, viem, ze teraz je este skoro, ale ked to na teba pride, tak pamataj, ze mas osobnu laktacnu poradkynu🙂 drz sa

shaarka
26. aug 2009

jancos 😀 😀 😀 si pis!

sofia2008
27. aug 2009

shaaarka..ty si tehu?????????
No to je uzasneeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

shaarka
27. aug 2009

tak, uz sme to povedali aj nasim a segre. vsetci sa tesia, su soknuti, nechapu (lebo vedeli, v akom sme stave), ale ta ozajstna radost a to sialenstvo asi este len pride 😀

hiva
autor
27. aug 2009

shaaarka....neskutocneeee....vidiiis...a si mi nechcela verit.....skutocny zazrak 😵 😵 😵 😵 ...ja uz mam vsetko definitivne potvrdene....v stredu nastupujem na laparku ☹

hiva
autor
27. aug 2009

a inak uz si doma na marodke??? 😉

shaarka
27. aug 2009

cau hivus, tak mi je to luuuuto, ze zazrak sa nestal 2x ☹

hiva
autor
27. aug 2009

no jo....nie vsetky sme sa narodili pod stastnou hviezdou 😒 😉 😉 😉

ale ty nemas preco smutit, ty tehula jedna 😀 😀 😀

kedy ides na krv???

shaarka
27. aug 2009

no tak neviem, ci stastna hviezda, ale to musli posobit aj sily z vesmiru, aby dosla ovula a aby sme sa este aj trafili (lebo poslednu dobu toho bolo ako safranu) a aby pri MM spg sa nasla nejaka vitazna...
naozaj tomu nerozumiem 😖

na krv idem buducu stredu. skor nemozem, Dr. ma dovolenku. a mam dilemu - dat sa vypisat alebo nedat? v septembri mame svadby, tak neviem, ci by som na ne mohla ist, ked mam PN. a peniaze by sa zisli... tolko komplikacii..

hiva
autor
27. aug 2009

jaaaj....tazke dilemy.....ale aj tak ti ich zavidim 😉 ...ty kokso....stale tomu nemozem verit....neskutocne 😵 😵 😵

shaarka
27. aug 2009

no mi hovor... ale keby som mala na dalsiu ovulu cakat zas rok, tak ma asi porazi!!! ak nedajboze potratim, automaticky si davame ziadost o adopciu. mozno unahlene rozhodnutie, zatial len moje (v noci ma to napadlo) ale... 😀

mireag
27. aug 2009

shaarka, no od vcera je to tu nejake divoke... 😀 Najprv citam, ze ta blokli a teraz tehu???? 😀 😀 😀 Veeeeelmi ti drzim palce nech je vsetko, ako ma a nech si to uzijes so vsetkym, co k tomu patri! 🙂 Dufam, ze ta budeme coskoro nasledovat... 😉

hiva
autor
27. aug 2009

tak to plne chapem.....ja uz o adopcii dobre dlho rozmyslam....ale zatial len sama....MM to nevidi az tak surne 😒

a to vydrzis cakat az do stredy na krv????...ved ked je tvoja na dovolenke, nikto ju nezastupuje??? ....ja by som to asi nevydrzala a utekala by som hned 😀

hiva
autor
27. aug 2009

inak som kukala fotky shaarka....ten listok je fakt super....este aj to pismo je jak od babatka 😀 😀 😀

sofia2008
27. aug 2009

gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pralinka25
27. aug 2009

shaari gratulujem. A co vyhravaju ti co sa s tebou stavili ze to bude ovulka????? 😀

shaarka
27. aug 2009

dakujeeeeeem vam. velmi 😵
hehe, vyhercov tvori hadam pol konika 😀 😀 😀 ale nech sa prihlasi niekto, kto veril alebo vedel 100% ze to bude ovu a kto si bol isty, ze sa to podari... 😀

ja som raz davno kdesi pisala, ze som si ista, ze ked sa dopracujem k ovule, uz som za vodou. 😀 jedinym trapenim bolo pre mna to, aby sme sa trafili akurat 😀 😀
a teraz som bola teda dost nervozna. nevedela som, kedy bola presne ovu a keby bola v piatok, alebo v sobotu rano, tak by sme to nestihli 😝

shaarka
27. aug 2009

ozaj, pocas tehotenstva, ked budem doma na PN, budem vyrabat darceky pre vsetky konickarky 😀

hiva
autor
27. aug 2009

shaaarka...ovulke som verila na 100% ale pravdupovediac v tehotenstvo som neverila 😅 ...ale som rada, ze som sa mylila 😀 😀 😀

hiva
autor
27. aug 2009

shaarka.....preco ti este nesvietia tt???? 1tt by ukazalo uzasne....ale vlastne tebe podla mrchy by ukazalo uz asi 4 tt 😀 😀 😀