Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

sarafortuna
22. nov 2009

ahoj, riaď sa svojou ovulkou, nie FF...
pozitívny test ti nevyjde PO ovulke... ti to dosť čudne vyznačil...

katkaajurko
22. nov 2009

no ale dnes mi stupla potom malo-tak polemizujem ci bola a ci ju nebloknem takpovediac "na poslednu chvilu"

faktom je aj to-ze mne prve dva dni skoro vzdy malo stupa ta blba teplota (asi lenive teliesko 😅 )

sarafortuna
22. nov 2009

ja s duphastonom nemám skúsenosti..
ale FF ti vyznačil asi skoro ovulku... lebo pozitívny ovu test je PRED ovulkou, možno max. v deň....
Ved to meranie teploty je v tom blbé, že musíme tipovať že čo sa udeje zajtra a pozajtra...dopredu nám teplota neprezradí nič... 😉
Podľa mňa bola ovulka len včera... FF asi mýli ten E

katkaajurko
22. nov 2009

no len ci bola vcera-snad nie dnes - uz by ma piclo - ci si ju nebloknem-ked si ho nasadim dnes

ff ju vyznacil urccite zle-o tom nepochybujem - ja ju mavam-az ked mi uplne zmizne egg

sarafortuna
22. nov 2009

tak počkaj s dupíkom aspoň 1 deň... 1 deň hore-dole 😉 😉
a hlavne sa teš, že bola ovulkááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀

katkaajurko
22. nov 2009

no sak dufam ze bola - mrcha jedna -teplota je zatial len taka "vlazna"

shaarka
22. nov 2009

kati, podla na bola ovu 24.DC a teda si uz po 😉 takze D si uz mozes dat 🙂 a gratulujem.
sexik bol? 😅

sarafortuna
22. nov 2009

katka, už som zabudla - ty berieš Clostyl?

sarafortuna
22. nov 2009

ináč, spermie môžu prežiť 3 dni... no ale keď vidím, že nemám dobrý hlien, tak neprežijú nie? toho sa môžu držať len baby s Eg a W, nie?
Katke prežijú asi aj viac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a budem nechutná, ako rozpoznáte hlien od ejakulátu? čuchom? 😅 😅 😀 😀
Bože, keby môj muž vedel, že čím sa ja "trápim"..... 😒 😒 😒 tak mi zahesluje internet... 😀 😀 😀

katkaajurko
22. nov 2009

shari aj podla mna bola ten 24 den 🙂 a ano - bol 🙂

sara neberiem clostyl a toto moje eggovanie tento ccyklus zaraza aj mna - ale sak tesim sa - nevravim - neviem ci mi nepomohlo ze som brala take tabletky preventivne na bakterie v mocaku a okolo - uroval-biotic - ma to aj probiotika - a mozno ze to sposobilo zvysenu sekreciu? nemoze to byt ? co myslite 😨

tie spermoose podla mna zavisia aj v akej su kondicii-ale vseobecne kremovy hustie hlien ich nepusti ani dnu vraj 😅
no v mojom by mozno aj vydrzali dlhsie-ale ja mam pocit-ze prave vsetky vytecu von aj s hlienom -lebo sa nezmestia 😅

nerozpoznam to-lebo je to vzdy zmiesane..ja tak podla mnozstva-ked je toho malo-je to len jeho - a ked vela tak aj moje 😅 a moj keby vedel-co vsetko sem pisem-tak ma zahlusi 🤐 🤐 🤐

katkaajurko
22. nov 2009

a inak tento mesiac som celkovo divna-tak rapava vyhadzana som bola naposledy ani neviem kedy 🙄 a plet je uplne hnusna 🙄 🙄

sarafortuna
22. nov 2009

katka, ja mam tiež hnusnú pleť, a idem asi v piatok ku kožnej nech si to zase preliečim Zinerytom /som mala asi pol roka pokoj od vyrážok/ 😖 a hlavne že som práve dojedla čokoládku Kofilu !!!!😠 😠 😠

mám pocit, že telo prechádza na nejaký "zimný režim"... 😀 😀
musím sa asi viac hýbať, lebo nemam takmer žiadny fyzický pohyb... aj do práce a z práce ma muž vozí autom... v lete som vydala oveľa oveľa viac energie... to je jediné čo sa zmenilo... inač si tu zmenu svojho tela neviem vysvetliť.....

govinda
22. nov 2009

ahojte kočky.
ja dnes asi takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

govinda
22. nov 2009

katka, podľa mňa bola ovu včera. Nemyslím, že by ju Duphaston blokol takto na poslednú chvíľu. Inak, na letáčiku k Duphiku sa píše, že neblokuje ovulku 😖 .
A neskúšala si si dnes robiť ovu test? Ale podľa mňa si už ovu mala 😉

inak kočky, aj mňa by drahý asi zabil za všetko , čo tu píšem 😉 . Oni to asi chápu nejako inak, no ale skús s nimi hovoriť o hliene alebo o niečom, veď nemajú šajn 😀 .

a sari, nezúfaj, ovu ešte len príde, veď si len 9DC 😉

sarafortuna
22. nov 2009

govi, lenže ja som také stabilné teploty nemala pred ovu... vždy to trochu skackalo 😒
a minulý cyklus som si to hovorila až po 25.DC , že ešte príde.... ☹ ☹

tak uvidíme...

govinda
22. nov 2009

sara, no ja ťa veľmi dobre chápem, čakanie na ovulku, čakanie na mrchu, či príde sama od seba .... je to na nervy. Niektoré ženy, ktoré majú všetko v poriadku, si ani neuvedomujú, aké majú šťastie, že sa nemusia takto trápiť a prídu k tehu doslova ako slepé kura k zrnu.
Ja aj keď kamoške hovorím, že aké problémy riešim, tak len povie, že to bude dobre, ale ona si to nevie ani len predstaviť. Vysadial HAK, o 4 mesiace o tehu a má krásnu dcérku. A my tu bojujeme za každú ovu ... 😒

sarafortuna
22. nov 2009

veď to ovulka je základ ale nič nezaručuje...
zdravá žena má 12 ovuliek za rok a my možno keď 3 tak sme šťastné... a dni a mesiace utekajú...
no nič... veď my to vydržíme!!! RAZ to príde...
trochu ma niečo pychá v boku 😕 , no ja už neviem, lebo som už asi 5 dní nafúknutá ako balón.... 😀
Držte palce!!! nech sa vajko prehryzie na adrenalínovú jazdu tobogánom a nech potom stretne uja Spermijku 😉

govinda
22. nov 2009

sara, pekne si to napísala 🙂
ja mám zase divné bolesti už asi 4 dni dni, najprv pichanie, potom divné tlaky, tak neviem, či na clostil nereagujem nejako divne 😒 . A chodím cikať každú polhodinu 😠

katkaajurko
22. nov 2009

govi ja tak od 7dna od ovulky do 12 vzdy chodim casto cikat-neviem cim to je - ale pokazde to tak je-ako keby mi tam nieco spuchlo a tlacilo na mechur ...a potom to prejde..no a jasne ze vzdy si namyslam-ze mozno sa tam nieco deje...

govinda
22. nov 2009

katka, no tak keďže ja nemávam ovulky bežne, tak asi neviem, čo sa deje po nej 😀 . Ale ja by som nebola proti tomu, aby sa tam niečo dialo 😉 😀

govinda
23. nov 2009

Krásne ráno prajem
Ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4
Letím do práce, kuknem sem až podvečer . Krásny deň. 🙂

katkaajurko
23. nov 2009

ja uz neviem co sa to zase deje ☹ ☹ ☹ ☹ 😢

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

govi-ty si krasne vysoko 🙂

titulienka
23. nov 2009

katka ja som s tych grafov uz unavena pozri ani neviem co sa deje s mojim
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f tak idem ja do tej lekarne

katkaajurko
23. nov 2009

titu ja som videla-tvojmu nerozumiem...

a uprimne ani mojmu - ale vyzera to tak-ze mi vajko aj dozrievalo -ale nepuklo a tym padom ani teplota nevzrastla - ked som to dnes videla - bolo mi strasne do placu... tolko snahy zase na nic..cely mesiac som bola v pohode...zajednavame si aj lyzovacku...mne by nevadilo neotehotniet - ale ked ani ovula nie je-to ma strasne doraza 😢 ale sak to zas prejde...

teraz ale mam problem-ovula neprebehla-a to ze som si nasadila duphaston az teraz neviem ako zdovodnim doktorke..ze naco som cakala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

hiva
autor
23. nov 2009

katka....titus....hlavu hore 😉

katka...zdovodnis jednoducho...proste si bola odcestovana a az teraz si sa vratila 😉

ja som tiez este stale cakatelka na ovu...http://www.fertilityfriend.com/home/226b42 ...ale este ma cas...ocakavam ju skor az cez vikend 😅

titulienka
23. nov 2009

hivus mne sa ten grafik zda ako anovulak co myslis???...a teraz ked som zacala brat duphik nepokazim tym nic co myslis ...normalne na nervy 😠 😠 😠

titulienka
23. nov 2009

katka tak to sme dve ak zajtra teplotka nestupne tak neviem ...co teraz ako dalej s tym duphikom sakra 😠

katkaajurko
23. nov 2009

no ved hej-poviem ze sme boli na chate

ale to nemeni nic na fakte ze ma to strasne sklamalo ☹

titu ja tiez uz beriem duph-prvy som si dala vcera vecer... podla mna sa pokazit vela neda..iba nedojdu kramy -az ked ho vysadime..ale ja ho uz doberiem-kaslem na to - ale to vam vravim - ze ked to bude anovulak a ta moja slahnuta doktorka mi neurobi HP aspon dva cykly po sebe - tak jej poviem uz svoje

hiva
autor
23. nov 2009

na asi to fakt vyzera na anovulak...ale mozem sa opytat...co bolo s tymi teplotami na 22 - 30 DC? ... tie vyzeraju ako poovulacne, ale to by si uz potom davno mala mat mrchu....hold asi to bude anovulak....a duphastonom nic nepokazis....aspon ked ho doberies, pride mrcha 😅

titulienka
23. nov 2009

no supe ...tak si ma potesila ved uvidime co mi napovedia dalsie dni ...este nic nieje uzavrete 😉