Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
16. okt 2009

no polsko je super....my sme tam nakupovali pre segru....aj postielku, komodu, perinky a nejake to oblecenie 😉 ...a inak ziadne choditko v albume nemas 😉 ...ale pamatam si, ze si ho tam mala 🙂

shaarka
16. okt 2009

asi som to zle nazvala

hiva
autor
16. okt 2009

jaaaj...nenazvala si to zle....az teraz som zistila, ze ked otvorim tvoj album tak ta stranka je sirsia ako moja obrazovka a tak sa musim presunut na jej koniec aby som videla tuto fotku 😅

som ho kukala a vyzera super....aspon nebudes musiet chodit moc zohnuta a poposilujes si ruky 😉 ....inak uz aj brusko pekne rastie 😉

shaarka
16. okt 2009

hiva, brusko rastlo uz aj v juli 😀
hej, tak nejak si to predstavujem - som nizka, tak hadam bude to drzadlo ok. uvidime. vyslo ma dost lacno, takze nelutujem. ved napisem, dnes mi ho MM donesie z posty (ak nezabudne).
a neviem preco mas stranku sirsiu... nic take tam nemam, co by ju roztahovalo... hm 😅

tento cyklus budes brat duphaston?

hiva
autor
16. okt 2009

no hej....dam si duphik po ovulke...konzultovala som s doktorom a mam si ho dat lebo 11 dni LF je malo....ale ja osobne ratam tak, ze nasadim na 3 DPO na 10 dni.....este som sa nerozhodla ci jednu alebo 2 tabletky....nechcem sa moc dopovat hormonmi, preto zvazujem, ze by som dala len jednu...no ale zas zvycajne sa davaju dve...rano a vecer.....takze uvidim, ako to bude....a tiez zavisi od toho, kedy pride ovula 😅

irsina83
16. okt 2009

ahojte,

dnes som sa vratila z nemocnice, tak uz mame prvu fotku kde sme este neni vidiet ale sme v maternici a mame gestacny vacok. musime si este pockat na srdiecko.... 🙂

tigi
16. okt 2009

ahojte dievcata. 🙂

hivus s duphastonom nemam skusenosti, to ti nepovie dokino kedy presna a kolko tabl. mas brat? 😕

ja dnes beriem 4 den clostylbegyt a zacala som si merat BT, uz tam mam aj prvy kopec 😀 , tak som zvedava ako sa to bude vyvijat dalej. 🙂

katkaajurko
16. okt 2009

ahojte

iris-to je super sprava 😵

a mne sa ovula potvrdila- tak od dnes si davam duphaston dva krat denne a zmenila som si cudograf-na zaciatku spinenie som supla slabu mrchu a hned to aj normalne vyzera nie ako megacyklus

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

shaarka
16. okt 2009

irsi, gratulujem 😵
hiva, dve denne urcite. ja beriem tri. jedna je malo. 😉
kati, dobre si urobila 🙂
tigi, hod graf, ne? 😀

tigi
16. okt 2009

shari no idem dojst na to ako sa to robi... 😝 😀

hiva
autor
16. okt 2009

tigi...ja som sa to dokyho pytala iba cez mail a sama som mu to kvazi navrhla, takze bol dost strucny v odpovedi 😅 ...asi ho taketo "moderne" a "mudre"pacientky, co sa ani neracia ukazat v ambulancii a sami si navrhuju liecbu trosku vytacaju 😀 😀 😀

tak budem brat teda po 2 tabletky 🙂 ...uz len nech je tu ta ovulka 😅

mireag
16. okt 2009

isri, gratulujeeeem. Ja som dalsia na rade!!!! 😀 Nieze sa sa dakto predbehne. 😀 😀 😀

shaarka, hej brucho ma dnes boli jak s..na... 😠 Musim to tam zaznacit... 😅 Hlien sa mi vidi, ze zatial ziadny - minule to bolo zrejtelne, teraz neviem...este v tom nie som zbehla... 😅

hiva, ja viem tak, ze 2tab. a tiez ho dufam od pondelka nasadim.

shaarka
16. okt 2009

inak uz viackrat si napisala, ze s..na.. a ja neviem, co to je za nadavku! doplnam a doplnam a nic mi nedava zmysel.
mozes prosim aspon raz napisat, ze co to je? 😀 😀 😀

irsina83
16. okt 2009

sharka aj ty si citila v podbrusku sem tam nejake tlaky alebo proste nieco?

sarafortuna
16. okt 2009

Ahojte, ja som dnes 13.DPO -teplota od včera klesá a riadne ma boli brucho...bude mrcha ako hrom ☹ ☹ ☹
Som z toho dosť "zlomená" - som si robila nádeje.. no ak vydržím, tak budúci mesiac (resp. budúcu ovuláciu) už asi nebudem merať celý cyklus, lebo je to riadne na nervy... robiť si každým dňom nádej...
Dufam, že sa cez víkend dajako pozviecham, lebo som dosť na dne - nepísala som práve JA o nejakých ružových okuliaroch????? 😖 😖 Budem ich musieť pohľadať..........
Krásny víkend všetkým a večer prihodím moj "ukážkový" no bohužial netehotenský graf... Ale raz bude aj ten tehotenský!!! 😉

katkaajurko
16. okt 2009

sara..no tieto dni pred mrchou su s tymi dnami pred ovulkou tie najtazsie..to uz asi ani jedna z nas nezvlada byt optimista...ale to prejde a pride zas nova sanca

mireag
16. okt 2009

shaarka, skus do stredu doplnit "vi." 😀 😀 😀 Nekcem tu byt neslusna... 😀

sara, neboj predychas to a bude dobre. 🙂 Je pred tebou dalsi nadejny cyklus. 😉

shaarka
16. okt 2009

baby, dakujte za sancu! ja som 13 mesiacov ani len tu sancu nemala... s kazdym zvysenim teploty mi infarktovo bilo srdiecko, ze hadam to bola ovulka. kazdym zvysenim hoci aj o 0,2 stupna som si bila hlavu o stenu, ze preco sme nesexovali. a kazdym zistenim, ze to ovulacia nebola, som bola chladnejsia, vyrovnanejsia, nasratejsia...
takze dakujte, ze mate sancu! 😵

irsi, pokial viem, je to normalne, maternica pracuje, natahuje sa.
ja sa este aj teraz citim kramovo, niekedy aj cely den. takze malo by to byt ok. 😉

shaarka
16. okt 2009

svina? to ruzove zvieratko? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no to mi je nadavka.
hehe. som myslela, ze nieco mam doplnit aj namiesto prvych a aj druhych bodiek.

sarafortuna
16. okt 2009

katka: keby som aspon vedela, že bude šanca ešte tohto roku, lebo teraz som mala 2. ovulu po sebe a to bola asi 3. ovula tohto roku....
Hadam sa to všetko napravilo... Stresom si môžem len uškodiť, a zas nebude ovula pol roka! 😀 😀
ahojte, musím pracovať.... 😉 no nemusím... ale mala by som... 😀

irsina83
16. okt 2009

sharka dik, presne si to vystihla, citim sa kramovo 🙂

katkaajurko
16. okt 2009

sari ja viem chapemm to..cakat aj na poondenu ovulku je na prasky..ja som ju defacto zatial nemala asi dva krat a to su nervy ako sharka pisala... 😠

ja som teraz vysadila aj alechemilku aj femi kvapky a ovula prisla aj tak-cize som zistila-ze nic ztychto babskych receptov na mna nefunguje a telo si to robi samo podla seba ako chce... cize clovek musi bezmocne cakat furt na nieco-a presne ta bezmocnost je na tom to najtazsie...ze to nemame my ako ovplyvnit

mireag
16. okt 2009

Ja som si tento tyzden dala az jeden hrncek alchemilky, no neslo mi to dole gagorom... 😀 Tak som sa na to vykaslala. Mam jedine listovku a Ecko, nic viac. A ani sa mi uz nechce nic prehltat... 😖 Staci, ze zase budem 10dni 2x denne sledovat duph. Aj to musim mat pripmienku... 😅
Poobede UTZ, tak drzte palec. 😉

Moja statistika UTZ:
11dc - vajecniky funkcne nastimulovane, risuje sa v PO dominantos - odchadzam so SUPER NALADOU.
13dc - lavy vajecnik out of service, v pravo sa rozhodol veeelmi pomaly rast folik - DEPKA ako dvere...
potom 16dc, 18dc atd.

😀 😀 😀
Keby som mala graf a krivku mojich nalad v cykle, ani FF ho netromfne. 😀 😀 😀

irsina83
16. okt 2009

kocky drzim vam palce velmi, pride to ked to budete najmenej cakat. hlavu hore 😉

mireag
16. okt 2009

irsi, ja len neviem, kedy pride ten cas, ze to budem najmenej cakat... 😀

hiva
autor
16. okt 2009

no zahliadla som, ze sa tu tusim zase urcuje kto je na rade ...tak aby sa nezabudlo aj ja som tu 😎 😎 😎

sara...hlavu hore.....este nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt aj horsie 😅 ...tak sa tes, ze bola ovulka ... a casom pride aj to dalsie 😉

hiva
autor
16. okt 2009

no presne mire....take povzbudenie ze pride to ked to budes najmenej cakat mi teda vobec nepomaha 😀 😀 😀

mireag
16. okt 2009

hiva, ked aj obe naraz, mne je to jedno... 😀 Ale nech uz to je a nech furt nemusim na cosi cakat, merat, rozmyslat, chodit k dr., zrat tabletky a mat depky. 😀 😀 😀 AZ vtedy si vydychnem, poklepem si po pleci, ze jaka som caja "trpezliva." 😀 😀 😀

hiva
autor
16. okt 2009

navodzuje to ten pocit, ze ked to cakas tak sa nedockas 😠