Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

amarena
27. jún 2011

@hiva, tak vidim, ze to mate pekne rozbehnute a to druhe IVF uz urcite vyjde. Ja som sa rozhodla, ze sa pustam do dalsieho boja.

@leeena_4, ano, brala som Clostil 1x1. Viem, ze mas mozno teraz vacsi strach ako radost, ale si na velmi dobrej ceste a to je dolezite.

leeena_4
27. jún 2011

@amarena tak držím pěsti, ať je tam krásný folík, nebo víc 😉

amarena
27. jún 2011

@leeena_4, dakujem. A ty si mala kolko vajicok?

katka.gzd
27. jún 2011

@leeena_4 waaaaaaaaaaaaaaaaaaaw tak to je paraaaaaaaaaada, strasne sa tesim aj za teba ked ty sa este bojis tesit 🙂 to je kraaasa....uz len vydrzat....

sasena033
27. jún 2011

@leeena_4 moja akolko ster sa snazli?? bola si na IUI

leeena_4
27. jún 2011

snažili jsme se 13 měsíců, byli jsme na první iui, vlastně to bylo teď možná úplně poprvé, co byla ovulace. Měla jsem 2 nebo 3 vajíčka a strach, ten mě nepustí asi pěkně dlouho 😀

amarena
27. jún 2011

@leeena_4, 2-3 vajicka, to je pekna uroda. 🙂 Ja som sa prave vratila od dr a mam tam jedno vajicko, zatial ma 15mm, som 13DC.

chlpacik
27. jún 2011

@leeena_4 waaaaaaaaw, gratulujem, to su mi veci 😵 😵 😵

anksunamonka
27. jún 2011

@leeena_4 noooo ty vole, tak 2x pozitivny, no to vyzera velmi slubne uz :D ja verim, ze uz budes tehu 🙂 ved inak by ti nevysiel pozitivny test, nie? ci este sa to nedaj boze moze otocit a pride MS ?
no tvoj pripad to nesmie byt 😀 to by bola parada keby hned prve IUI vyslo 😉 velmi sa s tebou tesim a silno presilno drzim vsetky palce 😵
dufam, ze sa coskoro pridame aj ostatne 😀

leeena_4
28. jún 2011

@amarena jedno bohatě stačí 😉 a je krásné, na to jaký jsi den cyklu 😵 a bude iui?
@anksunamonka 😀 😀 ms přijít může, ale já doufám, že už to zabalila a odtáhla otravovat někoho jinýho, kdo nechce miminko 😉 ale na záchod lítám každou chvíli a děsím se, jestli náhodou. Děkuju za palečky a doufám, že mě budete holky brzy následovat 😉
@chlpacik děkuju 🙂

amarena
28. jún 2011

Dobre ranko,

@leeena_4 iui nebude, budeme skusat sami doma. 😀 O chvilku je tu piatok a pojdes k dr, podla mna ti zoberie krv a do 3 hodin by si mala mat výsledky, aspon u mna to tak bolo.

hiva
autor
28. jún 2011

caute.... len mala motivacna spravicka.... katkaajurko dnes porodila zdraveho Adamka - 49 cm a 3200 gramov 😵

amarena
28. jún 2011

@hiva, jeeej to je krasna sprava. 😀
@katkaajurko, gratulujem k Adamkovi 😵 😵 😵 Dufam, ze casom nam sem das aj fotku a prides napisat ako si to vsetko zvladla. Este raz velka gratulka. 😵

anksunamonka
29. jún 2011

@katkaajurko jeeeej Kati, tak zo srdca vam vsetkym 3 blahozelam, zelam vela zdravia stastia lasky a bozieho pozehnania 🙂 nech sa syncekovi dari a nech vam raste pre radost a do krasy 🙂

slivocka
29. jún 2011

@katkaajurko jeeej krasna spravicka, blahozelam stastnym rodicom a prajem vela zdravia malickemu Adamkovi 😵

natyi25
30. jún 2011

@katkaajurko pripájam sa k dievčatám a srdečne blahoželám k Adamkovi, prajem mu veľa veľa zdravia a o ostatné sa mu s láskou postaráte sami :D

natyi25
1. júl 2011

dievčatá, posielam Vám motivačnú fotku z dnešného uzv 😉

anksunamonka
1. júl 2011

@natyi25 jééééj ten je krásny 🙂 alebo krásna? bolo vidno čo to bude? 🙂))))

prekrásne bábätko 🙂 aj ja chceeeeeem už konečne, 2 roky čakáme, do kelu nie je to dosť??

nech pekne rastie a nech ťa pekne kopká 😀

anksunamonka
1. júl 2011

@leeena_4 ahoj moja, dlho si sa neukázala, ako to u vas vyzera? dufam ze nam napises radostnu spravu 🙂 drzim palceky

leeena_4
1. júl 2011

@anksunamonka Ahojky u nás to vypadá nadějně 😉 Dneska jsem 18DPO a jdu k mudrovi, ale myslím, že ještě nic neuvidí, ale snad aspoň náznak 😵
Přeju pevné nervy a // brzy, jak jen to jde 😉

leeena_4
1. júl 2011

@natyi25 To je krásný tvoreček malinkatý 😵 přeju ať je dál všechno v pořádku 😉

natyi25
1. júl 2011

@anksunamonka dakujeme :D vyzerá to na chalana, podľa dokyho 😉 , ale v tomto období vraj býva penis rovnako veľký ako klitoris, tak ešte to nie je isté, Majo sa teda potešil, a mne je to fuk 😉
nič sa neboj, všetko sa už pohne tým správnym smerom, treba tomu veriť, čoskoro sa aj vy budete tešiť takýmto fotočkám 🙂
a sme o týždeň väčší, veru, už aby som cítila pohyby, nech je zábava 😉

anksunamonka
1. júl 2011

@leeena_4 wau tak sa velmi tesim, dufam ze v takomto duchu pojdeme vsetky jedna za druhou a budu pribudat fotočky s // 😎 vezme ti aj krv? tam uvidi ci stupa tehotensky hormon nie?

tak potom daj vediet co bolo u dokiho 😵

leeena_4
1. júl 2011

@anksunamonka dám vědět, vůbec netuším, co bude u dr 😀. Byly jsme 13.6. na IUI se stimulací Puregonem, poprvé mi narostly folíci, tak se mi ani nechce věřit

natyi25
1. júl 2011

@leeena_4 dakujem a tiež ti zo srdca prajem, aby sa tie krásne // pekne a zdravo v brušku vyvíjali ako sa patrí, je to super 🙂 od dokyho prines len samé dobré správy, tfuj, tfuj 😉

slivocka
1. júl 2011

@leeena_4 blahozelam potichucky a drzim palce 😵

leeena_4
1. júl 2011

@natyi25 děkuju moc 😵 😵 😵 , však víš, jaké jsou to nervy a to si člověk myslí, že // má vyhráno 😀

leeena_4
1. júl 2011

@slivocka děkuju moc a taky vám to holky ze srdce přeju 😵

anksunamonka
1. júl 2011

@natyi25 jasne, ktory chlap chce prvorodenu dceru? 🙂 mne je to tiez jedno, len nech daco bude 🙂 najhorsie na tom je, ze manzel sice berie lieky na vyliecenie skryteho zapalu ale neviem ci to pomaha...... este take dobre 3 tyzdne bude tie lieky brat a potom v auguste ho poslem na kontrolny vyter k uroandrologovi, ci sa to zlepsilo. Dal by Boh! lenze on sa tak nerváči kvoli praci ze sa obavam zlych sprav aj keby sa zapal doliecil.

natyi25
1. júl 2011

@anksunamonka bože, keby sa ten stres dal odbúrať a nerobil by také problémy, veď koľko chorôb vzniká práve zo stresu 😒 skús mu to pripomínať, že nech sa snaží byť kludnejší (hoci "chlieb" je podstatný)
3 týždne? no veď august je tu čo chvíla a potom sa zase o krok priblížite k bábätku, stoj pri mm, nech vie, že na neho len netlačíš,ale sa snažíš vám pomôcť k vytúženému drobcovi...
ja som dostala lieky, lebo občas cítim ako mi tvrdne maternica a tiež by som 2x nepovedala,že to nie je stresom ☹ hoci si žiadny nepripúšťam 😒