Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hrmiona
2. okt 2014

@khiarka ahoj, mám PCOs a u mňa OVU testy fungujú normálne, dá sa z nich vyčítať ovulácia a aj podľa hlienu to sedí. Len ich treba veeeľmi veľa, ale kupujem cez e-bay.

khiarka
2. okt 2014

@hrmiona ja viem tiez som si ich kupila dost. Ak mas ovulaciu a zvysi sa hladina LH znamena to iste ze sa vajicko z folikulu vyplavilo alebo sa LH moze zvysit aj ked sa vajicko nevyplavi to znamena ze ide o anovulacny cyklus?

serenna30
3. okt 2014

@stellamaris @evkag @smejlicka čaute baby. Hlásim dnes 8 DPO (podle grafů 10 DPO), včera test odpolko sněhobílý, testovat zkusím zítra ráno. Těhotně se rozhodně necítím. Teploty stále nahoře, ale to je utrošem...Tákže se uvidí..@stellamaris držím palečky at IUI vyjde, podám zprávu jak dopadlo testování 😉

evkag
3. okt 2014

@serenna30 nooo mozno z toho nieco bude 😀 ja hlasim neviem ktory den cyklu a nejak ma to ani netankuje ....... 😝 ed nejak bolo, nejak bude.
Ale zeny ja uz nechodim ako Pinokio :-P uz chodim ako bocian. Kazdym dnom sa to dufam bude zlepsovat. Po 3 rehailitaciach mi uz aj kosticky pukaju, cize sa tie nohy hybu 🙂

stellamaris
3. okt 2014

@serenna30 diky 😉 dam vediet,ako uplynu dva tyzdne,potom budem testovat.Tehotna sa tiez necitim,ono vcera bola iba ovulka 😉
@evkag super,uz chodis?teda bez sadry to pojde teraz ako masle,neboj 😉

serenna30
4. okt 2014

@stellamaris @evkag caute tak ja ani netestovala, teplota padla dolů a bricho boli jak pred MS, zitra jsem jasná...takze jedeme dalsi kolo 🙂

stellamaris
4. okt 2014

@serenna30 uverime,ked ti pride mrcha 😉 tak vzhuru do dalsiho kola 😉 raz to vyjst jednoducho musi.....

eninka27
5. okt 2014

baby, dnešná selfie s mojim krstniatkom Evičkou 🙂 no nie je úúúžasnáááááá 😵

ivuska44
7. okt 2014

Ahojte baby, gynekolog mi robil hormonalny profil a vysledky su v norme, no aj tak mam diagnostikovane pco a menzes nikde. Opat mesiac meska, nechapem preco su potom vysledky hormonov v norme?!

moo
7. okt 2014

ja som na tom bola rovnako stále že všetko ok a tehu 5rokov nič 😒 az sme začali brat aj s mužom vyživové doplnky , a teraz mám doma 8dnového krásneho chlapca teda už dráhého 😉 ... skus GS mimistar držím palčeky

ivuska44
7. okt 2014

@moo a stacili vam iba tie vyzivove doplnky, ci aj nieco gyndos predpisal??

serenna30
7. okt 2014

@stellamaris @evkag zdarec kočky, hlásím dnes 1 DC, takže jedeme od znova... 😠 😠

serenna30
7. okt 2014

@stellamaris @evkag jediné pozitivum je, že to vypadá, že se snad už konečně ustálila luteální fáze, ted byla stejná jako minulý cyklus, tj. 13 dnů. tak aspoň něco 😉

evkag
7. okt 2014

@serenna30 nevadiiiiiiiiii ideme dalej

janina1007
7. okt 2014

@ivuska44 ahoj u mna to iste... uz sme z toho zufali 😒

ivuska44
7. okt 2014

@janina1007 cauko, uz sa dlho snazite?

janina1007
7. okt 2014

@ivuska44 2 roky

stellamaris
7. okt 2014

@serenna30 hlavu vzhuru,dalsi kolo 😉

moo
8. okt 2014

@ivuska44 my sme najskôr dali pár zákrokov kedže u nás nič nenašli.... nevedeli sme čo ďalej... tak nam to takto odporučili ale aj mne aj mužovy nepriek tomu že sme boli obaja ok a druhý mesiac sme otehotneli... bol to pre nás po rokoch čistý zazrak

ivuska44
8. okt 2014

@moo ake zakroky mas na mysli? ...ten mimistar nebudem moct, kvôli mojej znizenej funkcii stitnej zlazy kvôli obsahu jodu

smejlicka
9. okt 2014

@stellamaris ahoj ako ti dopadli vysledky? neviem co sa deje som mnou ale som 8DC a pobolievaju ma vajecniky :(

stellamaris
9. okt 2014

@smejlicka myslis po IUI teraz? este je skoro testovat,zatial berem utros a cakam,kym ubehnu tie dva tyzdne,aby som mohla ist na krv a testovat.Zatial nic nove,akurat z utrosu mi je zle,mam teraz denne iba jednu tobolku,ale aj tak,zle ho znasam,bolia ma strasne prsia a celkove som nejaka precitlivela...........hormony ma teda vedia zblbnut 😀

smejlicka
9. okt 2014

@stellamaris este si len tyzden po iui..? ja ze uz viacej dni..no tak to verim ze si precitlivena..ja nechapem tej bolesti :(

stellamaris
9. okt 2014

@smejlicka no tyzden mam iba za sebou 😉 ale poviem ti,ze fakt silne bolesti v prsiach.Prave som hovorila s doktorom,tak to bude zrejme zvyseny estrogen,ale utros mam brat dalej a odporucil mi brat aj Mastodynon 😖 teba bolia vajecniky,mas po mrche?

smejlicka
9. okt 2014

@stellamaris ano mam po mrche 8Dc som a v pondelok idem na kontrolu do Car

moo
10. okt 2014

@ivuska44 my sme najskôr skušali inseminačné zakroky potom ivf ale nič nevyšlo tak sme potrebovali vydýchnut a začali brat tie doplnky a druhý mesiac som bola tehu.... a pred týždnom sme prisli z pôrodnice,,, drobček tu ležka a ja stále neverím 😉

ivuska44
10. okt 2014

@moo to je parada, asi fakt bude nieco na tom, ze ked na to prestanes mysliet tak sa to podari ani nevies ako 🙂

zuzlicek44
11. okt 2014

ja som prisla zahlasit že pravdepodobne som dnes dostala ms..nič zvlastne ale ja som ju nemala cca rok...a teraz len tak zrazu..nestava sa to, preto mam aj mensie obavy že čo to znamená... 😕

smejlicka
13. okt 2014

@stellamaris ahojky ako sa citis..dnes som bola na kontrole a idem este v piatok som 12DC a zatial ziadna ovulka na obzore..chce este doktorka skusit 2 iui a potom mi nasadi lieky na ovulaciu asi ten clostilbegyt...ty uz si ho brala? nerobi problem pri pco?

stellamaris
13. okt 2014

@smejlicka ahoj,ten clostil som uz niekolkokrat brala,u mna bez problemov,vzdy pekne foliky rastli a ovulka prisla.Vyskusaj 😉
Ja som dnes 11.den po IUI,bolesti prs zmizli,citim sa dobre a nejak zacinam tusit,ze nam to druhe IUI asi nevyslo.Lebo inak ziadne tehu priznaky,ale uvidime neskor.Pre nas bolo druhe IUI posledne.Tohto roku neabsolvujeme ziadne,z viacerych osobnych dovodov ,ale 16.12. mame pohovor kvoli IVF,ideme nechat navrhnut postup ,ake lieky a tak.Ak nam poistovna schvali IVF,pojdem na jar / leto 2015 teda na to.Dovtedy skusame prirodzene,uz raz sme stastie mali,tak pozitivne do dalsieho snazenia 😉