Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

sarafortuna
23. mar 2010

poradie: bea, ja, jancos, mireag, a teraz zuzu 😀 😀 😀

shaarka
23. mar 2010

este k tym bolestiam: asi som pripad vymykajuci sa (ze to bola prva ovula), ale mna bolelo brucho asi 2 tyzdne pred ovulou, a poriadne. len zo strachu som nesla k doktorke. no a potom po ovule ma bolelo tak, ze sa nedalo na nic ine mysliet. ako v prvy den MS 😒 a trvalo to dlho, este tyzdne po tom, ako som vedela, ze som tehu.
bala som sa mimomaternicoveho, ale nie kvoli bolestiam - nevedela som, ze aj vtedy boli bruch 😀 😀 😀

mireag
23. mar 2010

Dobre ranko, 🙂

zuzu, no to je kraaaaasny test. 😵 Pozeram, ze kosicanky sa rozbehli. 😀

Take silne palice, ake som mala dnes, som este nemala. 😀 Vecer uz to musim sfotit. 😉
www.fertilityfriend.com/home/29b1ac

govinda
23. mar 2010

pre východ sú to pozitívne správy 🙂 . Dúfam, že sa čoskoro pridám 😵

mireag
23. mar 2010

govi, jasne. 😵 Ked uz sme sa tak rozbehli, ci chces alebo nechces, tehu sa nevyhnes. 😉 😀

bielanevesta
23. mar 2010

Aho ahoj 🙂
Gratulujem všetkým novým tehulkám 😵
U mňa je to momentálne celé naprd, som už 39 DC ale MS ani // v nedohľadne ☹ A keďže presne viem kedy bol posledne sex, tak začínam tušiť, že tehu z tohot cyklu už nebude ☹

beatab369
23. mar 2010

mireag to si uz po ocakavanej mrche vsak? to ja den po meskani som mala take silne palice 😀

kocky neviete mi poradit, ja sa neviem dostat do vasich albumov, ja nechapem 😨
pri vasich menach mam len moznost IP a to ze ci je prispevok OK .... a album neni ☹

govinda
23. mar 2010

beata - mne sa to stáva, keď chcem mrknúť album niekoho z českého koníka - klikni ale priamo na fotku naľavo a potom ťa to už pustí 😉

bielanevesta, tiež také dlhé cykly? Je to o nervy, stále hovorím, že kým má niekto 2xmrchu , tak ja mám jeden cyklus a aj to anovulačný 😠 . Zúrim z toho ☹

mireag, no nie že by som sa nejako bránila 😀 . Aj teraz poctivo snažilkujeme - no čo mám robiť, keď som tak dlho na PN? 😀 . Ale musím povedať, že snažilkovať so sadrou na nohe dá zabrať 😀 . A tie polohy 😀

bielanevesta
23. mar 2010

govinda asi tak nejak 😒 Ja som ešte tento mesiac brala clostil, posledný krát. 2 mesiace predtým som mala cykly 31 a 35 DC a teraz už 39 a houby s octem 😒
Bea normálne klikneš na fotku profilu a čosi sa ťa to potom spýta a tak sa dosaneš do albumov na MK cz 😉

bielanevesta
23. mar 2010

keď som clostil brala pred rokom tak mi MS prišla vždy krásne 31-32 DC 😒

govinda
23. mar 2010

takže ani po clostile si teraz nemala ovulku?

bambi9
23. mar 2010

ahojte, tak konecne sa to tu stava pozitivnou temou 😵
velmi rada by som sa zaradila do poradia 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/bambi9

gratulujem tehulkaaam 😎

bielanevesta
23. mar 2010

Govi asi nie, 13 dc som mala maximálne 12 mm folík 😒 predtým som reagovala úplne ukážkovo 😒

katkaajurko
23. mar 2010

ahojte

zuz to su velmi pekne palice..juuj keby aj ja som take uz mala...
no ja este furt nic... neviem kam az chce ten folik rast...

http://www.fertilityfriend.com/home/278331

govinda
23. mar 2010

bambi, krásny grafík 🙂

bielanevesta, a bola si na folikulometriu aj neskôr ako 13DC? Ja som po clostile mala ovulku až 19 DC.
V decembri som mala posledný cyklus s clostilom a v nasledujúcom cykle - teda januárovom som mala ovulku síce sama bez liekov, ale ešte asi vplyvom clostilu - ale ovulka bola až cca 30DC.
No a teraz som 28DC a ovulka ešte nikde. Predpokladám, že ani nebude a budem si musieť odkráčať na vyvolávačku, ale také 2 týždne tomu ešte nechávam 😒
No na nervy s takými cyklami.

bambi9
23. mar 2010

govinda, dakujem 😉

bielanevesta
23. mar 2010

a ako si ten clostil brala? ja 3-7 dc
nie neskor som nebola 😨 juj no je to naprd veru tak 😠

bambi9
23. mar 2010

biela nevesta, minuly mesiac som mala s 1tbl clostilu folik len 7mm na 12dc 😒 tak ma dr. poslal domov, ze dalsi cyklus zvysime davku... no a o styri dni mi vyznacilo ovulku 😨

mozno budes mat len neskor 😉

bielanevesta
23. mar 2010

no bohvie.... snáď áno, ďakujem 😉

bielanevesta
23. mar 2010

ja som brala 1-0-1 😒

govinda
23. mar 2010

nevesta, ja som tiež brala 1-0-1 a to 5 - 9 DC. A to som fakt mala ovulku až 19 DC. A ktorý DC si teraz?

katka, folík pekne rastie, aby bol čo najkvalitnejší 😉

bielanevesta
23. mar 2010

ja som práve brala 3-7 dc....teraz som 39 dc a posledný sex bol 23 dc 😒

govinda
23. mar 2010

a ovulku si už mala? Meriaš BT?
Lebo pri clostile by som čakala ovulku práveže skôr 😒

bielanevesta
23. mar 2010

ovulku som ASI mala 20-22 dc, ale isto to neviem. BT nemeriam, ale chcela som začať od ďaĺšieho cyklu...

govinda
23. mar 2010

No tak ak si mala ovulku cca 20 - 22 DC, tak mrchu by si mala mať niekedy teraz, pretože luteálna fáza by by asi nemala trvať viac ako cca 15 dní, nie? Možno sa mýlim, nie som si istá 😒

bielanevesta
23. mar 2010

no aj keby som počítala LF 16 dní tak MS už mala doraziť 😒 ale možno ovu bola fakt neskor, ak vobec bola

govinda
23. mar 2010

tak len tak pre istotu skús ráno odmerať teplotu. Viem, že to nie je smerodajné, takéto jedno meranie, ale ak by bola teplota okolo 37°C, tak by to mohlo znamenať, že si po ovulke. Len treba pár dní pomerať 🙂

katkamarek
23. mar 2010

baby ja uz tak dlho hladam nasu temu, ja neviem ci som slepuch, alebo co, a az teraz mi tuklo dat to do vyhladavaca 😀
Uz som fakt myslela, ze ju zrusili, na tom novom koniku neviem nic najst

Co tu nove? Ja som bola dnes na folikulometrii a folik mal 17 mm a sliznica 7,5 mm, doki povedal, ze tak do 48 h by mala byt ovu, a 1.4. idem na kontrolny USG a odber na progesteron ci ovulka prebehla 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

katkaajurko
23. mar 2010

kati ahoj - tak moj folik mal vcera 22,5mm a este ovula neprebehla - takze asi to moze aj dlhsie trvat 🙂 ale uz cakam kazdou hodinou 😀

katkamarek
23. mar 2010

katka ja viem, ze moze to trvat aj dlhsie a nemusi ani vobec byt, ako mi povedal, ale do piatku folik narastol 7 mm a uz aj hlienik a ovu testy sa tvaria tak, ze do dvoch, troch dni by to mohlo prepuknut 😀

a ty aj citis ovu bolesti?