Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

sofia2008
10. aug 2009

shaarka..dik...prajem dobru noc 😎
ale ja stale hovorim, ze dobre bude 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hiva
autor
11. aug 2009

sofii, drzim palce na to IVF ....v mojom pripade to este nemozeme riesit cez IVF, lebo manzel nemal az tak zly spermiogram a aby nam poistovna IVF preplatila, musi byt moja diagnoza PCO potvrdena laparoskopicky.....takze ja sa tej laparke nevyhnem ani keby som chcela 😒

shaarka
11. aug 2009

dobre ranko 🙂

hiva
autor
11. aug 2009

nazdar 😉

shaarka
11. aug 2009

mna dnes teplota prekvapila a stupla. ale vecer som vypila 3 dc vinka, mozno to bolo z toho.
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka
a brusko sa stale ozyva... ☹

a ty ako?

hiva
autor
11. aug 2009

nooo...shaarka....ze by predsa len ovulka ??? 32-33DC implementacny pokles ??? 😀 😀 😀

Ja mrchujem jedna radost a rozmyslam, ako to vyriesim s tou laparkou.....dnes skusim zavolat dokymu lebo ta laparka mi vychadza na 24 DC ....prelozit na neskor to nechcem, lebo potom uz az do novembra nemam cas....takze bud ho presvedcim, nech ma vezme skorej - hoc aj na buduci tyzden.....a ked nie, tak ho presvedcim, aby ma operoval na ten 24 DC s tym, ze budem merat BT a nebudeme sa snazit otehotniet....snad mu to bude stacit a nezrusi mi ju 😒 ....ale osobne si myslim, ze s tym problem mat nebude....on pri mojej diagnoze aj tak moc neveri, ze by sa nam to podarilo len tak prirodzene v takom stave mojich vajecnikov, ako su teraz 😅

shaarka
11. aug 2009

hiva, akoze logicky na to dobre ides. ale kto vie, ci on nemusi niekde zapisat DC, posledny menzes a tak. a nie to, ze ci prebehla ovu alebo nie 😀
a kedy mas termin?

hiva
autor
11. aug 2009

na prijem sa mam hlasit 2.9. a operovat by mal 3.9. ....sak ale uvidim ako bude...podla mna mu do toho nebude nikto kecat....on sam ma bude aj operovat, takze by som ho mohla presvedcit 😅

shaarka
11. aug 2009

tak hej. no volaj a pis.

hiva
autor
11. aug 2009

zavolam vecer - lebo on ordinuje az od 16:00 😅 ...zajtra dam vediet ako som dopadla.....kukala som, ze v piatok chces testovat....nechces uz dnes? ved uz si 2 dni po zahniezdeni....to by mohlo byt uz nejake HCG 😉 😵

shaarka
11. aug 2009

haha, nemas z koho si robit prcu, len zo mna? 😀 😀 😀 ten piatok som si tam dala prave preto, aby som neminala testy uz od dnes 😀 piatok preto, lebo ideme na chatu.
sranda je, ako sa vo mne biju teraz dve katky: jedna ta, ktora racionalne zmysla a smeje sa, ze co chcem testovat, ked nemam vajcia. a druha katka, ktora veri na zazraky, ktora dokaze odsnivat sen, ktory sa splni, ktora vyuzia telepatiu a silu myslienok. ta katka chce v piaotk testovat a ocakavat // 😀 😀 😀

hiva
autor
11. aug 2009

ja som bola na tom podobne ako ty, ked som sa vratila z tej dovolenky.....ale vcerajsia mrcha znamenala jednoznacne vitazstvo pre tu racionalnu Ivanu 😉 . ...ale bodaj by u teba Katka snilek vyhrala 😉 😵

sofia2008
11. aug 2009

ahoojte...pekny dnik vsetkym 🙂
tak co, tu sa bude testovat? 😕
zeby som aj ja skusila,ja cakam mrchu vo stvrtok 😀
ake by to bolo pekne, keby sa dostavila aspon jedna ovulka a mohli by sme testovat 🙂
aj na to raz prideeeeee!!!!! 😎

shaarka
11. aug 2009

sofi, budes testovat? ja budem v piatok. akoze DPO a akoze 10.DPO 😀 😀 😀
ty si teraz testovala a nic? tak este sa vselico moze zmenit do stvrtku : )

sofia2008
11. aug 2009

nie, ja som netestovala 😀 som leniva si ist kupit test 🙂 radsej si kupim cigarety 😉 ved ma ani brucho neboli 🙂
inac baby sa mi stala taka vec, ze som za dva a pol tyzdna schudla z 57kg na 54kg...nechapem, sice som menej jedla, lebo mi nechutilo jest a bolo aj horuco, dufam, ze nemam nejaku chorobu 🙂
shaarka, ale mozno si zajtra kupim test len tak zo srandy a urobim si ho v robote... 😀

shaarka
11. aug 2009

sofi, jasne, ze testuj. ako to, ze si este netestovala???

hiva
autor
11. aug 2009

sofii...testuj 😉

shaarka
11. aug 2009

tu a teraz cakame na vyseldok testu. jasne?

sofia2008
11. aug 2009

joj ved zajtra 😀 u nas prsi a lekaren je daleko 😀
shaarka ja budem testovat spolu s tebou 🙂

shaarka
11. aug 2009

ty si dyna. ja budem testovat uz 10."DPO" a ty az den po termine mrchy? nie, nie.
vezmi dazdnik a pekne nabehni do dm dorgerky alebo do lekarne, kup si test a sup...

sofia2008
11. aug 2009

😀 😀 😀 ze dyna 😀 😀 😀
tak idem kupit...aj ked viem vysledok 😀 😀 😀 😀
tak vam hned dam vediet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

shaarka
11. aug 2009

// // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // //
// // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // // //

sofia2008
11. aug 2009

no shaarka, hlasim vysledok - NIC 😀 😀 😀 😀
krasna jedna ciarka a vsade bieleeeeeeeeeee nic...no tak si na rade ty 🙂 mozno najdes // // //

shaarka
11. aug 2009

rovno 6 😀
tak skoda, velmi som drzala palce. ale kezde si LEN 12.DPO, tak este sa nieco moze ukazat! 😝

sofia2008
11. aug 2009

aaaale nesalme sa zbytocne 😀
caute...musim makat...cakame na teba shaariiii 😀

shaarka
11. aug 2009

jak co kde preco ako? 😀
neblaznite! to nie je pekne, takto sa vysmievat z niekoho, kto nema stastie a nema ovulu! 😠
no. 🙄

sofia2008
11. aug 2009

ale shaarka, ja sa z teba nevysmievam 😔
ja som mala v tomto roku len 1 ovuluuuuu, na Velku Noc... no to je uspech 😀

shaarka
11. aug 2009

vajec bolo ako maku, co? 😀

shaarka
11. aug 2009

aj ja chcem ovulu. a chcem a chcem a chcem!!

sofia2008
11. aug 2009

ja ju uz ani nechcem 😠