Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
3. jún 2009

shaarka...ved kasli na nich a kludne pokracuj...cochvila aj tak odchadzas na matersku, nie? 😀 😀 😀

noe
3. jún 2009

kaciatko a co si tu studovala?

Shaarka nevadi aj ja zabudam, asi to bude PCO 😀 😀 😀

pralinka25
3. jún 2009

shari aj nam sa tym vyhrazali v robote a nakoniec to prehrmelo a zas sem chodim 😅

oliadi
3. jún 2009

Ahojte, vidím, že ste vytvorili novú tému a začiatok bol v celku poetický 😀

shaarka
3. jún 2009

prali, si v statnej sprave?

oliadi
3. jún 2009

baby, dnes som obliekla rifle a mala som ich na pol zadku 😨 , skočila som na váhu a 1,5kg je dole, ani neviem kedy,asi to bude tým , že som začala brať tento cyklus parlodelt na zníženie hladiny prolaktínu 😀 , aj ma to teší lebo ideme čochvíla na dovolenku, ale radšej by som bola keby sa mi bruško zaokrúhlovalo 😒

simib
3. jún 2009

Sharka ahoj.A tiež všetky ostatné ahojte. 😀

oliadi
3. jún 2009

ahoj simib, vidím, že mas jedno dieta, aspon tu niesom sama 😉

hiva
autor
3. jún 2009

ahojte maminy....ako sa dari???

kaciatko81
3. jún 2009

noe, architekturu

simib
3. jún 2009

No oliadi ja nemám PCO,ale Sharku nájdem len tu.Tak som prišla všetky pozdraviť.

pralinka25
3. jún 2009

shaari v samosprave

oliadi
3. jún 2009

Ahoj hiva spica názov témy 😉

hiva
autor
3. jún 2009

Dik...mali sme tu par dni dozadu (este v starej teme) trosku poeticke okienko 🙂

hiva
autor
3. jún 2009

Oli...aj ty mas PCO? ...ako sa Vam podarilo prve babeno? prirodzene? 😅

oliadi
3. jún 2009

hiva, vtedy som PCO nemala a bolo to sup sup za 3 mesiace 😀 , a teraz je to už 10 mesiacov 😢

hiva
autor
3. jún 2009

oli...tak to je blbe ☹ ...a aj sa nieco beries? clostyl, alebo metformin?

pralinka25
3. jún 2009

oli a nepovedal ti lekar preco ti to PCO vzniklo ked si ho predtym nemala?

sofia2008
3. jún 2009

Ahojte, nezabudajte na mna! Aj ja patrim k vam 🙂

shaarka
3. jún 2009

tak som vas vymakla! dufam, ze ste tu!
a neviem, co vam nove poviem, ked som nekonikovala ani nie dve hodiny 😀

dindulka
4. jún 2009

dobre ranko😀
vau,vy ste toho popisali,nestiham citat.v poslednej dobe akosi v robotke nie je casu na konika 😝, ale bude lepsie verim.
no babeny ja som dnes 40 den cyklu a menzes nikde,tiez este nic neberiem a hp mam naplanovany az na september,uz som sa s tym aj zmierila,ze vydrzim do septembra a potom hura na to,ideme trosku doma prerabat... tak reku aj tak to vyjde,ale ved nemozem cakat na menzes do septembra ? aj tak nedojde,si myslim 😕 este asi pockam tyzden a zavolam dr.hm?

moja svagrina je tehu,moj drahy videl v poslednej dobe vsade bociana a on zaletel "vedla".je to divne.oni sa ani nepokusali ani to nechceli a // su na svete a my nic.priznam sa,ze mi to bolo luto a aj slzy boli,ale ved ja im to prajem,aj tak je to divne 😔

hiva
autor
4. jún 2009

dindula, hlavu hore.....netreba si vsimat okolie....na kazdeho pride s babetkom rad....len treba vydrzat 😉

baba2288
4. jún 2009

no ahojte,kocky.mne sa inak z prace normalne tazko odchadza,kedze doma nemam net.
nepozerali ste vcera Modre z neba? ten chalan s tou distrofiou,hned som zabudla na problemy.

hiva
autor
4. jún 2009

ja som nekukala...mna take nebavi....my kukame iba JOJ-ku - Panelak a kriminalky 😉

baba2288
4. jún 2009

ani mna to nebavi,ale zaujalo ma to. 🙂 mna ani kriminalky moc nebavia. niekedy,ked skoncim s pracou skoro,tak si zapnem tie popoludnajsie. neviem,preco ich markiza nedava vecer namiesto kadejakych chujovin.

baba2288
4. jún 2009

ako tak citam dozadu,to tu shaarka skutocne uz nebude posobit pocas pracovnej doby? 😨

hiva
autor
4. jún 2009

vyzera to tak, ze hej 😒 Inak dnes ani ja nemam cas....mam rokovanie cely den....ale pokusim sa sem tam nakuknut 😉

hiva
autor
4. jún 2009

a co sa tyka telky....my vylucne pozerame iba JOJ-ku....od 18:00 az do noci....program nam uplne sedi 🙂 Sudna sien - Kriminoviny - Spravy - Panelak - Kriminalka CSI a podobne....na apondelkovy program je super...akurat ze Kutil s.r.o. nemusime vobec, ale nejak to pretrpime kym zacnu Profesionali a Webmaster 😀 😀 😀

baba2288
4. jún 2009

hej,hej,s tou telkou suhlasim.aj s tou pracou,ze daco by sa veru aj mne tuto naslo.ale nechce sa mi vazne.

shaarka
4. jún 2009

caute baby 🙂
tak som doma. bola som na tom OGTT teste. nic hrozne, aj to mnozstvo sa dalo vydrzat, ale potom mi bolo na zvracanie a grgala som jak keby som vypila sytenu mineralku.
a - nic mi nie je! teda len som si skopirovala vysledok (secko NEG) a isla som domov. takze metformin sa nekona... skoda. 😒
bol niekto z vas na tom teste? a ak ano, tak s akymi vysledkami?

o 12 zavolam kolegyni, ci sa nieco v robote deje a ak nie, uz ostanem doma. s vami. 😉
😀