Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

hiva
autor
14. apr 2010

govi...na tehu testiky nie je nikdy neskoro 😉 ...nevravim, ze mas uz testovat, ale predzasobit sa nie je na skodu 😉 😀 😀 😀

govinda
14. apr 2010

no to hej, ale potom dráždia 😀
Doma nemám ani jeden 😀 . A keďže som stále na PN a stále akosi nemôžem chodiť, tak mi neostáva nič iné, len ich dať niekomu kúpiť a drahého o to žiadať nechcem (to aby bolo prekvapko, keby nááááhodou 😀 😀 ) a cez kamošky tiež nie, nechcem im zbytočne vysvetľovať 😀 .

hiva
autor
14. apr 2010

govi....tak objednaj cez net 😉....a pridu ti priamo domov 😉....objednaj viac do zasoby aby si mohla tesit kazdy druhy den 😉 😀 😀 😀 ....myslim, ze lauritka z Grafov predava tehu testy 😉

zuzu1111
14. apr 2010

irsina je uz mamicka???....woooooow ...tak skoro?....tiez som si s nou obcas pisala, teraz uz pomenej, ale hlavne pred par mesiacmi, ked som zacala navstevovat tuto stranku...ona kratko po tom otehotnela....velmi som jej drzala prsteky....hlavne aby boli obidve v poriadku....ktovie kolko vazila mala, lebo vo fotoblogu este nedavno pisala, ze ma len nieco malicko cez 1kg
Drzim prsteky.
Chuda vytrpela si toho...az sa bojim, ci to vsetko nesuvisi aj s tou nasou diagnozou PCO. 😨 😨 😨

Hiva, Govinda - aspon bude o niekolko dni vzruso, ked budete testikovat 😀 ...juj, keby vam to chcelo obom vyjst...

tatranka111
14. apr 2010

jeeeee govinda ja som si až teraz všimla, že ty si siedmy DPO ja som šiesty DPO 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/27f425

tatranka111
14. apr 2010

jaaaaj no mne ten ff nechce ukazovat aktualny graf ☹

zuzu1111
14. apr 2010

tatranka, takze aj ty sa postaras o vzruso v nasej teme - super mame tri cakatelky 😉

tatranka111
14. apr 2010

govi a nebolí ta náhodou lavý vaječník, lebo mna troška ano a teraz rozmýšlam či sa mi nahodou neurobila nejaká cysta alebo čo, tento cyklus vobec nebola u dr. 😅 tak neviem čo sa deje

tatranka111
14. apr 2010

baby neviem či sa pamatáte ked som písala, že brat má rakovinu ☹
máme tu teraz takého liečitela tuším, že je z Bulharska no brat u neho dnes bol (ved skúsit treba všetko) tak som šla aj ja len tak a on mi povedal, že v auguste je pre mna najvhodnejší čas kedy otehotniet vraj sa mám dat do augusta do poriadku aby som mala ovuláciu

hiva
autor
14. apr 2010

zuzu....tak u mna vzruso nehrozi....pochybujem, ze by to bola ovulka 😉 ...ale tatranka a govi sa nam o vzruso postaraju....baby...este 3 dni a cakame vysledky prvych testov 😉 😀

a co sa irsi tyka, urcite sa neboj, ze by to suviselo s nasou diagnozou 😉....pokial viem, tak irsi ani PCO potvrdene nemala.....ale zial sa jej pridruzili ine problemy 😔

jedinu spravu co mam je od bettynky zo vcera vecera o 20:50:
"babulky irsinka je este na pooperacke, boli ju brusko velmi, malinku zatial videla len an foto - je nadherna a uz sa vyhrieva v inkubatore. vsetky vas pozdravuje a dakuje, ze na nu myslite"

hiva
autor
14. apr 2010

tatranka....vsetko treba skusit.....mne teraz segranka naordinovala nosit budha naromok a nejaky kamen....naramok je vraj na precistenie krvi a kamen netusim....ale poctivo nosim....clovek nikdy nevie 😅 ...mozno kvoli tomu mam ovulku na 10 DC 😀 😀 😀 (zartujem, neverim, ze to bola ovulka)

tatranka111
14. apr 2010

hiva ved práve treba skúšat hocičo niekedy v takýchto prípadoch potom pomože aj psychika 🙂

hiva
autor
14. apr 2010

no u mna to na psychiku neposobi....ja tomu vobec neverim.....ale ked uz som to dostala, tak to nosim 😅

ale liecitelom celkom verim....este ako mala som chodievala k jednej babke, ktora mi kruzenim spendlika nad nohou liecila ekzem....celkom to pomahalo.....na cas som sa ho zbavila ale potom to prislo naspat...ale uz sa mi k nej nechcelo chodit, lebo sme to mali od ruky 😉

podla mna nieco na tej alternativnej medicine bude 😉....drzim paste, nech sa brachovi polepsi 😉....a ty sa neboj, to ze je august idealny neznamena, ze tento cyklus nie je dobry 😉...aspon vies, ze v tvojom pripade to august isti 😉 😅 😀

zuzu1111
14. apr 2010

hiva, treba verit...nadej je stale....este uvidis ako bude vyzerat graf dalej

keby si vedela nejake nove spavy o irsi a malickej, daj vediet 😉

hiva
autor
14. apr 2010

jasne...dam....ale nie som s nou v priamom kontakte....tiez som odkazana iba na to, co zisti bettynka v teme "Trnafcanky, snazilky, sup sem" ...na irsi mam kontakt len cez konika alebo Facebook....ale asi ani na jedno momentalne nema pristup ani chut chodit 😒

govinda
14. apr 2010

hiva, vidíš, to nie je zlý nápad objednať testy z netu 😀
Ale ja plánujem testovať najskôr 15 DPO, takže tak skoro vzrúšo nebude 😀

tatranka, tak si vzájomne držme palčeky 😵 . A bruško ma nebolí, akurát cítim bradavky a prsia, ale tak nejako divne, lebo vždy po ovu sa mi citlivosť bradaviek stupňuje a teraz je to stupňovanie také jemnejšie a slabšie 😕 . Ale keď chceš príznaky, hneď ti ich zopár vysypem - neskutočne žravá som a unavená 😀 😀 😀 😀

hiva
autor
14. apr 2010

govi, podla tvojich priznakov som ja tehotna cely zivot....zrava a vzdy unavena 😀 😀 😀

hiva
autor
14. apr 2010

reps. musim poopravit tu unavenost....nie unavena, ale leniva 😀 😀 😀

govinda
14. apr 2010

hiva, no veď práve preto to píšem - žravá a unavená som aj ja stále 😀 . a tiež celý život 😀

zuzu1111
14. apr 2010

baby aby ste vedeli, že v tom nie ste sami - tak také príznaky som mala aj ja stále - žravosť a lenivosť...a hlavne na sladké

zuzu1111
14. apr 2010

ale zvláštne je, že taká tá extrémna chuť na sladké ma teraz prešla...nie žeby som sladké nejedla, ale oveľa menej ako keď som nebola tehu....takže tešte sa 🙂

govinda
14. apr 2010

zuz, a aké máš príznaky ešte?
A v ktorom si tt? Prečo si to už nedáš do grafu? 😠 😀

zuzu1111
14. apr 2010

govi práveže nejaké extra príznaky nemám - som viac unavená, rada si aj cez obed pospinkám,alebo v noci spím dlhšie - hocikedy aj do pol11 😀 ...prsia ma trocha bolia, ale hlavne ráno to cítim, keď vstávam, počas dňa ani veľmi nie....bolesti v podbrušku už skoro žiadne....teraz keď ma pichne, tak maximálne 1-2 krát za deň, predtým to bolo častejšie a zo začiatku som mala aj také bolesti ako na prichádzajúcu MS...až sa niekedy obávam, či to je OK
V piatok idem na poriadny UTZ do nemocnice a keď mi doktorka potvrdí, že ozaj tam pekne vidno srdiečko a vypočíta mi ona termín pôrodu a v ktorom týždni som, tam potom si už dám asi aj tu namiesto snaží sa (asi toto si myslela? 😀 )
Podľa kalkulačky, čo počítam by som mala byť na začiatku 8tt.

tatranka111
14. apr 2010

no ja žiadne príznaky nemám iba ten vječník ma pobolieva. Baby ja som si už od posledného príspevku stihla aj schrupnút 😀 😀 😀 ale tiež to neberiem ako príznaky lebo pravdou je, že som dnes skoro vstávala

govinda
14. apr 2010

tatranka, no veď keby sme chceli, tak si vykonštruujeme všetky príznaky, ktoré vôbec sú 😀 😀

zuz, tak potom daj v piatok vedieť, ako si dopadla + chceme vidieť fotečku fazuľky 😵 . A samozrejme držím palčeky 😅

tatranka111
14. apr 2010

govi presne tak, ale ja som už také stavy mala hlavne na začiatku ked sme sa začali snažit, vtedy som na sebe cítila všetky príznaky, Po čase som príznaky už prestala takto intenzívne vnímat a teraz aj keby som náhodou nejaké mala tak budem tvrdit, že to je z niečoho iného 😅

govinda
14. apr 2010

tatranka, a asi je to takto aj lepšie, ako si v sebe pestovať len nádej a potom sa sklamať. Veď potom je to aspoň prekvapko, nie? 😀

tatranka111
14. apr 2010

govi jasné, ale v podstate si možme nahovárat, že je to niečo iné no v kútiku duše stále dúfame že by mohlo íst o tehotenstvo
ako dlho sa snažíte?

govinda
14. apr 2010

no my sme sa snažili v roku 2007 a potom dlhá pauza kvôli práci a teraz sa snažíme od januára 2010, takže už dosť dlho 😔

tatranka111
14. apr 2010

tak to hej my sme sa viac ako tri roky nijako nechránili.....nechávali sme to na náhodu a z toho rok a pol je aktíívne snažilkovanie