Syndróm P(re)CO? II

hiva
3. jún 2009

Tak Vas vsetky vitam v druhom pokracovani nasej diskusie o syndrome PCO....v prvom fore sa podarilo viacerym dievcatam (napriek tejto nie zrovna najprijemnejsej diagnoze) stat sa mamickami. Tak nech taketo uspechy v hojnom pocte pokracuju aj v tejto druhej serii 😉

shaarka
25. aug 2009

😀 na 10.DPO? no neviem, neviem 😀

shaarka
25. aug 2009

hutorec neviem, dokonca ani nerozumiem!!!! svata pravda!
no a po madarsky by som asi vedela, keby ma tam nechali napospas osudu na mesiac 😀 ostali mi nejake frazy z detstva... 😉

hiva
autor
25. aug 2009

no tak ked nie IP, tak mozno bliziaca sa mrcha 😒 ....kazdopadne je to ovulacny graf 😵 😵 😵

a ty nie si rodene kosicanka? resp. vychodniarka?...jakto ze nehutoris???....ako to potom v kosiciach prezijes??? ja som bola iba parkrat v Michalovciach u potencialnych ex-svokrovcoch a nerozumela som im ani prd 😀 😀 😀

ifulka
25. aug 2009

Shaarka, jem na tom asi stejně jako Ty, já z ničeho dogma nedělám 😀 Já si říkám, že všechno dělám pro sebe a tak i kdyby to k miminku nepomohlo, určitě to pomůže aspoň mě. Zdravý životní styl se třeba projeví v tom, že nebudu mít kdovíjaké horší nemoci. A když je i tak budu mít, vždycky si můžu říkat, že by to mohlo být horší, kdybych se v minulosti nechovala tak jak jsem se chovala 🙂 Bylinkový čaje si dělám proto, že mi chutnají a zároveň mám dobrej pocit, že dělám něco pro sebe. A tak z toho mám radost. Vím, že mi žádnej čaj nezařídí, že otěhotním. A když jo, tak to bude zázrak, ale rozhodně to není to, co bych od něj primárně očekávala🙂 a pak byla zklamaná, když se zázrak konat nebude.
Já musím říct, že jsi v životě vždycky na všechno měla štěstí. Ale je pravda, že občas neuškodí, když člověk tomu štěstí jde malinko naproti 😉

ifulka
25. aug 2009

V předposlední větě má být "jsem" ne "jsi" 😨

ifulka
25. aug 2009

Hiva, nikdy nepoužívat slovník? To bych rozuměla asi jen předložkám 😀 Možná 😀 😀 😀
Ta knížka na dietu k PCO je napsaná někde v této témě? (aj, holky ještě chvíli tu s vámi budu a začnu hovoriť po slovensky😀 )

hiva
autor
25. aug 2009

no tu zrovna nie je....mne ju jancos poslala cez mail....ak ju chces, posli mi spravu s tvojim mailom a preposlem ti ju.....ale v ramci temy je o nej hodne popisane.....je to trosku prisna dieta a v podstate na cely zivot...resp. kym sa nedockas mimina.....nesmo sa mliecne ani mucne vyrobky, ani zemiaky, ani ryza, ani banany...a kopu dalsich dobrot je zakazanych....ale ak na to mas odvahu kludne ti ju poslem....ja som zbabelec a nemienim sa tryznit 😀 😀 😀

ifulka
25. aug 2009

A klobásky zakázaný nejsou? Ty si vzít nenechám 😀 😀 😀

ifulka
25. aug 2009

Trýznit se taky nemíním. Ale něco by se z toho pro inspiraci třeba vybrat dalo.. Občas 😀 Jsem nepřítelem všech diet 😀 (no, můžu si to dovolit říct se svými 58 kg 😀 Ale jestli se budu cpát hormonama, tak to asi budu kynout jak bábovka 😨 )

hiva
autor
25. aug 2009

no ifulka....z mojho pohladu je tam vsetko dobre zakazane....vratane klobasok.....ja ked som si to precitala, tak som zistila ze keby som to chcela dodrzat tak asi skapem od hladu....ja som totiz neni moc zeleninovy typ...okrem paradajok nezjem skoro nic 😅

hiva
autor
25. aug 2009

ifus, knizku by si mala myt uz v poste 😉

pralinka25
25. aug 2009

he shaari ja som to vedelaaaaaaaaaaa 😵 ze to bude ovulkaaaaaaaaaaaaaa

ifulka
25. aug 2009

Ještě mi nic nepřišlo ☹ Snad dojde...

Tak to ne, jak nejsou klobasky, tak nehraju 😉 Ale stejně do toho aspoň mrknu 🙂 Nic se nesmí přehánět, vyberu si z toho co se mi bude líbit🙂 A banánů se taky nevzdám 😎

shaarka
25. aug 2009

prali, to vazne?
jak to, ze to kazdy vedel, len ja nie? 😀

hiva
autor
25. aug 2009

shaarka....lebo vsetky sme mudrejsie ako ty 😀 😀 😀 ..(ale nie, len blby for...ale nedalo sa nezareagovat) 😉

shaarka
25. aug 2009

😅

😀

shaarka
25. aug 2009

to bude tou cudzojazycnou literaturou toto 😀

hiva
autor
25. aug 2009

jaaj....uz sa tesim na zajtra....posledne predoperacne vysetrenie a cely den volno...a konecne zase po roku kadernik 😀 😀 😀

shaarka
25. aug 2009

a co ti budu robit zajtra?

hiva
autor
25. aug 2009

takze ja sa pomaly lucim....vo stvrtok docitam, co ste vsetko popisali...tak sa snazte, nech sa v robote nenudim a mam co citat😉 😀 😀 😀

shaarka
25. aug 2009

jeees, of kooors 😀 aaj vil du maj best 😀

hiva
autor
25. aug 2009

zajtra idem najma na vysledky krvi, mocu a EKG...a predpokladam, ze mi spravi len nejaku prehliadku...neviem...mozno tlak, pluca vysetri, brucho prehmata...alebo co ja viem co...netusim...neviem si to predstavit....vo stvrtok zajtra poobede budem uz zase o nieco mudrejsia...potom napisem 😉

hiva
autor
25. aug 2009

😀 😀 😀 ...tak tuto anglictinu poznam....tymto stylom mam doma prepisane vsetky pesnicky od Depeche mode 😀 😀 😀 ...samo tvorba 😀 😀 😀 ...od vtedy som ale spravila nejaky pokrok 😵 😵 😵

shaarka
25. aug 2009

vo stvrtok zajtra poobede?
zaujimavy casovy udaj 😀

hiva
autor
25. aug 2009

jasne....nechapes....to su 2 vety v jednej....vo zajtra poobede sa to dozviem ale Vamnapisem az vo stvrtok 😀 😀 😀 ...tak to vyzera ked clovek mysli na jedno a pise druhe...a hlavne ked si to po sebe neprecita 😀 😀 😀

vavenka
26. aug 2009

Shaarka vas vsetky velmi pozdravuje, je nasrana jak perun, kedze nasa "mila" adminka ju blokla, pretoze si dala spat sovju foto !!!
Akoze okdazte (aj ja odkazujem) milej adminke zuz11, ze na tej fotke JE shaarka, mozem to dosvedcit, pretoze ju osobne poznam a stretavame sa.....
Moj skromny nazor je, ze tu na MK je ovela podstatnejsich veci, ktore by adminky mohli riesit, a nie BEZ PRICINY blokovat stale uzivatelky a nezmyselne mazat fotky z profilov a fotoalbumov !!!
(a nasrana som aj ja 😠 😠 )

ifulka
26. aug 2009

To je teda pěkný bordel toto 😠 My chceme Shaarkuuuuu!!!!!!

zuz11
26. aug 2009

dakujem, ak nepoznate skutocnost nerieste to, pekny den zuz

sofia2008
26. aug 2009

My chceme Shaarku!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

pralinka25
26. aug 2009

cafte.
cozeeeee? shaarka je blokovana? Haluz. Co toooooo?????????