Tehotenské príznaky po kyretáži

mells
22. okt 2013

Ahojte zenusky,
chcela by som sa vas spytat tych co maju kyretaz za sebou, kolko po kyretazi ste mali este tehotenske "pocity" a priznaky ???
Ako dlho trvalo kym sa vam HCG hormon upravil a po akej dobe ste boli na kontrole ultrazvukom ? mne nakazali medzi 4-6 tyznov po zakroku ale citala som tu na fore ze uz zeny uz po 2 tyzdnoch boli. A hormon HCG po kolkych dnoch ste boli na kontrole ? a klesol ? ci sa najdu aj take co neklesol 😖 a co potom nasledovalo ???

mia005
31. okt 2013

@leamax jooj,to musi byt neprijemne ☹
@mells ale ako hrat sa na vzornu,ved si vzorna nieee 😀 Idem zmerat teplotu,nebojte nie do ritkyyyy a potom nasupem zemiaky neboj 😀 bezim aj ja nech som vzorna zienka domaca 😀 ahojteeeee babule

leamax
31. okt 2013

@mia005 tak aj vam pekny vecer, paaa

mells
autor
31. okt 2013

@mia005
@leamax zenusky asi si zalozime neaku vlastnu temu 😉 a tam si budeme moct pokecat bez toho aby sme spamovali tuto temu 😕 co vy na to ?!?!?! ... ktora sa tu vyzna najlepsie a vie kde by sme si mohli pokecat ??? 😀 ... ja by som navrhovala ze jedna z nas zalozi temu kde sa tu predstavuju novy clenovia a tam zeby sme si pisali ??? cakam na vase odsuhlasenie 😉 teda berem to ako hotovu vec len chcem precitat ci suhlasite aj vy obe 😉 🙂 tusim si rozumieme xixi ... tak nech sa nestratime z "ocu" 😉 😀

mia005
1. nov 2013

@mells odo mna mas suhlas,chcela som cosi podobne navrhnut 🙂

leamax
1. nov 2013

@mells
@mia005 no ja by som tiez najradsej, keby nepiseme takto verejne, ale nezrusia nam sukromku, ked tam budeme len my tri?

mells
autor
1. nov 2013

@leamax
@mia005 dobre zlaticka tak skusim zalozit temu v "som tu nova" 🙂 a tam som si ista ze mozeme pisat co chceme vsak to bude vlastne "moja" tema 😉 a ked nas ujovia a tety adminovia zrusia tak vieme ze ani tam nemozeme ☹ ak by toto naaaahodou neaka teta adminka/ujo adminko citali tak prosime o radu kde by sme si mohli pisat 😉 a vopred DAKUJEME

leamax
1. nov 2013

@mells ok, super, hned som tam 🙂 a nech ma nejaky krasny, plodny a optimisticky nazov 🙂 🙂 🙂

mells
autor
1. nov 2013

@leamax mas napad ??? aky ???? 😝 budem rada ked nieco navhnes ja som momentalne este beznapadova 😀

leamax
1. nov 2013

@mells no ja tiez, este som tesne pred ranajkami 😀

co tak:aj my porodime nase vytuzene babätka 🙂

neviem, nenapada ma este nic

mells
autor
1. nov 2013

@leamax neskoro draha uz je zalozena 😉 dokonca som nasla ze "sukromna" poslala som ti link neviem ako to bude vam ukazovat preto dala vediet 😉 a dobru chut k ranajkam ... ja uz naranajkovana, psinka vyvencena 🙂

leamax
1. nov 2013

@mells ved nazov mozes furt menit, ty ako zakladatelka tam mozes robit cachre - machre 😀 funguje, uz som tam 😉
a dakujem, idem na ne 😀

mells
autor
1. nov 2013

@leamax ano JA JA JA JA ... to je nieco na ego pre jedinacka 😀 😉

ankare
26. feb 2019

Som 3 dní po potrate a HCG mam 69. Je to v poriadku?