Tehotenstvo po kyretáži. Koľko treba čakať?

lienocka28
13. aug 2007

Som po kyretazi a doktor vravel, ze mame cakat asi mesiac a potom sa mozme snazit dalej. Ake mate s tym skusenosti? Kolko ste cakali?

ninan2
20. apr 2015

@19lucka90 jaj, tak to je horsie... ale myslim ze stacia tie injekcie na riedenie krvi, nie?

tanietqa
25. júl 2016

Ahojte žienky, my sme s manželom prišli o naše prvé maličke v 11tt- Missed abortion, som teraz 25.deň po kyretáži, žiadne ťažkosti, slabé pobolievanie bruška týžden po, krvácala som len 2dni po zákroku aj to druhý len tak minimálne a potom som par dní slabo špinila, čo môže byť tým, že ma v ten istý deň čistili 2x, na kontrole u gyn všetko oka, no teraz už mám par dni hlien ako pri ovu, myslíte, že by som už čoskoro mohla dosťať menzes? môžeme sa totiž hned po nom snažiť, tak či to mala už niektorá z Vás, alebo nie. ? Resp, myslíte, že by sme sa už mohli snažiť aj bez tej prvej potvorky? psychicky aj fyzicky sa cítim oka 🙂 len neviem, čo by mi na to povedala moja lekárka :D :D :D.. Ďakujem všetkým za odpoveď... P.S. sme silné žienky, padavky by to nezvladli ! emoticon :*

rebeka2017
8. aug 2016

@bybi ahoj,bybi,si ešte na modrom konikovi?

spisiacka
8. aug 2016

@tanietqa mala by to byt ovulka. niektore sme cakali pol roka poctivo ine mesiac a poznam aj take co ani prvu nedostali 🙂 je to na tebe ako sa rozhodnes.

bybi
8. aug 2016

@rebeka2017 hej stale som 🙂

rebeka2017
8. aug 2016

@bybi čítala som tvoj príspevok,že si dva týždne po kyrete otehotnela,momentálne mám ja taký pocit,som tri tyzdne po kyrete,s manželom sme nevydrzali ani do prvej ms a vcera som si robila tehu test..vyšiel pozitivny.. Myslíš,že by to mohlo byť nové tehu?veľmi by sme si to želali.. prišli sme o mimi v 11tt,nebilo srdiečko... Tak mi museli spraviť kyret... ďakujem za tvoj čas vopred... 🙂

poohie
8. aug 2016

@rebeka2017 trosku sa tu votriem a odpoviem aj ja 🙂 takto skoro nezistis, ci to je pozostatok zvyseneho hormonu z predosleho tehotenstva (vraj moze byt az 9 tyzdnov po kyrete) alebo nove babatko uz na vas caka v brusku 😉 vlastne teoreticky by ti este ani test nemal ukazat, nie? budes musiet vydrzat a skusit neskor, ci ciarka silnie alebo sa straca, i ked to este nemusi aj tak byt naisto. drzim vam palce, nech je to tak, ako je najlepsie pre vas a hlavne tebe prajem vela trpezlivosti, viem, ake to je, nevediet, na com si. drzte sa! 😉

rebeka2017
8. aug 2016

@poohie si veľmi milá,cením si tvoju odpoveď, musím uz len vyčkať 🙂 máš pravdu,teorericky by ani test nemusel ukazat. Ak by to bolo babo,bolo by to to naj prekvapenie na svete 🙂

rebeka2017
8. aug 2016

@poohie dnes som bola na odbere krvi,mám 55,2 hodnotu hcg v krvi,mám ísť o dva týždne na kontrolné meranie... už len vydržať 🙂

poohie
8. aug 2016

@rebeka2017 nuz, to je celkom dlha doba. ale zasa cakanie na to, kym sa dietatko narodi, je ovela dlhsie, tie deti nas od pocatia trenuju v trpezlivosti 😉 prajem vam, aby ste coskoro drzali svoje vysnivane babatko v naruci!

rebeka2017
8. aug 2016

@poohie 🙂 ďakujem ti, napíšem, či je to ono 🙂

bybi
8. aug 2016

@rebeka2017 urcite moze byt 🙂 ja som 18 Dec mala kyret a 17 Jan pozitivny tehu test 🙂 a o chvilu budu mat tie 2 palicky 9 rokov 😀 neskusala si po kyrete tehu test ci je negativny? Ja hej tak som potom vedela ze toto bude nove tehu 🙂

rogiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebeka2017
8. aug 2016

sama neviem, ako to preckam ☺ napíšem v každom prípade ☺ ďakujem ti 😊

rebeka2017
8. aug 2016

@bybi neskusala som po kyrete tehu test,až teraz 3 týždne po kyrete,preto som taká zmätená 🙂 ďakujem ti 🙂

bybi
8. aug 2016

@rebeka2017 neni zac. Daj vediet ked budes vediet viac. Prakem len to nejlepsie 🙂

rogiii
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pravdoluba
13. okt 2016

Ahojte baby, pridávam sa k Vám. Nejako ma prepadajú zvláštne pocity. Som po kyrete 4 mesiace a jediné na čo čakám sú dve čiarky. Teraz to nevyšlo. Uvidím o ďalší mesiac.

anuliiik
21. feb 2017

@tajkaaa ty brdo.kukni co mi tu vyskocilo 😊 a uz obe nahaname dvoch vagabundov 😂

tajkaaa
21. feb 2017
patka33
11. mar 2017

@lenkaa222 preco myslis ze po kyretazi to pride velmi rychlo dalsie tehu?

monikangel
3. jan 2020

Ahojte, je tu este niekto so skusenostami s otehotnenim po kyrete? Rada by som nejake nove skusenosti, kedze je to starsia tema. Ja som potratila v 22tt,uz som 3 mesiace po kyrete a chcela by som vediet, ci sa kazdej babe skor, ci neskor podarilo otehotniet, resp. za aku dlhu dobu. Pripadne, ci to snazenie trva uz roky a nedari sa ☹

bibika8
24. apr 2020

@monikangel ahoj ja budem teraz mesiac po kyrete a čakám na MS po vyvolavacke no stále nič a už to bude 2tyzdne.najradsej by som do toho išla hneď aj keď samozrejme počkám ale je tam aj strach

monikangel
28. apr 2020

@bibika8 ahoj, ja som mala kyret v septembri, v novembri mi gynekolog povedal, ze sa mozeme zacat snazit, v januari som mala cystu ako past, ta sa stratila a zatial tehotna nie som. Nemaj strach. Priroda vie, preco zariadi veci tak, ako zariadi. Musis si verit a dufat, se vsetko bude v poriadku. Ja som si tak v duchu povedala, ze do roka a do dna od prveho otehotnenia to urcite dame, tak sa na to tesim, kedy to pride. Teda, do roka a do dna by malo byt 21.4. ale to je este skoro na test. Tak dufajme, ze bude vsetko oka. Velmi ti budem drzat palce, aby si mala vsetko v poriadky a keby cokolvek, pokojne napis 😉
A neviem, ako si na tom s bylinkami. Vyskusaj alchemilkovy caj alebo afroditin caj. Mne dost pomohli zregenerovat maternicu a celkom rychlo.

zuba1987
28. dec 2020

ahojte, ak tu este niektora ste, kedy po kyretazi po ma sa vam podarilo, a boli nejake problemy? (oslabeny krcok?)
dakujem