Tehotenstvo po potrate

lucka199522
23. aug 2018

Ahojte
Chcela by som sa svami poradiť ...som po potrate potratila som 6tt /7tt neviem presne v ktorom som tyzdni len podla mojich výpočtov..kedze zijem v zahraničí a tu tehotenstvo neriešia az do 12 týždňa. Do nemocnice som isla prvý krat pretoze som zacala slabo krvacat ziadne bolesti nic spravili mi dake vysetrenia a povedali ze to je normalne ze zena na zaciatku este moze krvacat v období menstruacie ale o dva dni ma radsej poslali este na scen na scene mi povedala ze babatko je sice mensie ale je ulozene tam kde ma byt
a uz mu aj srdiecko bilo tyzden na to som zacala krvacat viac a uz som mala aj bolesti v podbrusku na to mi sestricka povedala ze si mam dat lieky od bolesti a ze mam prist ked sme tam prisli zase mi urobili vysetrenie a uz aj scan kde mi oznamili ze som potratilaa dali mi 7 dnove antibiotiká ktore som hned vybrala a uzivala sestricka mi este povedala ze mam pockat do prvej menstruacie a moze sa pokusat znovu ...myslite si ze je to mozne a spravne ak sa citimuz lepsie psychick y lepsie a tuzime po babatku ze by sme sa zacali snazit hned ?

ruzicccka
23. aug 2018

My sme sa zacali ... snazit hned ako som prestala krvacat
Lekarka nepovedala ako dlho cakat a sestricka
Povedala .. ze nemusim cakat ani na prvu ms
Ked sa nato budem citit tak Kludne ...

Kedze som ani ja ziadnu kyretaz Nemala a vsetko bolo ok
Sme zacali ... hned
No tehotna do dnes niesom su to uz .. 6 mesiace
A nic

Inac podla toho co pises si asi v UK ?

Lebo podobne nieco som Mala aj ja

lucka199522
autor
23. aug 2018

@ruzicccka ano v UK
Ziadne cistenie nič ..:-/ takze asi len pockat na skončenie mrchy uzivat kyselinu listovu a nechat tomu voľný priebeh 🙂 a dufam len v to najlepšie

lokorave
23. aug 2018

@lucka199522 ja som tiez cerstvo po potrate 🙁 po odkrvacani sme mali este mat tyzden abstinenciu do prvej kontroly aby sa zistilo ci je maternica uplne vyprazdnena kvoli infekcii a teraz uz kludne sa mozme snazit aj ked ja mam pred sebou nejake vysetrenia na zistenie priciny.

ruzicccka
23. aug 2018

@lucka199522

Ja som ani ziadnu Kontrolu nemala ... test bol negativny cize mi bolo povedane ze je vsetko v poriadku ...
Zacinam brat wobenzym inofolic
A uvidime ci sa zadari
Pockaj par tyzdnov aj telo si musi odychnut

lokorave
23. aug 2018

@ruzicccka ja som mala kontrolu vzdy sono a krv na. Hcguz sa mi to totiz stalo 2krat.. s inofolicom mam zakazdym dobre skusenosti co sa otehotnenia tyka...ale.u.mna je problem udrzat. A wobenzym beries na co? Ja teraz beriem femibion 1 a odporucili mi nosifol. Tiez anopyrin na krv

lucka199522
autor
23. aug 2018

@ruzicccka mne povedali ze si mam o 2 tyzdne urobit iba tehu test a ze by mal byt negativny tak aj bolo ale rozmyslam ze skocim na slovensko na gynekologiu na vysetrenie predtym ako to znovu skusime ze ci je vsetko v poriadku a tebe prajem aby sa zadarilo :-*

lucka199522
autor
23. aug 2018

@lokorave ty tiez zijes v UK?

ruzicccka
23. aug 2018

@lucka199522 ano zijem v UK
Uz 12 rokov ...
Vzdy ak mam nejaky problem alebo pochybnosti
Letim na Slovensko ja mam PCO
Vraj Inofolic
Je nato dobry citala som ze wobenzym
Je dobry tiez ...
Poradila mi ho aj jedna bylinkarka
Hned potom ako som potratila som jej pisala a mi to poradila ...

Ak je test negativny to znamena ze .. si sa vycistila sama a je vsetko v poriadku

Len staci vyckat az prestanes krvacat - spinit
A mozte sa snazit ja som potom ako som prestala
Krvacat cakala este tyzden ... a zacali sme skusat

Ale ja nemam ovulaciu bez pomoci
Kedze mam PCO takze beriem clomid na podporu ovulacie

selest
23. aug 2018

@lucka199522 ahoj ja tiez zijem v zahranici a tiez som potratila bez kyretu.
Potom som bola doma na sk a moj gynekolog robil sono a povedal, ze keby nepoviem, tak ani nevie ze som po potrate,ze sa mozme snazit. a to som potratila v 12tt.
A potom som dostala prvu ms a zas som otehotnela. Zial zas to nevyslo. Potom presli dva mesiace a tentokrat to vyslo a uz som 9. mesiaci.
Podla mna je to individualne a tu v uk nik nepatra po tom preco sa to stalo, tak ti ani nikto neda zaruku ze sa to nestane znovu. U mna bol dovod uplna blbost.. Zabudli na test rh..
Vela zien tu pisalo v diskusiach ze sa podarilo hned po prvej ms a vsetko ok a ine zas aj cakali par mesiacov a aj tak nic. Takze to je tazko radit.
Treba skusit ak sa na to citis a uvidite. Ak si niesi ista ci si aj fyzicky fit najdi si sukromne gynekologa co ta vysetri spravi sono atd. najlepsie sukromnu polsku kliniku a budes kludnejsia.
Prajem ti aby ti to vyslo, niekedy su tie zaciatky tazke a nie vzdy ide vsetko lahko na prvy krat ale vela zien si tym preslo a maju krasne zdrave deticky a ty budes mat tiez 😘

lucka199522
autor
23. aug 2018

@selest dakujem krasne za podporu :-*

miruska_1
23. aug 2018

Ja som mala kyretaz a otehotnela som znovu hneď po prvej menštruácii.. všetko bolo ok, drobec má už 5 mesiacov 😘

elisa7
17. sep 2018

Bola som tehotna po umelom oplodneni, schytala som hyperstimulacny syndrom, takze extremne bolesti, nemocnica, bohvieake lieky...babatku prestalo bit srdiecko v 11.tt. O tri mesiace necele som isla na KET- to znamena transfer mojich zmrazenych embrii, moj doktor povedal ze treba vyuzit ze maternica je este v rezime materstva, vkladali mi tri..a moje dvojicky budu mat uz 9 rokov o mesiac 🙂

ross13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre