Tukové guličky pod kožou

rebekarebekova
20. aug 2017

Ahojte, manzel ma na viacerych miestach po tele take akoby gulocky alebo vyvyseniny pod kozou. Niektore su veky stare (hlavne celo a zahlavie asi 4) ine mam pocit akoby predtym nemal (taka hraskova na stehne.
On to neriesil samozrejme, ale asi by sa mal na to nejaky lekar pozriet. Alebo sa nemam znepokojovat?

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yanni
20. aug 2017

@rebekarebekova Neoanikar. Nech ide na kozne. Moja mama mala taketo hrci a boli to tukove. Odstranili ich. Ja mam tiez dve na oboch stehnach. Jedna "gulocka" je roky stara, pred dvomi rokmi, tesne po porode dcery, sa mi na druhom stehne vytvorila dalsia, ktora sa sprava presne ako ta prva. Idem tiez riesit na koznom.
Nech mu to pozru, väcsinou je to neskodne, odstrania a bude mat pokoj. Ale vis, clovek nikdy neviem, preto ak ich uz m tak vela, radsej nech to zacne riesit.

deniky
21. aug 2017

Moj manžel ma tiež na chrbte pýtal sa lekára obvodného nato a že to má podkožny tuk ale že je lepšie keď sa pozrie kozny lekar nato 🙂

natalienka12
21. aug 2017

Aj ja mam taku na hlave uz asi 15 rokov aj by som si ju dala prec ale desim sa toho ze mi vyholia v okoli vlasy lebo to mam vpredu asi 2 cm od cela. Neriesim to viaceri lekari mi povedali ze je to ok je to dedicne ma to aj moja mama aj babina neboha to mala.

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalienka12
21. aug 2017

@anetkaadamko To fakt? A ako to vyreze? Vsak len to okolie oholi nemyslim celu hlavu. Ale ak sa to neholi dam si to hned vyrezat lebo mi to vadi. Aj kadernicka sa ma na to stale pyta.

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalienka12
21. aug 2017

@anetkaadamko a potrebovala si odporucanie od kozneho?

ivuska6
21. aug 2017

Ja už som si dala toho vyoperovat ale 20 a chodím s tým k chirurgovi plastickému max spokojná ja to mam dedičné neboli to a je lepšie dať to von keď je to malé

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalienka12
21. aug 2017

@anetkaadamko no parada a u koho si bola u normalneho chirurga ci plastickeho?

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz