U koho vám liečili anovulačné cykly v Košiciach?

mireag
28. júl 2009

Ahojte baby z KE a okolia. Tuto temu zakladam, aby sme si mohli poklebetit o skusenostiach, zlych a dobrych lekaroch, o duphastonoch, vitaminoch, cajoch, sporte... a vsetkom, co suvisi s nasim snazilkovanim.
Ja prave popijam alchemilku a cakam, kedy mi pride cervena armada, kedze uz meska mesiac...
Baby, ako a u koho vam liecili anovulacne cykly? Tak piste skusenosti a rady.

A este... Mate skusenosti s Multivitaminom - New life?

shaarka
30. júl 2009

baby, kosicanky, nepoznate nahodou tohto typka?
http://2.bp.blogspot.com/_EJCO7fq3qMA/SnFKBSddr...

mireag
autor
30. júl 2009

cukor, no dnes sa neda vonku vobec existovat. Ja uz o chvilu koncim v praci a ideme pokracovat v stahovani a malovani nasho noveho bytu. Ale tieto horucavy ja nemusiiiiim!!!! 😒

Shaarka, nie nepoznam...

cukor
31. júl 2009

mireag....ale to je super stahovat sa do nového.....takáto zmena môže priniest ovocie 😲 ....tak nech sa vám v novom hniezdočku darí....

mireag
autor
31. júl 2009

Dobre ranko kosicanky. Prave som dorazila do prace, dala rannu davku pilul a kukam, co nove v MK.
Cukor, no dufam, ze mas pravdu a nova spalna bude plodna... 😉
A ty si teraz v akom stadiu snazenia..? Pred IVF, po, alebo prirodzene... 🙂

cukor
31. júl 2009

nooo jaaaaa......som komplikácia nad komplikáciu.....a teraz kedže mi zistili trombofiliu tak mam takú predprípravu.....musím si pichat fraxiparín a v oktobri ...novembri ....IVF alebo IUI....to sa potom upresní......ale už 2x som bola na IVF a dost to bolo pre mna náročné.....no uvidíme 😕

mireag
autor
31. júl 2009

No je toho veru dost, tak ti budem drzat palce, aby to na jesen vyslo. Ale obdivujem vsetky zienky, ktore bojuju a maju silu ist do toho. 🙂 Ja dnes idem volat kvoli vysledkom krvy, tak som zvedava... 😒

cukor
31. júl 2009

aj tebe držím palce...a ty si ako na tom?aky mas problém? a kde ste sa nastahovali? 😝

mireag
autor
31. júl 2009

Ja som len na uplnom zaciatku. Zrejme to bude PCO. MS mi meska mesiac, tak mam duph. ako vyvolavaku, pomedzi to bola folikulometria a este ma cakaju asi dva odbery. Ale ked citam, co vsetko maju baby za sebou, tak ma snad nic nezaskoci. Dr mi povedal, ked do polroka nic, tak ma posle do CAR... Uvidime, ci tento mesiac pride ovu, lebo duph. budem brat aj 11-25DC. Uvidime...

Stahujeme sa na KVP. Kupili sme si taku mensiu trojku - pre troch... 😉

cukor
31. júl 2009

.....treba len pozitívne mysliet...aj ked sa to lahko hovorí....ja mam za sebou 2xIVF,2xKET,4xIUI ...a 2x som potratila ....ale nevzdávam to a verím,ze sa raz docká......aj ked biologické hodiny nie bijú ale vrčia 😀 😀 😀 ....ale mam pri sebe skvelého manžela a je mi naozaj velkou oporou.... 😅 😅 😅

lenka_66
31. júl 2009

Shaarka, no zvidenia urcite , neviem na rychlo zaradit.

mireag ,hehe plne vyuzity pracovny cas 😀 😀 😀

cukor
31. júl 2009

leni..a..z ktorej časti košíc si? 😕

cukor
31. júl 2009

....kukuk.....nikto tu nie je?...co vsetky prázdninujete??

mireag
autor
31. júl 2009

cukor, fuha... Nevzdavas sa a to je supeeer!!! 🙂 A kolko mas rokov..? To sa tu smie pytat, ci nie..? 😉 Ja mam 28,5... 😒

Lenka, ako znasas tieto horucavy s bruskom, prosim ta...? Ved uz o chvilu to pride, ze..? 🙂

cukor
31. júl 2009

mireag....ja som o 10 rokov starsia 😠 😠 😠 ale nevzdám to 😀 som baran 😀

mireag
autor
31. júl 2009

cukor, a uz mate dieta, ci sa snazite o prve..? Mam kamosku, ktora ma 36r a mala ist este na jar na dalsie IVF, ale vzdala to. ☹ Velmi som ju prehovarala, no povedala, ze nie, ze uz je stara a ze by dalsi neuspech nezvladla. Mala by som ta s nou zoznamit. 😉

cukor
31. júl 2009

nemam dieta ale velmi chceme...... len stale nejaké prekázky......vek si nepripústam,ja sa citim este dost mladá a pokial je aspon nejaká nadej....tak to nevzdám....

cukor
2. aug 2009

mireag...halo....uz ste vymalovany a prestahovany??????inak v tej horúčave malovat.....no brutal 😀 😀 😀

cukor
2. aug 2009

kde ste vsetky košičanky 😠 😠 😠 .....

cukor
2. aug 2009

lenka 66.....ako bolo dnes u lekárky?...... 😉

shaarka
2. aug 2009

ja som tu, ale nemam nic nove a neviem, co napisat 😀

mireag
autor
3. aug 2009

Dobre ranko, kosicanky... Som po vikende znicena. Neviem, ci nezmenim povolanie na maliar-natierac-cistic... 😀 Vy ste sko vikendovali - snazilkovali..? 🙂

cukor, aspon nam to dobre schlo. Straaaasne teplo bolo v sobotu. Spalana je hotova a robime na zvysku.
Normalne som z toho schudla...
😉 Chvalalbohu, lebo musim!!! 😀

cukor
3. aug 2009

ahoj mireag.....ak je spalna hotova,čo viac treba......my sme len raz v takejto horúčave malovali.....a...nikdy viac........... 😅 😅 😅 .......takže mas fajn dietu,posilovnu aj saunu 3 v 1.........no super....

mireag
autor
4. aug 2009

Ahojte babenky, tak konecne sa to pocasie dnes umudrio a trochu tu prefukuje. Ani dast mi nebude vobec vadit. 🙂
Cukor, ti poviem. Tak mi fajne splaslo to moje hnusne brucho. Dr. sa potesi, ked mu poviem, ze som schudla... Dufam, ze aj foliky to pochopili a nastartuju sa.
Uz by som mala konecne dostat, lebo ma neprijemne pobolieva brucho a hor sa na odbery a folikulometriu. 🙂
Inak moj minulotyzdnovy HP je uplne v norme, tak neviem co to znamena... 😒

jancos
4. aug 2009

ahojte, mireag, suepr, ze hp je v norme, to je dobre znamenie. aj ja som vcera mala dostat mrchu a nic napriek duphastonu. tiez to nechapem, asi pojdem k dr, ked do zajtra nepride.

cukor
4. aug 2009

ahojte snažilky....tak mam teraz dostat tretiu mrchu po potrate a potom sa teším na koniec augusta....ideme k moru ale sme sa este nerozhodli kam.....asi to bude na posldnu chvílu.....kažky rok to tak riešime...a posledné roky potom koncia pri tunisku....tak skuste poradit kam ist.....no a dúfam,ze po dovolenke sa mi bude darit... 😲

jancos
4. aug 2009

ahoj cukor, my sme boli na rodose, bolo velmi dobre, ale asi zavisi, co mas rada, takze ti moc neporadim. ked uz mas vyskusany tunis, a sa ti paci, tak by som asi isla zas. a darit sa ti moze aj na dovolenke, nie? nemusis cakat, ze az po dovolenke 🙂

cukor
4. aug 2009

ja musim,doktorka mi povedala,ze musím si najprv začat pichat fraxirarine...mam trombofíliu...a potom íst na to...a u mna to prirodzene nepôjde...keby sa mi to podarilo bol by to zázrak....ale zázraky sa dejú...nie?

jancos
4. aug 2009

urcite, niekedy doktori na prirodu nemaju 🙂 ale hlavne rob vse´tko tak, aby si bola ok, ty sa poznas najlepsie.

cukor
4. aug 2009

.....my si tu dievcatá rozumieme.....všetky sme na jednom koni 😀 aj ked s rôznymi diagnozami ale všetky s jednym cielom.......tak sa musíme vzájomne podporit ......a musíme si pomáhat.

jancos
4. aug 2009

🙂 suhlasim