U koho vám liečili anovulačné cykly v Košiciach?

mireag
28. júl 2009

Ahojte baby z KE a okolia. Tuto temu zakladam, aby sme si mohli poklebetit o skusenostiach, zlych a dobrych lekaroch, o duphastonoch, vitaminoch, cajoch, sporte... a vsetkom, co suvisi s nasim snazilkovanim.
Ja prave popijam alchemilku a cakam, kedy mi pride cervena armada, kedze uz meska mesiac...
Baby, ako a u koho vam liecili anovulacne cykly? Tak piste skusenosti a rady.

A este... Mate skusenosti s Multivitaminom - New life?

mireag
autor
4. aug 2009

Pozeram, ze kazdy okolo mna riesi nejaky last minute. Tazko povedat kam... 🙂 Niekde, kde je pekne a kde si oddychnete a pridete naspat traja... 😉 Keby tak chceli koncit vsetky dovolenky, no nie?

mireag
autor
4. aug 2009

My sme boli minuly rok v turecku, ale az v sep, tak sme mali akurat pocasie. Ale moc hlucne to bolo na mna. Ja som taky dochodca - chcem klud. 😉 Tento rok len malta... 😀

cukor
5. aug 2009

ahojte snažilky košičanky....tak zase nam jedna celebrita čaká dieta.... 😀 ....ja jej síce prajem ale čo my ostatné?.......oni snad nemaju ziadne problémy...no čo uz,musíme sa s naším osudom popasovat...

mireag
autor
5. aug 2009

ahojte, tiez som nad tym minule rozmyslala. Kurnik!!! Take nespravodlive. 😒 A rozhodnu sa pre prve dieta v 40-tke. To vzdy zasnem.
Ja mrchujem. Boli ma cely clovek, ale zajtra idem na krv, tak sa tesim, ze sa konecne nieco zacne diat, alebo aj nie, ze..? 😉 Inak nechapem, co sa to dnes vonku robi. To tu nevie byt raz normalne pocasie??? 😨
Cukor, kedy si mam zacat merat BT?

cukor
5. aug 2009

mireag... s tou bazálnou teplotou ti neporadím....ja ju totiž vôbec neriešim,kedže u mna to prirodzene nejde......ale dnes je vonku fajn....a aj zajtra by mohlo byt takto....mne to nevadí, po takych horúčavach je to priam balzam na dušu...

mireag
autor
5. aug 2009

To ano, az na ten dazd. Uz som dnes parkrat zmokla. Bola som rano prehlasovat auto, tak ma poprehanali...
Ja si este nie som ista, ci si ju zacnem merat, lebo kazde rano to riesit... Ale mala by som, lebo moj dr bude mat vtedy dovolenku. 😒 Baby od vedla su v tom uz riadne zbehle... idem kuknut. 🙂

miroslava89
9. aug 2009

ahojte idem sa primiesat medzi vas... sice sa zatial o babo nesnazime(kedze sme o nase babetka nedavno prisli).. ale raz urcite zacneme znova- dufam..

cukor
9. aug 2009

ahoj mirka.....tak ta vítam medzi nami košičankami....ja som tiež nedávno prišla o 😲 . 😢 bolo to v apríli a stale dost bolí....bolo to už druhý krát....ale nie som sama s takým osudom a my baby tu si aspon takto pomáhame 😉

mireag
autor
10. aug 2009

Ahoj Mirka-menovkyna. 😉
Hlavu hore, hlboky nadych a bude dobre!!!! 🙂 Bude z teba, teda z nas vsetkych stastna mamina, lebo my sa nevzdavame, ze cukor?

cukor
10. aug 2009

jasné,že sa nevzdávame 😀 😀 😀 sme dajaké šalene vychodnarky......takže aj ked sa nám velakrát chce plakat,nebudeme sa obzerat ale pozerat dopredu.....a tam nás čakajú naše vymodlené a vytúžené 😲 😲 😲 ...........veríme......

mireag
autor
10. aug 2009

Cukor, som ti pisala do trombosiek. Ja som len polovicna vychodniarka, ale uz mam KE znacku...takze asi 100percentna... 😀

cukor
10. aug 2009

no a odkial si sa pristahovala?....dovolenku mam od 24.augusta takze v ten den budeme riešit dovolenku....nejaky last m. vyhodný a ak nič sadáme do auta a smer chorvatsko...nam je to jedno kde budeme,hlavne nech je tam more ,teplo a my dvaja...

mireag
autor
10. aug 2009

Joooooj, to vam zavidim... U nas sa tohto roku more nekona... 😒
Prisla som sem pred dvomi rokmi z Mnichova. Pred tym som zila v banskej bystrici, pred tym pri revucej a vyraslala som... v Cechach... 😀 Som clovek odnikial... 😒

cukor
10. aug 2009

to si dost precestovala......ja by som to asi nedokázala....ja nemam velmi rada zmeny.....alebo sa ich bojím?neviem....ale ak by som musela odíst tak by som sa prispôsobila....ale ty si sa chcela stat vychodnarkou,však 😝

mireag
autor
10. aug 2009

Ani nie, 😅 ale okrem BA a KE nie je na SR ziadne ine mesto... Tak som si vybrala KE. 😉 Ale stretla som tu manzela, tak to je najvacsia vyhra. Uz len tie //!!!!! 😀

miroslava89
10. aug 2009

to je pravda vychodňarky by sa nemali nikdy vzdat😉
tak sa nevzdame ani my a budeme mat krasne a zdravucke babetka🙂 coskoro...

a inac dobre ranko..

mireag
autor
10. aug 2009

Dobre ranko, a ako si teraz na tom s liecbou? U akeho si gyndosa? 🙂

cukor
13. aug 2009

dobré ránko východ...... 😀 😀 😀 ....tak ku košičanom pribudol lenkin synček....

mireag
autor
13. aug 2009

Waauuu, no super. 😀 Kedy, ako, co..? Uz som cakala, ze kedy da niekto vediet.

januliatko1985
13. aug 2009

ahojte....baby neviete nahodou ake ma ordinacne hodiny dr sedliak na rastislavke? bola som tam len raz a o chvilku pojdem zase a som si to tam nevsimla, dakujem vam pekne 🙂

cukor
13. aug 2009

ahoj mireag,ku akému dr.chodíš?

mireag
autor
13. aug 2009

cukor, chodim k Janovskemu na Hlavnu. Som spokojna, len vcera sa mu tam nahrnuli zeny od nejakej dr. Jurcovej, alebo pod. na UTZ a vsetky na 15.00... 😀 Tak to bolo trosku komicke...
Ty si u koho?

cukor
17. aug 2009

kto chodí do CAR na rastislavku a aké mate skúsenosti?

mireag
autor
18. aug 2009

cukor, ja som nasla na nete, ze pracovnici z rastilavky sa presunuli do SPLNU na masarykovej. Kukni na nete...
Z toho mi vychadza, ze tu mame len gyncare a spln... Co som citala ine temy, tak my pojdeme do splnu - ak bude treba...

cukor
18. aug 2009

mireag...na rastislavku chodím už tri roky......ja som len chcela vediet aké skusenosti majú iné kočky.....a doktorka na rastislavke je zlatá a aj jej sestrička a embryologičky...

mireag
autor
18. aug 2009

cukor, vedela som, ze tam nieco je, lenze ked som vcera isla na ich stranku, bolo tam napisane, ze su v splne, tak nechapem... Ale dobre vediet, lebo to nie je sukromne, ze?
Ja som tu nasla baby len z tych dvoch...

dafy
18. aug 2009

ahoj cukor myslis DR.Toporcerovu??

cukor
18. aug 2009

noooo....ano

cukor
18. aug 2009

mireag....na rastislavke je štatne CAR.trošku vela žien tam chodí a niekedy treba dost dlho čakat .....ale trpezlivost ruže prináša....

mireag
autor
18. aug 2009

cukor, zatial si v CARoch robim len prieskum, ale myslim si, ze o par mesiacov tam zavitam.
Som pesimista... a strasne netrpezliva, cize ja skor asi do sukromneho bez cakania. 😉