U koho vám liečili anovulačné cykly v Košiciach?

mireag
28. júl 2009

Ahojte baby z KE a okolia. Tuto temu zakladam, aby sme si mohli poklebetit o skusenostiach, zlych a dobrych lekaroch, o duphastonoch, vitaminoch, cajoch, sporte... a vsetkom, co suvisi s nasim snazilkovanim.
Ja prave popijam alchemilku a cakam, kedy mi pride cervena armada, kedze uz meska mesiac...
Baby, ako a u koho vam liecili anovulacne cykly? Tak piste skusenosti a rady.

A este... Mate skusenosti s Multivitaminom - New life?

cukor
18. aug 2009

no odporúčam ti naučit sa byt trpezlivá......a nejde tu iba o nejaké čakanie v ambulancii ale za tie roky som na vlastnej koži zažila,že musím byt trpezlivá,že niektoré veci proste nejdú urychlit a možno je to aj vekom,že všetko beriem s triezvou hlavou a velmi realne sa na vsetko pozerám.

mireag
autor
18. aug 2009

cukor, zatial zvadzam vnutorny boj a som v procese zmierovania sa s vecami. Ta trpezlivost pride zrejme neskor, ale momentalne fakt nie som... 😒 Som klbko nervov a uz len pomyslenie nato, ze cyklus ma v najlepsom pripade AZ 28 dni ma riadne depta... 😠

cukor
18. aug 2009

ja viem,ze to nie je lahké....len z vlastnej skúsenosti viem,ze psychika robí vela.....dlho som sa nevedela zmierit s tym,ze preco práve ja musím mat také problémy....a po tolkych pokusoch o dieta som z toho bola tiez klbko nervov.......taká je proste realita.....a pytat sa prečo nemá vyznam....odpoved nie je.....je len tužba mat dieta a pokial je nejaká nádej tak proste zabojujem......ale ako sa hovorí.....to chce klud....

mireag
autor
18. aug 2009

pracujem na tom a viem, ze casom si na to "zvyknem..." 🙂 Pomaha mi vykecat sa tu, lebo s kamoskami, ktore su "normalne" sa neda moc o tom hovorit. Ja to vzdy len tak spomeniem...a to mi nestaci... 😒

dafy
18. aug 2009

cukor ja ti neodporucam ist na rastislavku 😉

mireag
autor
18. aug 2009

dafy, zle skusenosti? Kukam, ze si pri splnackach. Bola som "u vas" vcera, tak mi baby dobre a ochotne poradili. 🙂

shaarka
18. aug 2009

hm, ja by som do statneho CARu nesla. a ani mi to nikto neodporucal, prave naopak.
ale zas ked ma cukor dobre skusenosti, tak kludne...

cukor
18. aug 2009

vsetko je osud.....bud ti to vyjde alebo nevyjde....a je jedno aky lekár....ale nehovorím,ze nemá byt odborník...........
....ked mi ochorel otec a musel na operáciu vybavili sme najlepsieho lekára...a aj tak zomrel....verím na osud....čo má príst ...príde

mireag
autor
18. aug 2009

cukor, tiez si myslim, ze co ma prist, pride, len keby som vedela, co to bude, nech sa nestresujem ako somar.
🙂

Shaarka, tiez statne asi nie...Dokonca idem, ale s inym problemom do procaru, len nech uz vidim nieco "na urovni." Dufam, ze to splni moje ocakavania... 😒 Niekam sa chces objednat a tvaria sa ako nekompletni, ze preco nie si ochotna vysediet niekde vajca za cele doobedie... 😠 Dakujem, neprosim...

gonal
1. okt 2009

Potrebuje niekto GONAL f 450 iu ?? 2 ks

dicinka1
24. júl 2014

ahojte baby..nemaate niekto nahodou siofor?metfogammu alebo metformin?