Je veľká bolesť pri MS normálna?

emaemese
1. sep 2019

Ahojte. Je normálne že keď mám MS, tak prežívam takú bolest, že ledva stojim, krcim sa 3 dni na posteli, nikde nechodím a trvá mi dokonca 8 dni MS aj viac? Je zo OK?

sapetka
1. sep 2019
emaemese
autor
1. sep 2019

@sapetka nepomáha mi ani Ibalgin a no-spa už vobec

pribinak
1. sep 2019

Nie nie je, behni na gyndu

kika831
1. sep 2019

@emaemese ja bohuzial mam rovnaky problem- nepomohla mi ani antika. Bola som na niekolkych vysetreniach a vraj vsetko ok. Ale ty urcite zabehni ku gynekologovi- kludne mozes mat nejaku cystu napriklad. Drzim palce

saskia_98
1. sep 2019

@emaemese ja som mala taku ms ze som prve 3 dni prezvraciala, sedela v krci vedla vecka, brala od bolesti algifen kvapky (na jednu ms mi stacila jedna flaštička nie par kvapiek) a myslela som ze sa zblaznim od bolesti. Ms taka rozhadzana ze do aleluja a potom som nastupila na antiku a dobre bolo.

jaja23
1. sep 2019

Aj ja som mala takú, začala som brat antikoncepciu a pomohlo mi.

marticka85po
2. sep 2019

@emaemese Ja som mávala také silné bolesti 10rokov až sa prišlo na to že je to endometrióza. Skús si niečo o Tom preštudovať na endoinfo.sk a uvidíš či niečo na teba sedí z tých príznakov.popr.riesit s gynekológom čo ďalej

neluskas
2. sep 2019

@emaemese ahoj, poznam tento problem. tiez som mavala menstruaciu tak, ze som bola na tabletkach od bolesti a neskor uz aj injekcie. strašné bolesti a krce. teraz uz konecne nie, odkedy uzivam prirodne produkty, tak sa mi menstruacny cyklus upravil na 28 dni a dokonca menstruacia je uz bez bolesti, dokonca ani neviem, ze mi prisla, uplne paradny priebeh ma, môžem len odporúčať

00kvetinka00
2. sep 2019

Skuste flektor je to na predpis ..... mne len to vedelo zabrat

7rebeka11
2. sep 2019

Môže byť endometrióza. A nie, nie je to normalne.