Vírus HPV a tehotenstvo. Viete o tom niečo?

marse
5. júl 2007

Ahojte vsetky. Chcem sa len opytat ci neviete ako je to s virusom hpv a tehotenstvom? Mne doktorka povedala ze to nie je velky problem, skoro ziadny. Tak ale aj tak sa pytam ci ste o tom nepoculi alebo tak. Za kazde info budem vdacna. Dakujem 🙂

mia226
10. jún 2013

ahojte baby,
ja mam tiez HPV vysokorizikove :( velmi sa trapim som taka citliva baba :( a tejto chorobe som v zivote nepocula ze zo sexu moze byt rakovina nikde som o tom nepocula nachapem :( mam tri roky priatela teraz mam 23 rokov a obrovsky strach pretoze ako mladi ludia praktizujeme a skusame vsetko.. nechapem preco sa vysetruje len krcok? bo ja to mam aj v ustach takmer sa mi neda jest ani rozpravat tento virus je na mna prisilny bojim sa moc je to strasne nefer :( frajer ma len nieco malicke v ustach ja cele usta takmer :,(( vzdy som zdravo zila a teraz sa veeelmi za to hanbim :(( ani neviem akemu doktorovi s tym mam ist :,( priatel sa k tomu stavia uplne ako vzdy nezodpovedne a ja sa idem zblaznit :,(( nechcem zomriet ale ani zit v nemocnici.. baby neviete mi poradit kam mam ist na vysetrenie? prosim? uplne panikarim je to hanba a este ktomu nevyliecitelna choroba :( som uplne sklamana zo zivota vobec som si to nezasluzila

kacaba85
27. jún 2013

@mia226 jak víš, že máš vysoce rizikové HPV? Máš-li bradavice, bývá to nízkorizikové a bez doktora si diagnistiky sama radší nedělej. Máš-li problém i se svým reprodukčním ústrojím, jdi na gynekologii. Máš-li bradavice jen v puse, zajdi na ušní-nosní-krční. Máš-li je jinde, zajdi na kožní, možná lépe hned venerologické oddělení. A to co nejdříve!

ginger135
23. jan 2014

Mam HPV virus - aj nizkoriziove, a podla testov aj vysokorizikove. Zaujimalo by ma, ci niekomu tu odstranovali bradavice - nakolko mne ich odstranovali na zaciatku tyzdna a 3 dni po odstraeni mam nove narastene, nemam pocit, zebymi ucinkovala mast wartec, ktoru mi dali v nemocnici. Moj lekár sa k tomu správa odmerane a dosť chladne. .. veď ked vam znovu narastu, tak zase pojdete na odstranenie..." Myslim, ze nemusím vysvetlovat co pre mna znamena po psychickej stranke znovu ist na chirurgicke odstranenie, byt pozašívana odsporu a pod. nehovoriac o tom, ze ma čaka nastup do novej prace ... Som z toho zufala, neviem ako sa tých bradavíc zbaviť. Lekár povedal, že mam prisť o mesiac nakontrolu, no dovtedy zase budem mat tie bradavice velke .. prosim poradte.

scipio
4. apr 2014

Ehm, vela ludi tu pise ze ma HPV, mna vsak zauijima ako ste to riesili s pripadnym novym partnerom. Mne bol zisteny HR HPV genotyp 45, som z toho uz naozaj zufaly. Nejake rady alebo nazory? Ako sa snazit zit plnohodnotny zivot so vsetkym co k tomu patri.

danielatoracova
16. dec 2014

Ahojte baby.. som uz v 8 mesiaci.. som so syncekom hospitalizovana v nemocnici.. zistili mu eres virus.. prosim vas mozem to dostat aj ja? Na to nie su ziadne lieky ani antibiotika.. ake je riziko prosim vas ze to dostane druhy syncek co sa narodi zaciatkom februara? Som z toho uplne mimo.. dakukem.za odpovede

mell88
11. jún 2015

Ponukam na PREDAJ dámsky výživový doplnok INDONAL woman (spolu 110 kapsúl) s dátumom exp. 7/2017.
Cena za spomínaných 110 kapsúl vrátane pošty = 22 €. (PC pri 120 kapsuliach bola 32 €). V prípade záujmu píšte IP, ďakujem.

tulka3
10. aug 2016

@emjee Cim Vás prosím Vás liečia? Aké lieky konkrétne?

mell88
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
11. aug 2016

@tulka3 mna nicim, tie prispevky su od @bobulienkas a @mastulka

eteli
25. okt 2016

@emjee Ahoj, ja som mala tento problem, HPV virus mi zistili na zaciatku 7. mesiaca tehu. Vyhodili sa mi dokonca aj genitalne bradavice, tym padom som musela rodit cisarskym do mesiaca vsetko zmizlo a teraz mi po dvoch rokoch robili testy na HPV a uz nic nemam, co som bola prekvapena, vsetko je OK. Neboj sa 🙂

sensen12
13. nov 2016

@mummmy prosim ta a ako si natom teraz? stslw kazda cyto odvtefy az do dnes ok? dakujem

sensen12
13. nov 2016

ahojte baby,ako dopadli po rokoch vase cytologie,uz sa to nevracia?

annie89
27. júl 2017

Kočky, je tu niektorá, ktorá ste si dali prvú vakcínu a ďalšie už nie?
Ja som totiž urobila chybu, pretože som v strachu, ktorý mi lekárka v danom momente privodila, súhlasila s očkovaním vakcínou Gardasil 9.
V tom momente mi to prišlo ako skvelý nápad.
Prvé dva mesiace po očkovaní prvou vakcínou som však v stave plného rozhodnutia, na ďalšie očkovanie neísť a vykašľať sa na zvyšné dve vakcíny.

Urobili ste niektorá rovnaké rozhodnutie?
Ďakujem vám pekne 🙂

sirecka
8. apr 2021

Ahojte,mne v januari nasiel gynekolog so steru hpv 16 a nedari sa mi otehotniet lekar nic s tym nerobi este minule ma sfukol ze co robim u neho ze kontrola mala byt o pol roka😒...ze vraj to nema vplyv na otehotnenie vysledky krvne ok tak neviem co mam robit uz skoro rok ako sa nam nedari a to som v roku 2018 darovala vajicko na klinike