Vynechaná menštruácia po operácii a braní liekov. Stalo sa vám to?

guiri
14. nov 2008

Babule, chcela som sa opytat, ci sa vam niektorej uz stalo,ze po operacii v narkoze a naslednom uzivani silnych lieciv proti bolesti ( Vyberali mi mandle) vam niektorej meskal menzes 10 dni?
Neviem co si o tom mysliet lebo nikdy mi nemeskal. Dik

kveta
14. nov 2008

No, u mňa to býva opačne, ja pri takýchto stresoch dostávam menzes skôr - aj o desať dní.

bubba
14. nov 2008

nuz,si tehotna....robili ti mandle v narkoze?? 😀

biba28
23. jún 2012

Ahojte..5.6 som bola operovana na rameno a bola som pod narkozou..brala som najsilnejsie lieky..a menstruacia mi meska uz 6 dni...mam vsetky priznaky mentruacie...dokonca som mala uz aj hnedy vytok a menstruacie stale nikde.. sex som mala pred 3 mesiacmi a potom som menstruacie dostala normalne bez meskanie...stalo sa to aj vam prosim poradte mi co mam spravit...Dakujem

mamina787
2. jún 2014

Veru, tiez vyber madli a tiez meskanie menstruacie aj v mojom pripade uz niekolko dni...

mirkaelias
9. okt 2014

ahojte mozem sa opytat ako ste nakoniec dopadli? dakujem @mamina787 @guiri

mamina787
13. okt 2014

@mirkaelias Ahoj, meskala niekolko dni.. Ale potom opat normalny cyklus 🙂

candour
14. okt 2014

@guiri )Ahoj, ja som aktualne necely mesiac po laparoskopii, kde som bola v uplnej narkoze, pred nou som bola od juna kvoli IVF a vybratiu cysty dalsie tri razy v slabsej narkoze, t.j. spolu za 4 mesiace 4 narkozy🙂 po IVF som dostala men len vyvolavackou (meskal 40 dni), teraz po laparo co som bola v sept. som dostala presne v den men len slabe spinenie, ktore pokracuje bez krvacania, lekar mi kazal dojst na sono. Vobec sa tym netrap, je to normalne, pod vplyvom stresu skor, ak Ti bude dlhsie meskat zbehni si dat pichnut vyvolavacku ku svojej gyn a je. drzim palce🙂