Vynechanie antikoncepcie. Čo mám robiť?

karolin000
3. máj 2018

dobrý deň mám jeden problém . Beriem antikoncepciu dva roky . Bývam v byte ďaleko od domova a domov chodím na víkendy avšak zabudla som si tabletky doma a nemala som pri sebe recept čiže som 4 dni tabletky neužila . Dnes som dostala menzes aj keďmal prísť až o týždeň . Čo mám robiť ? Nemôžem zjesť 4 tabletky naraz :/

srnka79
3. máj 2018

v ziadnom pripade... najlepsie by bolo zavolat gynekologovi. je mozne, ze by mal menzes prejst a ty to zacnes brat dalej, ale teraz nie si podla mna chranena a zase to zacne ucinkovat az po urcitom case (neviem, ci cely cyklus alebo ako)... z mojej skusenosti viem, ze ked som brala antibiotika, bola som nechranena, ked sa vynechalo, tak tiez... nemas to nahodou spomenute v pribalovom letaku (pripadne najdes letak aj na nete)... ale fakt, co ti baby poradia na nete, to by som nebrala ako riadne info, najlepsie povie lekar/lekarnik/letak....

lilyianka
3. máj 2018

@karolin000 ja by som zobrala novy blister dnes, kedze si dostala menzes, avsak aspon tyzden sa musis chranit aj inak.....aby si si bola na istom, zavolaj radsej svojmu gynekologovi

karolin000
autor
3. máj 2018

Áno hneď som volala gynekologičke avšak tá nedvíhala tak som chcela vedieť či nemala niektorá podobný problém lebo keďže nedvíha zas nezjem ďalšiu tabletku a tak by sa to zas len nabalilo tak a už by ich bolo 5 .. a dakujem vám 🙂

zemislava
3. máj 2018

Ja by som spravila teraz tu tyždňovu pauzu na menzes a o tyždeň pokračovala novym blistrom už normalne