Vynechaný cyklus počas brania Duphastonu. Čím to môže byť?

veverka84
16. aug 2008

Ahojte berem duphaston/na upravu cyklu/ asi pol roka -po nom mi menzes pride vzdy na den presne ak nie na hodinu ale teraz mi meska 3 dni, snazime sa o babo asi 7 mesiacov takze by som sa potesila uz.Stale ma boli brucho resp. vajecniky ako pred mrškou a trosku krize.Tiez prsia ale to mavam obcas aj pre menzes.
Rano som testovala a bol negativny-zase pri prvom tehu sa mi ukazali II az dost neskor.Tak moja otazka je stalo sa niektorej ktora brala duphaston ze jej meskali a nebola nakoniec tehu ak ano aka boal pricina?
Poslednu mršku som mala 19.7.2008 a duphaston som brala od prveho dna menzes na 17 den pocas 9 dni.Myslite zeby to uz malo na teste vidiet keby som tehu.
Prosim napiste som uz taka nedockava ako to bude...

veverka84
autor
26. aug 2008

ahojky veronika uz viem na com som citim sa na poli mrtva tak zo mna hrci od vcera ze nechapem takuto mrchu som nemala nikdy v zivote najlepsie ked lezim lebo ked sa postavim tak to hruza hrozny pocit akokeby tam mam 100 kg vypln a chce mi to ,,zdola,, vypadnut 😖 No ved dufam ze sa to ukludni a skonci co najskor aby sme mohli snazilkovat zase 🙂 Ale som rada ze to prislo same a nemusela dr. do mna cpat zase agolutin...
Inak najradsej by som zmenila lekara ale skoda ze v nasom meste nie je nikto schopny, a do druheho mesta dochadzat 40 km sa mi moc nechce..ach jaj uvidim nieco musim poriesit 🙂