Vynechaný cyklus počas brania Duphastonu. Čím to môže byť?

veverka84
16. aug 2008

Ahojte berem duphaston/na upravu cyklu/ asi pol roka -po nom mi menzes pride vzdy na den presne ak nie na hodinu ale teraz mi meska 3 dni, snazime sa o babo asi 7 mesiacov takze by som sa potesila uz.Stale ma boli brucho resp. vajecniky ako pred mrškou a trosku krize.Tiez prsia ale to mavam obcas aj pre menzes.
Rano som testovala a bol negativny-zase pri prvom tehu sa mi ukazali II az dost neskor.Tak moja otazka je stalo sa niektorej ktora brala duphaston ze jej meskali a nebola nakoniec tehu ak ano aka boal pricina?
Poslednu mršku som mala 19.7.2008 a duphaston som brala od prveho dna menzes na 17 den pocas 9 dni.Myslite zeby to uz malo na teste vidiet keby som tehu.
Prosim napiste som uz taka nedockava ako to bude...

sandrika
17. aug 2008

veverka ja som breala a mršku som dostala vždz takže môžeš bzť tehu..mne test ukáyal tiež neskoro. Počkaj dva dni a potom bz ti už malukáyať aspon slabulinko držím palce a čo výtok dákz nemáš???

veverka84
autor
17. aug 2008

sandri stale mi meska...Vytok mam taky belavy ale len tak trosku...No zvedava som...

blucka
17. aug 2008

Ahoj, ja brala duphaston a vzdy som mala presne na den. Raz meskala, urobila som si test a nic, sla som k dr. a bola som v 5tt.tak si tam asi zajdi tiez. Drzim palce.

awe
17. aug 2008

ahoj veverka84, aj ja beriem duphaston uz 6 mesiac a mrska mi pride vzdy na den presne, takze urcite tam je nadej, ze si tehulka 😉 drzim palce, nech Ti to aj testik potvrdi 🙂

bay
17. aug 2008

Ja ta sklamem. Ja beriem D len 2 mesiace ale vzdy dorazila neskoro. Raz na osmy den od vysadenia, raz na siesty ☹ uz by prist nemusela!!! 😠 😠

veverka84
autor
17. aug 2008

dakujem babulky ze ste napisali aspon nejaka nadej blucka kedy si zasla dr ked ti kolko meskala?Aby som sa zase zbytocne netrepela skoro...Bay no ja od kedy ho berem tak mi chodi presne na hodinu nie na den 🙂 Preto mi je to podozrive a nic take sa neudialo-schudnutie, stres, prechladnutie...
Jaj baby dufam ze som tehu po tych 8 mesiacoch snazenia uz by som chcela velmi.Ked budem vedet vysledok ozvem sa.Este raz vam dakujem ale mozte aj dalsie pisat 🙂

awe
17. aug 2008

veverka, urob rano testik, drzim palce, aj my sa snazime uz skoro rok a nic, ale uz sa nestresujem, myslim pozitivne a verim, ze uz to coskoro aj nas caka 🙂 papa

veverka84
autor
17. aug 2008

dakujem awe este asi pockam kym mi bude meskat tyzden a spravim test popripade pojdem k dr.Drzim palce aj vam aby si si coskoro nasla II, neviem ci uz mas deti ale mne taku utechu dava moj 2 rocny syncek mam aspon jeho 🙂

blucka
17. aug 2008

veverka-po tyzdni meskania som zasla k dr.lebo som nevedela co sa deje, ked som to mala s nim pravidelne.Zajdi si tam, urobi ti uzv a budes vediet na com si.Vela stastia 😉 .....

bay
18. aug 2008

tak drzim palecky nech to vyjde 😉

veverka84
autor
19. aug 2008

Ahojte tak ja som nevydrzala a sla k dr uz dnes na sone nic nevidela povedala ze je to skoro ze jej sono to neukaze alebo nie som tehu.mam prist za 10 dni ☹
Hrozne som sklamana uz ani neverim ze som tehotna...No nic pockam do stvrtku to bude tyzden od meskania resp. do piatku a otestujem uvidim co ukaze test ak bude negativ tak potom uz fakt neviem lebo mam 95 % tehotneskych priznakov este aj teplotu mam stale okolo 37.
Ach zabija ma to cakanie, najradsej by som si sama vzala krv a vysetrila na hcg 🙂 🙂 🙂

awe
19. aug 2008

veverka, cakanie je urcite ubyjajuce, ale neboj, vydrz este par dni a sprav si testik, hlavne nestracaj nadej, mysli pozitivne a budes tehu, uvidis a ak nie tento mesiac, tak na dalsi 😉 drzim palce a napis potom, ako si dopadla. 🙂

veverka84
autor
20. aug 2008

dakujem awe zajtra rano chcem otestovat to bude tyzden meskania.Ale nejka tomu prestavam verit mam stale teplotu 37-37.4 ale uz mi nie je zle iba taka hladna som stale ale uz mam pocit ci si to nenamyslam jedine co ma drzi je fakt ze mrchu nemam. tak sa majte dam vedet potom.papa

bodzlomu
20. aug 2008

veverka.... ked ti vzdy chodila mrska presne,tak v tom nieco bude 😉 hlavne este nezufaj!!! viem ze 10 dni je dlha doba,ale aspon budes vediet na com si....
a ak by to tento krat nevyslo....huraaaa do dalsieho snazilkovania...
ale ja drzim palceky aby boli //

zuul
20. aug 2008

veverka a prečo ti dokyna nevzala krv? ale najskôr UTZ. má sa to robiť opačne. z krvi najskôr zistí, či sa tvorí fazuliatko.
veverka nech ti to rýchlo ubehne a potom šup na krv. 😉

emma
20. aug 2008

veverka...ja som na tom takisto, poslednná MS 20.7, MS mávam pravidelnú, testy negatívne, mešká 4 dni...Celý minulý týždeň a ešte aj dnes bolesti brucha, občas ma pichne v krížoch, brucho mám zväčšené, hlavne večer a po jedle...Zajtra pôjdem k dr. verím, že buď ma poteší alebo aspoň povie, čo sa deje...Ja som už raz tehuľka bola ☹ (MA 11tt), a to som mala pozitívne testy už pred očakávaným nástupom MS...

veverka84
autor
20. aug 2008

zuul ja neviem prečo moja dr vezme krv az vtedy ked jej to ukaze uzv a pritom ma tak slaby asi ked pri prvom to ukazal az kdesi v 7-8 tydni ale budem sa snou hadat hôavne ked mam test negativny.Hrozne je toto cakanie uz som aj muzikovi povedala nech ani radsej nedufa lebo budeme o to viac sklamani..
Bodzlomu dakujem za povzbudenie dobre to padne 🙂
Emmka tak dufam ze mas normalnejsiu dr a dozvies sa nieco viac ako ja..Kolko beres duphaston a vzdy ti tiez prisla po nom na den?Brucho mam aj ja zvacsene ale to mavam aj pri duphastone ja jak loptu aj ked uz ho teraz neberem 😒 no dufam ze je to tehu a nie nic ine vazne.S tym ma je mi to luto, ja som bola raz tehotna a mam z neho krasneho synceka dvojrocneho aspon ten ma drzi ze neupadam do totalnej depky.
mesiacov cca prve 4 boli najkritickejsie som cakala ze hned otehotneniem alebo co no mala som dobre stavy ked prisla mrcha potom som sa stym nejak zmierila ze sak som pomerne mlada casu dost a hotovo-lenze jak mi meska to je hruza takto som aspon vedela ze niesom tehu a hotovo...
Tak sa majte emmka daj mi urcite vedet prosim ta, drzim palce.papa

emma
20. aug 2008

veverka...na túto tému som narazila, keď som hľadala čokoľvek v spojitosti s meškaním MS-bolesti brucha-negatívny test. Ja dufík neberiem, predpokladám, že keby som znova otehotnela, dr. mi ho preventívne nasadí, aby sme posilnili tehotenstvo...Zajtra dám vedieť ako som dopadla.
Drž sa aj Ty, keď je najhoršie, pozri na synčeka, usmej sa a bude hneď lepšie 😵

veverka84
autor
20. aug 2008

drzim ti moc moc palce urcite daj vedet aj ja testujem takze dam vedet.papa

veverka84
autor
21. aug 2008

ahojte baby tak ja som otestovala takto pred tyzdnom som mala mat mrchu takze uz by to bolo vidiet asi.
Skoda nechapem z coho mam tie priznaky hlavne ta teplota.Emma napis ako si dopadla nech to vyjde aspon tebe. 🙂

bodzlomu
21. aug 2008

veverka a ako dopadlo testovanie?..... nie si prechladnuta? a mala si tento cyklus ovulacny? nemala si stresy? niekedy kvoli tomu mrcha vynecha.. .. 😒

veverka84
autor
21. aug 2008

bodzlomu test len I prechladnuta niesom ani chora som nebola asi rok, stresy ziadne , vahu mam stale rovnaku kilo hore dole ja to nechapem.neviem ci som mala ovulacny alebo nie ja to neviem rozlisit kedy mam ovulku.

bodzlomu
21. aug 2008

a nemerias si BT? ja som si do teraz tiez nemerala,ale ako chodim na tieto stranky, zacala som, viac si vsimam svoje telo a musim povedat,ze teraz uz aj sama viem kedy mam alebo nemam ovulku...
ale jednoznacne by som isla k dokimu 😉 nebudes ako na ihlach....a uvidis budes tehulka

veronika297
21. aug 2008

Prajem dobré ránko.

Mne tiež vždy pri dufíku chodila mrcha presne..tento mesiac mi meškala 8 dni.Čo sa mi ešte nikdy nestalo.Počas meškania som sa necítila dobre,bolesti hlavy,pŕs..Ale povedala som si že ešte počkám a potom si urobím test.Tie nevolnosti som pripisovala aj to mu,že beriem lieky naštitnu žlazu.
Ked som si išla po 8 dňoch meškania robiť ráno test skoro ma od jedu porazilo..dostala som mrchu...
Ostala som taká vyvalená ani veriť sa mi tomu nechcelo,...už som tajne dúfala že je v tom niečo iné..malé mimi.
A zase nič.

Takže môže sa stať všetko aj ked ja verím,že u vás to meškanie bude spôsobovať malé mimi 😵

bodzlomu
21. aug 2008

veronik.. hmmm viem,ake sklamanie si prezivala....ale isto mas teraz dalsiu chut do snazilkovania 😠 takze huraaa do toho...
moja sestra je hadam jedina,ktora sa vzdy tesi,ze tu mrchu dostala,aj ked je meska 😉

veronika297
21. aug 2008

Teraz začnem brať desiate balenie dufíku...
Stále si hovorím ono to raz príde...Takže hurá do snažilkovania.. 🙂

emma
21. aug 2008

veverka...takže tehotná nie som, ale prišla som v správny čas. Dr. mi našla na pravom vaječníku 4,5 cm cystu 😒 . Z toho všetky problémy - chýbajúca MS (nemám z čoho menštruovať, sliznica je nulová), bolesti brucha, nafúknuté brucho, pocit svalovice na bruchu, napínanie na vracanie, slabosť, únava...Vzala mi krv, pichla prvú injekciu Thiaminu. Budem teraz chodiť 10 dní na injekcie, dúfam, že praskne. Len dúfam, že je vyplnená vodou a nie hnisom.
Takže babule, oplatí sa pozorovať príznaky, ktoré Vám telo dáva, nepripisovať ich stresu alebo namýšľaniu si tehotenstva. Všetko nezvyčajné, momo režimu, má svoju príčinu.

veronika297
21. aug 2008

emma..to mi je lúto ... ☹

Ja som som sa obávala pri 8 dňovom meškaní menzesu,aby som nemala cystu.Lebo mi po dobraní dufíku chodil presne a zrazu nikde.Tak ale potom prišiel.

Niekde som čítala,že príznaky môžu byť rovnaké ako pri tehotenstve.

Dúfam že to dobre dopadne...držím pršteky.

veverka84
autor
21. aug 2008

emmka tak to mi je luto ale fakt je dobre ze ti to aspon nasla...Mna bolia krize a vajecniky zase zerem co vidim mam pocit ze pride mrcha 😒 No od mojej dr sa dozijem akurat to ze ked mi mrcha nepride vovali do mna agolutin a mozem ist to je cele pricinu nebude hladat vybodne sa na to uz to vidim ☹ Tiez mavam nafuknute brucho ale jeden gynekolog v poradni na nete mi napisal ze to je z duphastonu ze zdrziava vodu v tele.skoda ze unas nemame normalneho dr za ktoreho by som vymenila moju dr.
Veronika tak ako napisala bod zlomu hor sa do snazilkovania 😉

veronika36
25. aug 2008

No čo veverka ? Ako? Ešte nevieš na čom si????