Vyvolávačka, cysta a menzes nikde

dianab_14
29. mar 2018

(Skôr ako sa do mňa pustíte viem, že tu táto téma už bola ale chcela by som viac odpovedí a skúseností.) Pred 4 dňami mi pichla doktorka vyvolavacku vtedy mi uz meskala menstruacia 12 dni posledny pohlavny styk bol este tyzden pred poslednou menstruaciou a bol chraneny. Doktorka mi robila sono babo nevidela no nasla mi 2 cm cystu a povedala ze to moze byt nou. Menstruacia stale nikde. Mimochodom uz 4 tehotenske testy boli negativne. Ake mate skusenosti s vyvolavackou ? Po kolkych dnoch ste menstruaciu dostali ? A myslite ze po mesiaci by uz babo na sone videla ? Vopred dakujem za uzitocne odpovede

teressa30
29. mar 2018

podľa mňa by to už určite videla. ja som bola tiež teraz na vyvolávačke, dostala som MS po 15 dňoch, takže určite ešte počkaj 🙂

ukulela
30. mar 2018

@teressa30 videla by zltkovy vak a dalsie znaky tehotenstva. 12 dni meskania je uz vela, aj testy by boli pozitivne. je to zdravotnym problemom.

beckinka
30. mar 2018

Ja som bola, tiez mi meskali..dostala som ms do 2 dni

marrilyn
30. mar 2018

@dianab_14 ja som po vyvolavacke dostala zvacsa na 6.den. Dr.mi vzdy vravela, ze by mala prist do 2 tyzdnov a ze ked nie, tak sa mam opat stavit na kontrolu.

saminka111
8. mar 2019

@dianab_14 ako si dopadla ? ja som vtej istej situacii